Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Aurea 21.5.2011

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
já myslím,že mincím pana Kučery je u něj nejlépe a jistě mu dělají radost a tím pádem jsou na správném místě
Registrovaný uživatel
Zajímavá posloupnost příhozů :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Kucera napsal
tenzor napsal
Uz ta nabidka je ostuda. Antika kvalitativne i kvantitativne horsi nez Nummus Olomouc. Rozhodl jsem se (uz kvuli nezverejneni katalogu ani 14 dni dopredu) neucastnit a vidim, ze jsem dobre udelal.

vydržte, dal jsem pěkné kousky do standardní květnové aukce a vyvolávačky jsem nechal na nich, tak žádnou kritiku prosím :D

Já neříkám, že končím s Aureou nadobro :D Ale tuhle aukci si opravdu mohli odpustit.. zjevný nedostatek materiálu a ještě to není technicky zvládnuté.. :roll:
Registrovaný uživatel
Zabudol si na 17% poplatok... :evil:
Moderátor
no ten by v tomto pripade meli nejspis vratit, resp. zrusit, jako kdyz v Japonsku nedojede vcas vlacek :twisted:
Registrovaný uživatel
Zajímavé, příhozy v té samé aukci, kterou jsem tu ukazoval včera, jsou dnes změněné a ten příhoz, učiněný po 17hodině, zmizel ...

Včerejší stav

Dnešní stav:

Skoro to vypadá, jako by se někdo pokoušel zjistit můj max. příhoz :roll:
« Poslední úpravu provedl(a) kacuro v 18. 3. 2014, 17:02. »
Registrovaný uživatel
Nevidím v tom nic nekalého. Na úvodní stránce aukce mají napsáno, že příhozy učiněné včera po 17 hodině budou smazány.
Registrovaný uživatel
Jo pardon, jsem to okno nepročítal až dolů, tak se omlouvám za mystifikaci ...
Registrovaný uživatel
Už im to šlape ako hodinky. 100 nalogovaných, to je celkom pekný výsledok.
Registrovaný uživatel
No byla to fuška, ale několik kousků se zadařilo ...
Moderátor
Tři položky vydražené (záměrně neřeknu jaké neb chci zůstat naživu a nechci prchat před hněvem místních grošáků :mrgreen: ) Každopádně některé položky šly velmi levně nebo dokonce zpět stejně jako v sálové aukci.
Registrovaný uživatel
Mě vyšlo 8 položek, no vlastně jednu mi vyhrál kocour, měl jsem prst na myši a on přešel přes stůl a opřel se mi o tu ruku a odkliknul příhoz ... utratil mi 2tisíce, ale nevím, jak to z něj mám teď vymáhat :D :D
Registrovaný uživatel
výsledné ceny sa asi ešte neaktualizujú?
Moderátor
Zatím ještě ne, asi to doplní až se dodraží všechny položky z dané sekce. Ale jde to rychle, celkem fofr.
Registrovaný uživatel
Teraz som trošku na pochybách. Dražil som, myslel som, že moja ponuka je najvyššia, ale v ľavej časti obrazovky vidím Žádné výhry. Tak to asi vyhral niekto iný :(
Registrovaný uživatel
Jestli tam nemají chybu, mě to vlevo ukazuje, že jsem vyhrál 9 položek, ale v seznamu je jen 8 mincí.
Registrovaný uživatel
Aurea napsal
V záložce Můj profil najdete statistiky vašich nákupů na aukcích, seznam dražených, vydražených i nevydražených položek a další Vaše údaje.

Len záložku Můj profil nikde nemôžem nájsť.
Registrovaný uživatel
"Můj profil" je v záložce "Statistiky", ale nikdy jsem tam po aukci žádné údaje neměl ...
Registrovaný uživatel
tohle?
Vydražené položky (2)

zatím mám jednu, zdržel jsem se :)
Registrovaný uživatel
účastnil jsem se dneska jako divák, pevně doufám, že se dnes a zítra všichni vyplácají na Habsburcích a pak účast upadne... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak ten systém asi není aktuálně nastaven a platí to, že limity měly skončit dnes, ne?
Registrovaný uživatel
:roll: asi tak nejak.Ten početní groš Leopolda mna dráždil aký máte naň názor a cenu :roll:
Registrovaný uživatel
keby existoval kremnický tak nad ním uvažujem. Cenu nech zhodnotí Dráček, ten má prehľad.
Moderátor
Suvorov napsal
účastnil jsem se dneska jako divák, pevně doufám, že se dnes a zítra všichni vyplácají na Habsburcích a pak účast upadne... :mrgreen:

Ty pyskaté potvory, co nám na Těšínsku násilně zavedly léta páně 1654 rekatolizaci, zrovna nemusím :D Jen Josef I. je mi milejší, protože Altranstädtskou smlouvou z roku 1707 vrátil protestantům 126 kostelů a milostivě dovolil zřídit šest nových :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1