Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Aurea 21.5.2011

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 18 19 20 21 22 23 24 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Moju mincu vtedy omylom založili niekde k notebooku. Ľady sa pohli po telefonickej urgencii a všetko dobre dopadlo. Brnkni im a budeš mať jasno.
Registrovaný uživatel
Aurea je už vyhodená na livebid.cz ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Nevíte někdo proč na Livebidu zmizela 9.E-aukce Aureii.
Registrovaný uživatel
když Aurea plní aukci obsahem, tak link, co je na homepage livebid.cz na čas odstraní
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Díky.
Registrovaný uživatel
odkaz normalne funguje
https://www.livebid.cz/auction/aurea_9ea/home
Registrovaný uživatel
Dík za odkaz. Na Livebidu jsem registrovaný, přesto se mi aukce nezobrazuje.
Registrovaný uživatel
nezobrazuje se ti, protože na homepage odkaz není. Kolega si pomohl přímým linkem.
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Tak na aurei zase slusne ulety - sice celkem slusny Vaclav II, ovsem za 14 tis. plus prirazka, prumerny Jan (myslim ze to byla Cn. 1) za 6000 plus prirazka. Na druhou stranu ten druhy pekny Ludvik (s drobnymi prasklinami po obvodu) za 40 tis...
Registrovaný uživatel
Jo, u toho Václava jsem se také chytal za hlavu a hledal na něm, co jsem přehlédl :D U toho Jana už jsem nechápal vůbec. Na těchto případech je pěkně vidět ta dražební hysterie, nebo jak to nazvat, vyhrát nad někým za každou cenu ....
Registrovaný uživatel
Mě tam dožrali, že už na Aureu nejedu... Ten KH Ludvík šel za 20 zpátky, tk jsem ho šel dodražit k mamrdům, co vydávaj mince. Ptám se: u vás je možné dodražit položku, která šla v aukci zpátky? Odpověď: ano. Frajer vzal noťas, nadatlil tam číslo položky a moje dražební číslo; odcházím od toho stolku a slyším od dražitele: položku xxx jsme dodražili pro číslo XY. Moje dražební číslo ale bylo XYZ, taxe jdu ptát zpátky, jestli tam to číslo nezadal blbě. Odpověď: Já tam ještě nic nezadával... Kdybych měl prudší povahu, taxem mu jí v tu chvíli natankoval:-/
Registrovaný uživatel
Ten Václav to je síla teda :D :|
Registrovaný uživatel
patason: takze si to schovali pro nekoho "pod pultem"?
Registrovaný uživatel
:-) to ne, ale někdo mě v dodražení předběhl o -1minutu... to mě štve! Kdyby mi řekli, že to mám jít dodražit přímo k licitátorovi, měl bych ho. Ale že tam přijmou dodražení a přitom to nezadaj do systému, to je přinejmenším neseriózní.:-/
Registrovaný uživatel
OK, nevim jak dlouho po drazbe te polozky to bylo, ale pokud s delsim odstupem tak by to byla sakra nahoda, ze zrovna v ten moment to nekdo dodrazi. Ale stejne zachovalost nic moc:)...
Registrovaný uživatel
No mají dražit hned. Na váhavost se někdy doplatí. Mě se to jednou na dukátu také stalo. Že mě o minutu předběhli. :roll: :evil: :evil:
patason napsal
:-) to ne, ale někdo mě v dodražení předběhl o -1minutu... to mě štve! Kdyby mi řekli, že to mám jít dodražit přímo k licitátorovi, měl bych ho. Ale že tam přijmou dodražení a přitom to nezadaj do systému, to je přinejmenším neseriózní.:-/
Registrovaný uživatel
Sláva, podle těchto cen májí moje PG cenu vyšší asi o milion! :lol: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted:
kato napsal
Ten Václav to je síla teda :D :|
Registrovaný uživatel
Garfield52 napsal
No mají dražit hned. Na váhavost se někdy doplatí. Mě se to jednou na dukátu také stalo. Že mě o minutu předběhli. :roll: :evil: :evil:
patason napsal
:-) to ne, ale někdo mě v dodražení předběhl o -1minutu... to mě štve! Kdyby mi řekli, že to mám jít dodražit přímo k licitátorovi, měl bych ho. Ale že tam přijmou dodražení a přitom to nezadaj do systému, to je přinejmenším neseriózní.:-/

