Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 160 161 162 163 164 165 166 167 168 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
mě taky...
_______________
Carpe diem, sed memento mori!
Moderátor
vcera mi tiez nefungovalo, pisalo mi, ze mali udrzbu systemu a ze aukcie sa predlzia o 24h
_______________
Registrovaný uživatel
no to je teda vec ze nekomu nefunguje Aukro :D kdyby se to stalo poprve... kazdy server musi mit cas od casu odstavku (planovanou i neplanovnou)... na tom ze se aukce prodlouzi o 24 hod. nevidim nic spatneho :)
Moderátor
ved ja nic...
_______________
Registrovaný uživatel
Tak očekávaný katalog Aurea je již zde... ;)
http://zpravodaj.nume.cz/zpravodaj/post/show/810
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Položka 1413 je vzdor stavu velmi zajímavá ;)
Registrovaný uživatel
Mě mimo jiné zaujala spíše položka 453. Měl jsem za to, že je známý jen jeden kus a tady už se ukázal druhý ...
Moderátor
Mno...já se tentokrát do Prahy vydám asi osobně. Zajímalo by mě, zda pojede třeba dula77. Stavy některých mincí Leopolda I. jsou velmi hezké.

A u Marie Terezie..o položky 1551 a 1152 bude boj :D Ještě že toto nesbírám :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) jan322 v 6. 11. 2013, 18:32. »
Registrovaný uživatel
jinak kdyby mě chtěl někdo založit a věnovat mi na zakoupení nějakých mincí v té aukci peníze, tak do milionu bych se snad vešel :D
Registrovaný uživatel
jan322 napsal
Mno...já se tentokrát do Prahy vydám asi osobně. ...


rád Tě osobně poznám ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Závidím většině sběratelů tuto nabídku. Bohužel z mého oboru téměř nic.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
no ako som to tak pozeral pre bezneho cloveka s beznym prijmom...
_______________
Registrovaný uživatel
jan322 napsal
Mno...já se tentokrát do Prahy vydám asi osobně. Zajímalo by mě, zda pojede třeba dula77. Stavy některých mincí Leopolda I. jsou velmi hezké.

A u Marie Terezie..o položky 1551 a 1152 bude boj :D Ještě že toto nesbírám :mrgreen:

už som to omrkol. Hojné zastúpenie je hlavne z Pražskej mincovne, čo sa týka Leopolda I.," moja" Kremnica tam až tak nieje, aspoň to čo mi chýba. Niečo by som mohol obmeniť, ale asi tam budú dosť divoké ceny.
Budúci týždeň sa mi narodí dcéra a prerábam podkrovie, tak neviem či dostanem priepustku. :P
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
jan322 napsal
Mno...já se tentokrát do Prahy vydám asi osobně. Zajímalo by mě, zda pojede třeba dula77. Stavy některých mincí Leopolda I. jsou velmi hezké.

A u Marie Terezie..o položky 1551 a 1152 bude boj :D Ještě že toto nesbírám :mrgreen:

už som to omrkol. Hojné zastúpenie je hlavne z Pražskej mincovne, čo sa týka Leopolda I.," moja" Kremnica tam až tak nieje, aspoň to čo mi chýba. Niečo by som mohol obmeniť, ale asi tam budú dosť divoké ceny.
Budúci týždeň sa mi narodí dcéra a prerábam podkrovie, tak neviem či dostanem priepustku. :P


