Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Aurea 21.5.2011

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ale ted uz je pozde ne? Uz je to uzavrene, nebo se mylim ?
Registrovaný uživatel
Dneska večer to ještě pokračuje, včera to skončilo někde kolem čísla 6195, teď si nepamatuji přesně.
Registrovaný uživatel
Začíná FJI.(bez zlatých mincí,ty byly včera).
Na to,že jde teprve o 3e.Aukci Aurei musím říci že je přehledně udělaná...na rozdíl od mnoha zahraničních.
Registrovaný uživatel
https://www.livebids.cz/ to co jste vyhráli najdete po přihlášení zde
Moderátor
Lopez: no, na mnoha zahranicich take clovek nenajde proflakle padelky, zvlast kdyz na ne drive bylo upozorneno.. viz putovni moderni falsum, polozka 5632.
Clovek by skoro rekl ze je v tom zly umysl (a pekna hloupost, kvuli par stovkam se takhle diskreditovat), ale kdyz pak vidi sestercius Maxima (byl v hlavni akci) jako Maximina I., napadne ho spis: slendrian.
Pro ty kdo nevedi o co jde, Maximus (portretove rozeznatelny na prvni pohled) je mnohem vzacnejsi panovnik nez jeho otec a na cene minci se to pochopitelne projevi. Navic tento sestercius byl drive ve sbirce jednoho znameho zahranicniho sberatele a numismatika, zadna zminka o tom v popisu nebyla. Vzhledem k dosazene cene se Aurea nejspis o penize nepripravila, ale rozhodne ne svou zasluhou.
Dale Vabalathus&Aurelianus znaceny jako Aurelianus (jako kdyby to nechal razit on.. :) ). Spolu s prepalenou vyvolavackou to melo ten 'necekany' vysledek, ze sla mince zpet.
A mohl bych pokracovat.
Takze spise jen bordelarstvi a rezignace na poskytnuti aspon nejake zaruky pro kupujici, ze mince budou profesionalne urceny a ze v nabidce nebudou provarena falsa. Ne ze by to byl problem jen tady v CR, napriklad G&N je dalsi priklad aukce firmy, ktera prestala kontrolovat material a zacala prijimat falsa (a tusim take delaji uz jen elektronicke aukce). Zkratka ten system "udelame e-aukci a penize se jen pohrnou" se mi prestava libit. Osobne asi do budoucna zvolim vyhradne zahranicni aukce serioznich (podotykam!) firem a jedine ty, ktere jsou salove.
Moderátor
denary: diky, me to bohuzel po prihlaseni z nume neukaze nic, protoze jako aktualni aukci to bere uz tu 3. eAukci a minule aukce to z nejakeho duvodu nezaznamenava. V nedeli vecer (cili den po aukci) to ukazovalo 5 vyhranych polozek, po kliknuti na tento odkaz mi to ukazuje 3, coz znamena, ze bud ten system nefunguje nebo se nejak pokoutne dodrazuji polozky, co uz mely byt vydrazene na limit :(
Registrovaný uživatel
mě to pořád ukazuje. dokonce i ty stejné položky. tak doufám, že skutečně přijdou (i když je jich víc, než jsem čekal :))
Moderátor
Kdyz kliknu na linky co mi dosly mailem pri oznameni prekonani prihozu (a ktere jeste v nedeli fungovaly):
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/libs/CatalogManager.class.php on line 162
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/libs/CatalogManager.class.php on line 215

Zjevne vyladeny system :twisted:
Moderátor
Jedna polozka ze sobotni aukce, kterou jsem podle LiveBidu (kontrolovano v nedeli vecer) vyhral za 8 500, je ve vysledkove listine najednou za 10 000. Rad bych veril, ze jde jen o neschopnost nekterych lidi a nefunkcnost elektronickeho prihazovaciho systemu, ale stejne bych rad videl ten zaznam z aukce...

