Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nálezy s detektorem » Archeologie

Vykupminci.cz
Numisargo

Archeologie

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mně někdo v Kauflandu ukradl desetikorunu z nákupního vozíku zatím co jsem si dával rohlíky do pytlíku :D
Registrovaný uživatel
Mě jednou vybrali během hledačky auto. Měl jsem ho na kraji lesní cesty.

Ale že bych někdy ztratil, nebo někde zapomněl nález, to se mi nestalo :) Alespoň si nevzpomínám. Jen jsem jednou nechal u stromu opřenou kerimku a musel jsem se pro ni kus cesty vracet. Chvíli zabralo, než jsem ji našel.
Registrovaný uživatel
Dohledávačku jsem ztratil asi pětkrát...to je dělali ještě černý. Jednou z toho v dešti na poli..dvě hodiny hledání a nadávání. Párkrát v lese..ale vždy se našla. Jednou jednotku k deusu cestou na lokalitu.
Kryt na cívku...
Jednou jsem si zapomněl i detektor doma.
Registrovaný uživatel
Jednou dokonce i kolo...Do lesa na kole..pohoda. Jenže jsem se zamotal, blížila se tma..napětí stoupalo...ale i to jsem nakonec našel.
Registrovaný uživatel
Bez detektoru jsem vyrazil asi před dvěma měsíci, bylo to docela překvapení, když jsem dorazil na místo a kufr prázdný :)
Registrovaný uživatel
Jo, jedeš autem, pohoda. Otevřeš kufr...a říkáš si.,. to jsem fakt tak blbej? ;)
Nechceš tomu ani věřit.
Moderátor
Ja často věci na střeše auta,při jejich odložení a hledání klíčů po kapsách, mobil, bunda, mikina, kafe v hajzlu.. :)
Registrovaný uživatel
Jo, střecha auta..Dvoje brejle v p.... :evil:
Registrovaný uživatel
Nad čím přemýšlíte :-D
Moderátor
Nejhorší na tom jsou ty spoďáry, často je mám na ruby,nechápu jak je to možný , žena taky nechápe a nejednou byl doma kravál.. :lol:
Registrovaný uživatel
:lol:
Moderátor
Já jednou zapomněl v Prešpurku na smyčce tramvají u Hlavnej stanice objektiv. V tom betonovým květináču. A tak jsem se vrátil z Rusovců ... a byl tam!
Registrovaný uživatel
Kluci kluci, když už, tak se někde, kde je fajn, zapomenu sám
Registrovaný uživatel
Ja som raz na služobke v Miláne na hoteli zabudol občaňák. Staral som sa o všetkých z výpravy, ale na seba som zabudol. Ani tete na recepcii nebolo divné, že jej tam ostal jeden ležať. Bolo to ako z b-čkového filmu, lebo som na to prišiel na check-ine na letisku. Nenápadne som tete podal vodičák, chvíľu ho skúmala a potom zakrútila hlavou. Na tom som ju začal presviedčať, že letím v rámci Schengenu, takže by to mohlo stačiť. Potom zvolali kolokvium a nakoniec ma pustili aj na vodičák. :D Občaňák mi poslali z hotela doporučene.
Registrovaný uživatel
Tebe by měli pustit i na dobrý slovo :-D
Registrovaný uživatel
:lol:
...na dobré slovo...no, do Milána sme prileteli z Bukurešti, čo je mimo Schengen, takže ujo na kontrole si z celej výpravy vybral kolegu (vyzeral trochu ako Indián) a mňa a začal sa ma pýtať záludné otázky, na ktoré nebolo ľahké odpovedať:
"What´s your name?"
"B... B..."
"Are you from Slovakia?"
"Yes, I am."
Chvíľu ticho a potom prišla kardinálna otázka:
"Are you an engineer?"
"Yes, I am."
Asi mu došli nápady, lebo ma poslal ďalej a nsledne išiel po Indiánovi... :D
Registrovaný uživatel
Důležité je neodporovat :-D já teď čekám tady na služebně, to zase bude
Registrovaný uživatel
Naštěstí pro detektoráře vládne zelená mafie.
Ti co se zajímají o přírodu jsou na tom hůř. Do domu může vtrhnout komando, protože člověk má v krabičce torzo chráněného živočicha. Třeba roháče, kterého sebral děda v roce 1921, když chráněný nebyl! A pokud rektora univerzity napadne utrhnout na Novém Zélandu kytičku v příkopu u silnice.... :shock:
Registrovaný uživatel
Oprava. Byl to děkan a už není.
Registrovaný uživatel
https://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/stedre-chorvatsko-274158/

Čech jede na dovolenou a jako bonus jim tam prohledá archeolokality, to je naturel.. :D
Stejně dementní jako Češi, co jeli hledat na ten Slovenskej hrad..a dostali klepeta..
Registrovaný uživatel
Proč myslíš že byl na archeolokalite?
Registrovaný uživatel
Vykopal tam víc římskejch mincí...


Po předem vytipované lokalitě jsem si vytyčil cíl nějakýho toho Římana kopnout.


Nemůžu si pomoct..prostě dement. Paštikář, co mu nestačí si vzít z Chorvatska jen písek a mušle, ještě potřebuje kousek jejich historie..

Až pojedu do Řecka, vezmu si taky detík..Vytipoval jsem si Thermopyly, tam určo něco ještě bude!!! :?
Registrovaný uživatel
Kdyby ho tam někdo čapnul tak z toho je průser mezinárodní, je to trestnej čin a ještě se tím chlubí na internetu jakej je pašák, za poplácávání po ramenou ostatních...
To bych blil ;)
Registrovaný uživatel
Kdyby ho tam někdo čapnul tak z toho je průser mezinárodní.....
To už se stalo v Indii při lovu brouků. Žádný problém, rozvědka doveze takovému člověku falešné doklady aby prošel přes kontroly a vrátil se domů.
Registrovaný uživatel
U Papuánců je to horší. V pralese nejsou úředníci nebo policajti, jenom domorodci. A ti věří, že v motýlech jsou duše jejich předků. Trest smrti na místě. A stejně se dá motýl Ornitoptera u nás koupit.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Sběratel.com » Nálezy s detektorem » Archeologie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1