Tak to gratuluji :lol: :lol: :lol: Jsi se pochlapil, mám v práci ňějaké volné trámy tak se stav...A tesaře aky pujčím :lol:
Registrovaný uživatel
Ja som len zvedavy, kedy sa zacne antika pri tom pocte poloziek vo vseobecnej aukcii...
Moderátor
Jako obvykle - pozdě. To je hlavní důvod proč ani tentokrát na aukci nepojedu, už mi jednou stačilo zklamání z aukce, z které jsem musel prchat na poslední použitelný vlak, abych pak zjistil, že některé zajímavé mince z císařství, o které jsem měl zájem, šly zpět, případně poměrně levně.
Registrovaný uživatel
Tak to ma mrzi, ze neprides. Rad by som s tebou pokecal aj osobne. Ja tentokrat pridem, ale uz skoro rano, takze budem musiet cakat cely den, hoci pokial viem, tak antika mala byt povodne ako prva, len potom ju presunuli. Bohuzial je to tak, ze antika je v Cechach a na Slovensku len chudobnou pribuznou numizmatiky a stale odsuvana na vedlajsiu kolaj :(
Registrovaný uživatel
nebo si zamluv levný nocleh dopředu, dobře nakupuj a v neděli domů...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Jako obvykle - pozdě. To je hlavní důvod proč ani tentokrát na aukci nepojedu, už mi jednou stačilo zklamání z aukce, z které jsem musel prchat na poslední použitelný vlak, abych pak zjistil, že některé zajímavé mince z císařství, o které jsem měl zájem, šly zpět, případně poměrně levně.


Ale on tento problém jde vyřešit. Nejdůležitější je si mince prohlédnout a pak se nějaké schůdné řešení najde. Také se mě stala skutečnost, kdy se aukce protáhla a já jsem musel odejet domů, ale domluvil jsem si například dražbu přes telefon.
Zkuste se u Aurey informovat, jestli tato možnost přichází v úvahu.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Tato aukce je zajímavá a to z několika důvodů. Zmíním jeden.
Před určitým časem se zde vedly diskuse se zastánci investování do zlatých mincí, kteří v době růstu ceny zlata počítali zisky, naopak oponenti je vyzývali k opatrnosti.
V této aukci je velká nabídka zlatých mincí a pokud vynecháme ty sběratelské, pak i těch komerčních je dostatek. Zajímavé bude sledovat jejich ceny. Možná, že vydražitelé budou v těchto případech platit i s poplatky pouze ceny zlata. Pak si položme otázku, kolik dostanou majitelé?
Nic neroste do nebe, tedy i zlatá bubline musela jednou prasknout a ti, kterým zůstal černý Petr v ruce,. bude mít smůlu.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Moja rada stále znela ohľadne investovania do zlata ; nie do mince pokiaľ to nie je unikát , stačí do investičného zlata - pri poklese ceny je strata najnižšia.

Zlaté hrádky sú pre veľké korporácie . ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
No, myslel jsem si, že každý normální člověk nakupuje, když je cena nízko a prodává, když je cena vysoko.. u nás to dělá typický "investor" právě naopak, nakupuje, když je cena vysoko s nadějí že poroste ještě výš a pak prodává, když cena spadne.. co dodat :roll:
Registrovaný uživatel
V těchto případech platí jedno krásné pravidlo. Když je cena na maximu a velcí se potřebují svých zásob se ziskem zbavit, zdělovací prostředky jsou zahlceni informacemi o výhodnosti investování do určitého podkladového aktiva. Tim přitáhnou neznalé, kteří nakupují. Když se zásob zbaví, pošlou cenu dolů, čímž vyvolají paniku. Když je nálada nejhorší,zdělovací prostředky jsou plné katastrofických scénářů a drobní se s velkým prodělkem všeho začínají zbavovat, oni nakupují. A stále dokola.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Velký na zlate mali zisk 30% a dostali to v hotovosti.
Drobotina prerobila minálne od 30 do 45%. samozrejme v hotovosti. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
podle mne se zas s prominutim naky pitomci s dojmem, ze vi vic nez bytek sveta, najdou a ceny zase budou atakovat naprosto nelogicke castky (ostatne je krasne videt, jak ti, co nakupovali za blbe ceny se za ne stale snazi prodavat). pravda ale je, ze u tech nejobycejnejsich veci, co maji spekulanti doma po desitkach ci stovkach kusu to asi fakt pujde za volacku (pokud i ta je vubec realna, uprimne jsem se ani nedival a ten zlaty vyron na zacatku jsem preskocil)

jinak s tim, co pisete se da jen souhlasit, jen kde vzit a nekrast :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 160 161 162 163 164 165 166 167 168 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1