Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nemáte někdo poznačené dnešní ceny z Nummusu?
Zajímala by mne položka 139... :)
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 7. 2. 2010, 13:38. »
Moderátor
Tu poznacenou bohuzel nemam.
Moderátor
trutnovak napsal
Misak33 co si mel v ruce jake obdobi? Ja prihazoval na nejake CSR limitem, tak jsem zvedav jak to dopadlo. Pokud mince vydrazim a nebudou se mi libit, je možnost odstoupit od kupní smlouvy, pokud ty stavy neodpovídají realitě? Děkuji

neco sem mel v ruce, 10h 1923 RL 30kc - prodala se za vic myslim ale nelibila se mi pac na ni byly nejake divne tecky, to samy na 10h 1938 RL

5h 1932 - ten sem chtel ale potom co sem ho videl tak mi rozhodne neprisel na 0/0 (uz si ho presne nevybavuju ale neco me muselo presvedcit)

nejvic me dostala polozka č.645 Egy Krajczar 1848 0/0 180 vyvolavaci cena. Kdyz sem ji videl tak sem ji hned skrtal ze seznamu. To bylo tak 2/2. A tusim ze tam byl nejaky limit cca 900kc na ni, ale ted si nejsem jisty.
Moderátor
S popisem kvality je to zde zname, radeji pocitejte s kvalitou o stupen nizsi. Mel jsem tam dnes v ruce 5 haler 1932 uvedeny v katalogu 0/0 ze bych ziskal lepsi kvalitu nez mam ale kdyz jsem ho videl tak byl skoro 2/2.
Jinak k tomu bilemu penizi Fr.Falckeho, vim kdo ho vydrazil, pochlubil se mi s tim dnes na Nummusu a neni to nikdo ze zdejsi "bandy".
Registrovaný uživatel
Jak to tak čtu, tak jsem rád že jsem tam limity nakonec neposlal. :shock:
Moderátor
Jak rika Kucera a ma pravdu, neplati to o vsem.
Registrovaný uživatel
To Kucera: a stál ten bílý peníz za to ?
Moderátor
Jenom se mi pochlubil ze ho vydrazil, jeste ho samozrejme nema, urcite mi ho priste ukaze.
Registrovaný uživatel
Az ted jsem si vsiml data aukce ...
Registrovaný uživatel
No a co dnešní úlovky z Nummusu, chlubte se, přehánějte... :D
Moderátor
Ja sem byl na aukci poprvy takze sem si daval hlavne bacha abych nekoupil minci za 30 tisic :). ale jinak sem si odnesl nejaky zlatniky, 50h 1949,denar Ferdinanda I. 1550 a neco malicko z antiky.
Registrovaný uživatel
já jsem si nekoupil nic ..... :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
To ja byl skromnejsi, jenom nejnizsi nominaly 1/2 krejcary za ktere by v jejich dobe clovek nedostal ani skyvku chleba :D
Ten Franta nebyl v aukci, ale narazil jsem tam na nej nahodou.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Moderátor
Pokud to nekoho bude zajimat tak sem casem hodim taky fotky.
Registrovaný uživatel
Hmm, takoý pěkný pražský půlkrejcárek Ferdinanda jsem moc neviděl ;)
Moderátor
V poslednich letech byly v aukcich dva ale zadny se mi nelibil, nebyl treba nekdy vubec videt letopocet. Tento by mel byt navic dle Halacky novy typ s uplnym letopoctem. Prava strana je sice mirne nedorazena, ale i tak jsem s nim spokojen.
Misak 33 - fotky sem urcite dej.
Registrovaný uživatel
Pokud něco vyhraju tak vám to sem taky pošlu, budu čekat maila z Nummusu.... jsem na to zvědav.. neví někdo za kolik tam šla ta 10 kč 1933 ?
Moderátor
29000+15%
Moderátor
sla za 29 000k
Moderátor
Tak tady je ten denar Ferdinanda I. 1550 KB. Tyhle mince nesbiram ale nevysly mi nejaky co sem chtel tak sem si pro poteseni a zajimavost koupil tento kousek.

Obrázky:

Registrovaný uživatel
za kolko?
Moderátor
No za 100kc.
Moderátor
Velmi pekny.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1