Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antické mince » Antika

Vykupminci.cz
Numisargo

Antika

Moderátoři: Misak33, smith, tenzor.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 84 85 86 87 88 89 90 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Je to Titus, asi RIC 108, ale s hlavou doleva. Portret doleva se objevuje vzacne, ale sem tam jo. Bere se to u nej tusim jak varianta.
https://www.acsearch.info/search.html?id=1995833
Registrovaný uživatel
zdravím prosím o pomoc při identifikaci.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahoj, to nade mnou budou nějaké provinční ražby, horní bych tipl na Alendrii, ale opravdu nevím.

Mám prosbu, kamarád bude mít 30. Nemáte někdo přebytečného Konstantina VOT XXX Já zrovna tohodle doma nenašel. V rozumném stavu za rozumnou cenu (do 300,-). Když tak echo na mail, díky.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o zařazení identifikaci ,historii,cenu této mince. Popřípadě způsob šetrného čištění,konzervace. Děkuji předem o informace.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Constantinus I. ,nebo jeho synové ,zhruba 300-350 letopočtu , v tomto stavu pro začátečníka sběratele , spíše nějaké dítě , které nadchne stáří mincí , cena pár desetikorun ,víceméně neprodejné , konzervovat není třeba .....
Moderátor
Zdravím všetkých, mám pár prebytkov z antiky, ak by mal niekto záujem, nech mi napíše mail na archypov@gmail.com, pošlem malú tabuľku s ponukou a pevnými cenami.
Moderátor
Archy, ty žiješ? Asi 3 roky se tě marně snažím kontaktovat :(
Registrovaný uživatel
Pěkná nabídka pro pobavení https://aukro.cz/uzivatel/RyskovaDenisa/nabidky?categoryId=8317&size=180 čert vem ty bídné fotky puncovaných kopií, ale ty popisy míchající dohromady vše možné, to je něco. římský startér :)
K úplnosti mi tam chybí snad už jen byzantská dřevěná rupie císaře Tutanhamouna z roku 12 n.l. plus mínus 200 let :-)
Registrovaný uživatel
Hm,obě pozlacené kopie WRL prodány dohromady za více než 12.000,-
No,oba výherce znám-tak už jsou v obraze.. :roll:
Registrovaný uživatel
PRosím o vložení fotek, ať víme o čem je řeč. Moc děkuji.
Registrovaný uživatel
Prosím o určení alespoň orientační. Mince ení příliš v dobrém stavu. Průměr mince 2 cm. Děkuji mnohokráte. JH

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosím o určení alespoň orientační. Mince není příliš v dobrém stavu. Průměr mince 1.5 cm. Děkuji mnohokráte. JH

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) jirkahav v 24. 11. 2020, 16:39. »
Registrovaný uživatel
Prosím o určení alespoň orientační. Mince není příliš v dobrém stavu. Průměr mince 2 cm. Děkuji mnohokráte. JH

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Rekl bych ze antoninian Aureliana, revers nejspise IOVI CONSER
Registrovaný uživatel
Ted jsem si vsim, ze jich je vice. Prvni je Valerian asi tenhle:
https://www.acsearch.info/search.html?id=5840773
Druhy nejspise Caracalla:
https://www.acsearch.info/search.html?id=5581237
Registrovaný uživatel
Pokud by to byly nálezy z našeho území, pak by ty mince měly spíše historickou hodnotu, ale pokud si takové mince kupujete do sbírky, pak doporučuji kupovat hezčí. Tyhle už jsou příliš zničené a nemohou udělat radost.
Registrovaný uživatel
moc děkuji
Rekl bych ze antoninian Aureliana, revers nejspise IOVI CONSER
Registrovaný uživatel
Moc děkuji za určení všech 3 mincí. JH
Registrovaný uživatel
korunka: tyto mince jsem nekupoval ale dostal
Registrovaný uživatel
Prosím o určení alespoň orientační. Darovaná mince není příliš v dobrém stavu hlavně z jedné strany. Průměr mince 2,5 cm. Děkuji mnohokráte. JH

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosím o určení alespoň orientační pokud to vůbec půjde. Darovaná mince je ve špatném stavu. Průměr mince 2,5 cm. Děkuji mnohokráte. JH

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
První Trajan, druhý asi Nero. V obou případech nejspíš Æ As.
Registrovaný uživatel
moc děkuji
Registrovaný uživatel
Zde nevím kam to zařadit. Tak se omlouvám. Pokud pujde alespon určit kam tato mince patří budu moc rád za pomoc. JH

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
stredovek, nejakej fenik rakouskej - je tam rakouskej stitek. doporucuji do sekce "STŘEDOVĚKÉ MINCE" nebo "Drobné peniaze grošového obdobia"

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 84 85 86 87 88 89 90 > »

Sběratel.com » Antické mince » Antika

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1