Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Aurea 21.5.2011

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Diwous napsal
No docela koukam, uz se nekde pulgros drazil? Kolik myslite ze udela? :shock:


Typ s korunou například zde:
Aukce WAG r.2008 - 4200 € + %
Aukce Aurea r.2009 - 140000 Kč + %

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Olivere diky moc! Haskovou zkousim vydrazit zitra v Jihlave. Snad se zadari abych byl moudrejsi.. .️ Jinak zahledam na netu a treba ji nejaky antik ma..
Registrovaný uživatel
Kucero diky, rikal jsem si ze bych to zkusil. Po precteni tveho prispevku o tom jeste popremyslim... ;)
Registrovaný uživatel
Neví někdo dosažené ceny těchto položek?

560
652
653
654
655
656
657
658
1001
1002
1060
1062

Díky
Registrovaný uživatel
Citronek napsal
Neví někdo dosažené ceny těchto položek?

560
652
653
654
655
656
657
658
1001
1002
1060
1062

Díky


652 - 28000 Kč
653 - 30000 Kč
654 - 50000 Kč
655 - 55000 Kč
656 - 70000 Kč
657 - 40000 Kč
658 - 60000 Kč
ostatní nemám napsané
Registrovaný uživatel
Hezky pěkně, díky.
Registrovaný uživatel
560 myslim 95 tis. Kc
Registrovaný uživatel
Jelikož jsem měl zaplou i kamerku, nemohl jsem si nevšimnout, že licitátor "prozrazoval" poslední příhozy, načež se nezřídka dražitel zastavil těsně před písemným limitem. Neříkám, že pořád, ale tohle by mě na*****!
_______________
Ve filatelii nelze nikdy zoufat. Budoucnost nám může přinést nádherná překvapení. (Máte-li nějaký zajímavý dokument k historii Židů na našem území do roku 1848, nabídněte.)
Registrovaný uživatel
Pokud mas dukaz takove prasarny, mel by si ho zverejnit :(
Registrovaný uživatel
dost pochybuji... tedy u mincí, mám jen jednu na svém limitu, zbytek i dost pod!
Registrovaný uživatel
Podle mě to bylo jen v tom případě, kdy bylo více přihazujících v sále, do toho ještě přihazující v on-line aukci, tak to vzalo rychlý spád a šlo to rychle na poslední limit. Licitátor v tom měl kolikrát dost hokej, některé aukce se tak zamotaly, že se ta položka jela znovu od začátku. U jedné položky, kterou jsem dražil, mě už také bolela ruka, jak se to on-line přihazování protahovalo :D
Moderátor
Zajimave, ja jsem s vyjimkou jedne mince (kde to bylo o stovku) ziskal vse za limit (pokud jsou tedy na LiveBidu realne vysledky).
Rozhodne prosim o zverejneni zaznamu..
Registrovaný uživatel
Ke konci antiiky jsem chvíli seděl v sále a dost položek šlo na limity nebo zpět.
Registrovaný uživatel
skôr si myslím že je to bežná snaha licitátora predať mincu na sále nie na limit. Preto upozorní na tento fakt. Robia to bežne aj u iných spoločností.
Registrovaný uživatel
V tom případě mám extra obří štěstí :)
limit 1600, koupeno za 1000
limit 1500, koupeno za 800
limit 850, koupeno za 300
nižší částky jak kde, tam ty rozestupy není až tak vidět
Registrovaný uživatel
tenzor, dúfam že si nemyslíš že by sa takto skompromitovali. Limit nebudú dvíhať na sále :roll: ale zas limitom.
Moderátor
Já totálně pohořel, pokoušel jsem se vydražit nějaké slezské vládní ražby a musím říct, že z mého úhlu pohledu se asi jedná o nějakou charitativní aukci. Vratislavský 3 krejcar Ferdinanda III. který jsem jen v o málo horším stavu kupoval na Aukru za 193Kč šel za 900 korun + poplatky :shock:
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Ke konci antiiky jsem chvíli seděl v sále a dost položek šlo na limity nebo zpět.


Nedivim se, protoze polovina minci mela vyvolavacky jako finalni ceny na drazsich aukci. Cekal jsem neco takoveho..
« Poslední úpravu provedl(a) Tovy v 8. 12. 2014, 21:31. »
Moderátor
kacuro napsal
Ke konci antiiky jsem chvíli seděl v sále a dost položek šlo na limity nebo zpět.

Ani se nedivim, nektere polozky mely vyvolavacky dokonce nad svetovymi cenami.
Moderátor
dula77 napsal
tenzor, dúfam že si nemyslíš že by sa takto skompromitovali. Limit nebudú dvíhať na sále :roll: ale zas limitom.

Reaguju jen na to, co psal nuckythompson. Je fakt, ze logiku to moc nedava.
Moderátor
Hm, koukam, ze bych mel davat refresh, nez neco po 4 hodinach napisu :)
Registrovaný uživatel
Jak to, že jde pořád přihazovat?
Registrovaný uživatel
Od včerejška jede 3.e-aukce, včera večer to končilo tuším nějakým Rakouskem a dnes je pokračování, u kterého se může ještě do večera přihazovat limit, pak to uzavřou a pojede on-line aukce.
Registrovaný uživatel
Díky. Já se chtěl podívat na výsledky tý sobotní, tak mi to bylo divný.
To je aukcí, docela mám chuť to někdy vyzkoušet, ale nemám odvahu. Ani nevím, co je k tomu potřeba udělat.
Registrovaný uživatel
Jen se zaregistruješ a utrácíš :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1