Tk mě je to jasný, já jsem i dražil hned - měl jsem na klíně tablet s on-line aukcí, ale tlačítko jaxi nefungovalo a číslo už jsem zvednout nestih. Nebyl mi zkrátka Ludva souzenej:-( Dokonce ho i přeju dodražiteli... Ale být při dodražení předběhnutej o MÍNUS(!) jednu minutu, to se může stát jenom mně.
Registrovaný uživatel
Neštěstí v aukci, štěstí v lásce :D
Registrovaný uživatel
Ten Václav má rubní opis pěkně odřený, špíše je takový "ošuntělý". Před týdnem v Kroměříži se dražili daleko pěknější Václavy Sm:2 za zlomky této ceny! :twisted: :twisted: :twisted:
xjert01 napsal
Tak na aurei zase slusne ulety - sice celkem slusny Vaclav II, ovsem za 14 tis. plus prirazka, prumerny Jan (myslim ze to byla Cn. 1) za 6000 plus prirazka. Na druhou stranu ten druhy pekny Ludvik (s drobnymi prasklinami po obvodu) za 40 tis...
Registrovaný uživatel
patason napsal
... Ale být při dodražení předběhnutej o MÍNUS(!) jednu minutu, to se může stát jenom mně.


Tak jsem se Ti smál a dnes se mi to vymstilo :( Dvě hodiny sedím přihlášený u PC jako kretén a když přijde má položka, kterou jsem chtěl, tak tlačítko "přihodit" nebylo aktivní. I když jsem byl oficiálně přihlášený, na klikání tlačítko nereagovalo. A než jsem se odhlásil a zase přihlásil, položka byla v trapu za 60% ceny, na kterou jsem chtěl jít :(
Registrovaný uživatel
Můžeš nám sdělit na co jsi přihazoval? Jestli se máme radovat? Nechci být škodolibý, taky se mi to už několikrát stalo.
« Poslední úpravu provedl(a) llibor v 5. 12. 2016, 21:07. »
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
patason napsal
... Ale být při dodražení předběhnutej o MÍNUS(!) jednu minutu, to se může stát jenom mně.


Tak jsem se Ti smál a dnes se mi to vymstilo :( Dvě hodiny sedím přihlášený u PC jako kretén a když přijde má položka, kterou jsem chtěl, tak tlačítko "přihodit" nebylo aktivní. I když jsem byl oficiálně přihlášený, na klikání tlačítko nereagovalo. A než jsem se odhlásil a zase přihlásil, položka byla v trapu za 60% ceny, na kterou jsem chtěl jít :(


Neštěstí v aukci, štěstí v lásce :D
8)
Registrovaný uživatel
Zeptám se přítulkyně, jestli je to pravda :D :D
Registrovaný uživatel
Presne tohle se mi stalo v kvetnu, myslel jsem ze rozslapu Notebook.
kacuro napsal
patason napsal
... Ale být při dodražení předběhnutej o MÍNUS(!) jednu minutu, to se může stát jenom mně.


Tak jsem se Ti smál a dnes se mi to vymstilo :( Dvě hodiny sedím přihlášený u PC jako kretén a když přijde má položka, kterou jsem chtěl, tak tlačítko "přihodit" nebylo aktivní. I když jsem byl oficiálně přihlášený, na klikání tlačítko nereagovalo. A než jsem se odhlásil a zase přihlásil, položka byla v trapu za 60% ceny, na kterou jsem chtěl jít :(

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 18 19 20 21 22 23 24 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1