Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nálezy s detektorem » Archeologie

Vykupminci.cz
Numisargo

Archeologie

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Obecně nemám výše zmíněné prodejce v oblibě. Díky masivní reklamě si detektor pořídil kde kdo a teď to na polích a v lesích vypadá jak to vypadá. Hledá kdo má v prdeli díru.
Registrovaný uživatel
P-F napsal
A tady to?
https://www.detektorykovu.cz/

No to jsou stránky jednoho z nich
Záleží kolik peněz chceš do stroje vrazit. Ale neplatí že čím dražší tím lepší
Najít se dá i se strojem levným. Víceméně je to o dobrém výběru lokality
Registrovaný uživatel
Důležitější než stroj a lokalita je čas, který se hledání věnujete a vůbec nejdůležitější je štěstí.
Registrovaný uživatel
...mám XP gold max, dnes stojí pár korun je to jednoduchej analog a má rád drobotˇa i štěstí se dá jít naproti ;) :D
Moderátor
P-F napsal
A tady to?
https://www.detektorykovu.cz/

Moje rada kup si detik lepšího kalibru.. A proč? Protože nedejbože tě to chytne :) a budeš zaručeně tápat po lepším a kdyby né tohle,, žďorbo,, pak těžko prodaš...
Moderátor
alfonsoalois napsal
Důležitější než stroj a lokalita je čas, který se hledání věnujete a vůbec nejdůležitější je štěstí.

Zaručena pravda... Třeba ja loni pouze 3x... :lol: a lokalita 10 krát prošlé místo kousek od baráku..
Registrovaný uživatel
Co říkáte na tento?

https://www.detektorykovu.cz/xp/vanocni-set-xp-deus
Mám ho asi tři - čtyři roky - super, komfortní, lehoučký, nemám připomínky. Je to můj třetí detektor, před tím stařičké Quattro, taky super, ale bylo překonáno. Začínal jsem, jako asi všichni se žluťákem.
Registrovaný uživatel
...už mám deusáckou konstrukci,tak můžu potvrdit...lehkej :mrgreen:
Moderátor
P-F napsal
Co říkáte na tento?

https://www.detektorykovu.cz/xp/vanocni-set-xp-deus

To už je mašina, nějaký čas než ji naposlouchaš a plně ovládneš, ale nakonec toho nebudeš litovat...
Registrovaný uživatel
...přiblblý čísla při každym signálu čumíš na displej jako blb...zlatý uši :P :P
Moderátor
ramires napsal
...přiblblý čísla při každym signálu čumíš na displej jako blb...zlatý uši :P :P

Nemusíš je to anog a Digital jako většina detektoru..čistě analogový není pro každého, někdo může mít problém z rozlišením zvuků..
Registrovaný uživatel
Deus je fakt dobrej,ale myslím si,že člověk kterej začíná půjde docela těžce do detíku za 4 pětky a proto ta moje alternativa ,o půlku levnější a prověřenej stovkama hledačů :D
Moderátor
Pardon analog... :)
Registrovaný uživatel
u deusu nemusíš koukat na čísla...ušima v pohodě téměř vše.
Moderátor
ramires napsal
Deus je fakt dobrej,ale myslím si,že člověk kterej začíná půjde docela těžce do detíku za 4 pětky a proto ta moje alternativa ,o půlku levnější a prověřenej stovkama hledačů :D

Tak ja už řekl své xterka 705 je ideál, či ji podobné prověřené modely v té cenové relaci....ale pokud je odvážný a má na to tak proč ne xp deus, je to špička.. a naučít se naučí i na takové mašině..
Registrovaný uživatel
No, já i po čtyřech letech s Deusem se stále učím zvuky. U Quattra jsem bez velkého přehánění rozpoznal krejcar a patnáctikrejcar. Berte to s rezervou, ale bylo to tak nějak. Na Quattro vzpomínám jen v dobrém. Ruce ale bolely od té váhy a zvlášť, když jsem dokoupil velkou cívku. Mohu posoudit, Deus má s malou cívkou větší dosah, než Quattro s velkou. Ale to štěstí musí člověk mít a potom stačí žluťák.
Registrovaný uživatel
..určitě se naučí,ta tvoje Terka má taky displej...já píši o čistém analogu bez věčného pokukování ,tady je to fakt na tobě :D
Moderátor
alfonsoalois napsal
No, já i po čtyřech letech s Deusem se stále učím zvuky. U Quattra jsem bez velkého přehánění rozpoznal krejcar a patnáctikrejcar. Berte to s rezervou, ale bylo to tak nějak. Na Quattro vzpomínám jen v dobrém. Ruce ale bolely od té váhy a zvlášť, když jsem dokoupil velkou cívku. Mohu posoudit, Deus má s malou cívkou větší dosah, než Quattro s velkou. Ale to štěstí musí člověk mít a potom stačí žluťák.

Žluťaka garreta mi ani nepřipomínej, můj první tetektor měl jsem 250 a po týdnu jsem ho měnil.. To výrazné bimbaní, záběr hloubky mizerný, prostě na h.vno detektor..
Registrovaný uživatel
8) ...taky jsem ho měl ,vydržel jednu sezon a potom šel...
Registrovaný uživatel
Pánové tady je krásně vidět rozdíl mezi sbíráním mincí a knih 🙄
garret 150...vydržel doma 14 dní..nedalo se to.
Registrovaný uživatel
P-F napsal
Pánové tady je krásně vidět rozdíl mezi sbíráním mincí a knih 🙄

??

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Sběratel.com » Nálezy s detektorem » Archeologie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1