Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Aukce, aukro, kamna?

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce, aukro, kamna?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ve známkách se nevyznám, a vím, že rozhodují drobnosti. Rád bych Vás poprosil, zda byste mi mohli nafocené album projet rychlým pohledem a říct, zda aukce, aukro nebo kamna? :shock:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Když tam necháte první dvě řady Pošta československá 1919 a výstřižek s hákenkrajcem, snad se "od korunky" dostanete i na trojcifernou sumu :). Do kamen známky nikdy nepatří, snad jen ty zničené (plesnivé, potrhané, stržený papír).
Registrovaný uživatel
Děkuji velice za rychlé zhodnocení. Vybral jsem z mnoha alb to, které mi přišlo obsahem nejzajímavější. Bohužel mám s tím "od korunky" špatnou zkušenost. Osvědčilo se mi vždy víc dát svou cenu a čekat, výsledné částky pak byly několikanásobné. Ale to se týkalo obrazů a starožitností, ne známek. Když vidím těch dvacet alb, mám z toho respekt. Najít si každou známečku v katalogu, nacenit si ji a dát na aukro nebo ebay, tak mám do konce života o zábavu postaráno.

Jinak s těmi kamny to byl samozřejmě vtip, jen jsem chtěl ozvláštnit název tématu. :twisted:
« Poslední úpravu provedl(a) nataradza v 29. 3. 2021, 14:16. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Aukce, aukro, kamna?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1