Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Aurea 21.5.2011

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
A navic jim to ted nejede (vubec), takze se to stejne nedozvim.
Registrovaný uživatel
Nejak se mi vubec neukazuje zalozka "muj profil" kde by mela byt faktura a info o tom co jsem pripadne vydrazil. Mate taky ten samy problem?
Registrovaný uživatel
Nebuďte nedočkaví. Mě už od nich přišla faktura, tak vím, co jsem vydražil. Přeci jen se dražilo přes 7tisíc položek, tak s tím holt mají víc práce to všechno ukočírovat ...
Moderátor
kacuro: jasne, napriklad v zahranicnich aukcich se vlastne drazi velke houby a tak s tim nikde problem nemaji a mam jasno co jsem vydrazil vetsinou hned po skonceni aukce. Pokud se neco jmenuje LiveBid, tak bych cekal, ze se do takoveho systemu zapisuji zmeny v realnem case a tedy neni duvod aby to nekolik dni po skonceni aukce stridave poskytovalo davno neplatne vysledky nebo nefungovalo vubec. Vzhledem k tomu, ze live aukce probihaji uz ponekolikate a tyto problemy byly uz drive, je to neomluvitelny a neokecatelny slendrian a osobne s ucasti na takovych aukcich koncim.
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 11. 12. 2014, 9:43. »
Registrovaný uživatel
To určitě potěší spoustu sběratelů antiky, že budou mít o konkurenta méně ;) Škoda, že podobných lidí, jako jsi Ty, není i u středověké bohemiky :mrgreen:
Moderátor
kacuro: tak co si budeme vykladat.. uz davno nejsem ve fazi sbirani kdy jsem daval limity na 50+ polozek a uz vubec nemusim mit kazdou minci :)
A zacinajicim / mene pokrocilym sberatelum antiky preju, i kdyz si myslim ze jich u nas moc nebude.
Registrovaný uživatel
tak to je v pr..., faktury mi přišli na něco úplně jiného a na poloviční počet! myslím, že tímto si to dost po... u hodně lidí
Registrovaný uživatel
Pokud Ti přišla faktura na jiné mince, než jsi přihazoval, tak to rychle reklamuj. S těmi počty je to ovšem problematické, protože když jsi tu psal, že bys měl na limity vyhrát XY položek, nebyly ještě na netu výsledné částky, zůstaly tam jen limity po uzavření možnosti limitovat, na základě nichž ses patrně domníval, že jsi je vyhrál. Teď už tam výsledné částky z 57. aukce jsou, tak si to ověř.
Registrovaný uživatel
kacuro: ja uz se aukci Aurei prakticky taky vubec nezucastnuji. Naposledy jsem drazil "ve velkem" nekdy pred 2 roky. Jednak nabidka je nekdy dost zvlastni a pak ji ani neduveruji, urcite ne pri posilani limitu.
Registrovaný uživatel
to: Jirka72 a iní - stačilo iba aktualizovať stránku a všetko bolo v poriadku.....
Registrovaný uživatel
Jo v pohodě, každý má právo účastnit se aukcí, jakých chce. Vy antikáři máte jistě na výběr více aukčních domů, neboť sbíráte celosvětově žádané mince, ale pro ty, kteří sbírají středověkou bohemiku, v zahraničí moc možností není a jsme spíše odkázáni na domácí aukce. Pro mě letos Aurea nabízela mnoho zajímavých mincí a také jsem jich dost vydražil, nerozdíl třeba od aukcí ČNS, kde letos tak pestrá nabídka nebyla. Podzimní nabídka ČNS Praha byla sice celkem solidní, ale třeba tuto sobotu tam toho pro mě moc není a i přesto, že jsem si kvůli tomu vzal dovolenou, tam nepojedu a budu raději vegetit doma ...
Moderátor
Nabidku chapu (u antiky se da rict ze dlouhodobe spise upada). Ale neni Aurea nahodou na bohemiku dost draha? Uz to moc nesleduju, ale u nekterych minci jsem videl prave na aukci Aurea padnout svetove rekordy a pekna grosovina tam chodila draz nez na nejmenovanem aukcnim serveru, coz uz je co rict..
Registrovaný uživatel
Jak co, něco udělá nesmyslné ceny, něco jde relativně nízko. Oproti onomu nejmenovanému aukčnímu serveru se tam však dají sehnat i méně běžné věci v dobrých zachovalostech ...
Registrovaný uživatel
No, mně to teď přišlo přestřelené skoro všechno ...
Registrovaný uživatel
blbý rychlý dotaz (OT) nevíte co je Henkelspur ? díky
Registrovaný uživatel
To jako vážně nebo jde jen o večerní vtip?
Jak můžeš kupuvat mince a tento základ s výrazným vlivem na cenu neznat... :shock:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
nejde o vtip páč to na té minci nevidím. proto jsem si to chtěl potvrdit, zda to není i něco jiného než ouško, resp. stopa po něm
Registrovaný uživatel
Dráčku nevytahuj se, já to do předchvíle taky nevěděl. Prostě jen německy neumím. :roll:
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
nejde o vtip páč to na té minci nevidím. proto jsem si to chtěl potvrdit, zda to není i něco jiného než ouško, resp. stopa po něm

tak vidíš že to znáš... :)
dobře opravená stopa je vidět minimálně, jen ty špatné opravy vidíš na první pohled...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
snad to nebude vadit, jestli jo, určitě to někdo smaže - já tedy nevím, ano, má to jinou barvu, ale jinak mi to přijde v pořádku a volným okem bych to asi nepovažoval za stopu po oušku. safra
http://www.sixbid.com/browse.html?auction=1669&category=34953&lot=1503557
Registrovaný uživatel
no tam je "z dálky jasně viditelná" oprava stopy po oušku, navíc hodně hlazené v ploše(což také uvádějí) a asi určitě i nově patinované...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
:shock: ...hm,jsou tam dvě díry po úchytu jak do pr..le,viditelnější už to být nemůže..určitě si Voloda dělá legraci..
Registrovaný uživatel
jo, blbý odkaz. moje chyba. jak jsou dvě aukce, tak mi to úplně vyhodilo všechny mince v bidsheetu z jedné z nich :( dvě hodiny práce v pr....
nemůžu teď najít ani ten tolar. byl nahoře "snížen" a ten Henkelspur tam byl s ? tuším
jestli najdu, hodím to ještě
Registrovaný uživatel
Ono je to jedno,stopa po oušku může být jen na hraně,a zapilovaná,takže při čelním pohledu nemusí být patrná,pouze při pohledu na hranu...ale je věcí poctivého prodejce tuto skutečnost uvést v popisu...
Registrovaný uživatel
Ahoj,nemáte náhodou někdo přehled jestli už jsou na webu u e-aukce konečné ceny,nebo se s tím bude ještě hýbat?Jde mi hlavně o antiku a bohemiku.
« Poslední úpravu provedl(a) Matess v 12. 12. 2014, 12:11. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1