Mimochodem, 57. aukce uz pres LiveBid prohlizitelna neni, je sice v archivu, ale po kliknuti se clovek dostane jen na aurea.cz.
A tam jsou pouze (!) vysledkove listiny.
Pokud se chce clovek podivat na mince, musi na SixBid.
Pokud na to, co vyhral, musi na livebids.cz (nikoli livebid.cz kde tyto zaznamy byly v nedeli spatne a ted uz pro jistotu zmizely..).
Opravdu 'seriozni' aukce :(
Registrovaný uživatel
Mě se to stalo na té jarní aukci,kdy jsem vydražil asi 5 položek,ale asi za dva dny po ještě jedné kontrole jsem zjistil,že mi ještě po ukončení aukce většinu položek někdo přehodil.Vůbec nechápu jak je to možné,a byl jsem z toho pěkně nas... :(. Ted to zatím vypadá OK a moje položky zůstávají na stejné ceně.
« Poslední úpravu provedl(a) Matess v 9. 12. 2014, 16:11. »
Registrovaný uživatel
Taky jsem se chtel podivat na nektere polozky na livebid.cz a divil se, ze katalog zmizel. Ja teda nastesti byl osobne, ale jinak byl u mnoha polozek problem v tom, ze limity z livebid.cz evidentne nebyly v systemu pri drazeni a kontrolovali to "rucne" porovnavanim s livebid.cz. Obavam se ale, za pak jen vedeli, kde maji zacit drazit, ale nevedeli, kolik je horni limit - aspon to tak vypadalo. No, docela zmatek a to jsem mockrat slysel, jak je tento system lepsi a propracovanejsi nez coretech ...
Registrovaný uživatel
Nevím jak antika, ale u jiných věcí jsem o víkendu viděl ve výsledkách jen průběžné druhé nejvyšší nebo případně překonané nejvyšší limity a ne konečné ceny.
Podobně jsou asi ceny u již ukoncených aukcí(nedělní a pondělní) 3.e-aukce, kde stále je například vidět jako neprodaná položka, co jsem později při živé aukci večer vydražil.
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Pouze reaguji proč zmizel katalog.Vloudila se malinká chybyčka.Při otevření jakékoli ;) mince se zobrazil vždy nějaký obraz.Oni to stáhli a opravují to.Myslím,že to tam co nevidět zase bude.
Registrovaný uživatel
No ona i ta live e-aukce, ktera ted bezi - obrazky se nezobrazuji, nekolikrat je tam text UNDEFINED + nejaky prekryv textu nahore ... takhle urcite perfektne odladeny system nevypada.
Registrovaný uživatel
Mě to funguje v pořádku a vše se mi zobrazuje. Chyba bude na Tvé straně ;)
Registrovaný uživatel
A vi nekdo, co konkretne mam udelat, aby tam nebyly ty chyby?

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Funguje to bez problémů,...ale ta položka 6854 mi vzala dech.
Volačka 1000.
Konečná částka 180.000...
Neznám tyto ražby.
Registrovaný uživatel
Asi máš špatný prohlížeč.
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Asi máš špatný prohlížeč.


:(
zkousel jsem Firefox i Chrome, v obou shodne chyby ... zvlastni ...
Registrovaný uživatel
asi špatná rychlost(prostupnost) přenosu dat, včera se mi to chvíli také stalo, ale jak jsem zastavil současné stahováni dvou seriálů co jsem měl na pozadí PC, tak to pak normálně naběhlo...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
asi špatná rychlost(prostupnost) přenosu dat, včera se mi to chvíli také stalo, ale jak jsem zastavil současné stahováni dvou seriálů co jsem měl na pozadí PC, tak to pak normálně naběhlo...


a mas naprostou pravdu, vypnul jsem sledovani serialu a uz to beha ... diky!
Registrovaný uživatel
nojo :D
Moderátor
Ano, katalog "uz" se zase zobrazuje, ale co jsem vyhral to mi LiveBid.cz proste neprozradi.
Podotykam, ze 1. eAukce jsem se narozdil od 57. aukce vubec neucastnil, takze nesmysl na druhou.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To tenzor: mne prisel nejaky mail s upozornenim, ze vysledky a faktury jsou po prihlaseni na strance https://www.livebids.cz/results
Moderátor
Ano, pred dvemi hodinami mi to prislo.. bohuzel je jaksi 4 dny po aukci a mezitim probehly dve jine zahranicni na ktere jsem daval limity vychazejici mj. i z falesneho pocitu, ze vim co jsem vyhral.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1