Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Aurea 21.5.2011

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
vedeli by ste byt prosim konkretny, celkom by ma to zaujimalo
_______________
vo svete numizmatiky sa rad naucim nieco nove od skusenejsich.
Registrovaný uživatel
čo sa týka prevzatie materiálu a platba, je u nich asi najkratší interval. Inde to trvá dlhšie. Druhá vec je kvalita fotiek .
Registrovaný uživatel
Ako je to z doručovaním vydražených vecí? - ide mi o to, či materiál zo sálovej aukcie je pripojený k materiálu z e-časti v jednej zásielke, alebo to berú ako celkom nezávislú vec. Upozornenie na faktúru zo sálovky mám už nejaký čas v mejli a z internetovej dostanem asi tiež samostatnú faktúru. ďakujem.
Registrovaný uživatel
e - aukcia sa skončila až včera, tak faktúry budú rozposielať až teraz. zasielanie na Slovensko bolo asi trochu komplikovanejšie, bolo to cez tretiu osobu a mne to v minulosti prišlo na dobierku. Ale myslím si, že stačí tam zavolať alebo napísať a dohodnúť sa. Akým spôsobom to budú riešiť teraz netuším.
Registrovaný uživatel
jen drobnost, e aukce končí až dnes.
btw ano, jde s nimi vše domluvit. já už mám věci ze všech tří aukcí na cestě... :)
Registrovaný uživatel
To byl pytlík s 10-ti kusy :roll: :roll: :evil: :evil:
Citronek napsal
:shock: :shock:


https://livebid.cz/auction/aurea_61/detail/1001
Moderátor
Voloda16 napsal
jen drobnost, e aukce končí až dnes.
btw ano, jde s nimi vše domluvit. já už mám věci ze všech tří aukcí na cestě... :)

Všude bylo avizováno, že aukce bude 6.-10.
Mimochodem Künker měl aukci 2.-3. a mince byly odeslány 9. (byly za blbou stovku EUR, takže si nedělám iluze, že mi to neposílali jako jednomu z posledních), dostal jsem je v pondělí. Zajímalo by mne jestli Aurea taky odesílala už včera ;)
Registrovaný uživatel
no, sice jsem je musel urgovat a platil jsem asi druhý den po faktuře (ale ne zase po konci aukce) a mince právě zatřiďuji, takže posílali včera :)
Registrovaný uživatel
ja som faktúru dostal 12.12. tak by to už teoreticky mohlo byť na ceste
Registrovaný uživatel
A položka č. 7198...nechapem... je na tých minciach niečo vynimočne??? Dať 2500kc za bežné ročníky...
Registrovaný uživatel
Hm,já fakturu obdržel také 12.12.-zvolil dobírku,-a nemám nic dodnes.
Na dotaz mi bylo dnes odpovězeno:
Platba přijata,faktura označená jako zaplacená,děkujeme :shock:

Asi rok a půl zpět mi zase na dotaz bylo odpovězeno:

Položku XY jste sice vydražil,ale omlouváme se,zapomněli jsme limit vložit do databáze. :D

Aukce Aurei..těžká a nejistá věc..
Moderátor
Ja, abych byl spravedlivy, jsem dostal mince z aukce Aurea tesne pred Vanocemi (kdy uz jsem bohuzel nebyl doma), takze si je jdu dukladneji prohlednout vlastne az dneska (po Vanocich jsem byl v praci, pak narocny Silvestr..) :)
Registrovaný uživatel
To já si"své" mince můžu prohlédnout opět jen na obrázku,ale na druhou stranu si k tomu prohlížení můžu koupit za ušetřené peníze šunku :D
Moderátor
Tak ale snad přijdou, když je na ně faktura, ne? :)
Registrovaný uživatel
nevím co to má znamenat, ale ty příhozy v nové eaukci ,nejsou podle mě za takové mince reálné.
asi mám vlčí mlhu :lol: :shock:
Registrovaný uživatel
jj, ale pár kousků mi domů přijde :)
Registrovaný uživatel
Mě také :)
Registrovaný uživatel
Nicméně je pravda, že ceny vyšponovali hodně.
Registrovaný uživatel
Hodne mincí v novej eaukcii sa mi nezobrazuje.... Mám nejaký problém na kompe, alebo to ešte nemajú dotiahnuté?
Registrovaný uživatel
co jsem procházel, tak jsem problém neměl. ale je pravda, že se to jednou dobu načítalo delší čas a občas padlo na začátek... asi to bude prohlížeč vz. dražební program
Registrovaný uživatel
Taky mi to ruzne blbe. Podle pocasi. Treba Firefox na to neni uplne idealni.
Registrovaný uživatel
Idem cez Chrome, teraz som skúsil explorer, ale to samé, skrátka niektoré položky sú miesto fotky iba ikony a po rozkliknutí ako ikony tiež ostanú a nenapadá ma nič prečo. nikdy mi to doteraz neurobilo.
Registrovaný uživatel
Mě to včera na CHROME dělalo to samé. :roll: :x :evil: :evil:
Zdá se, že chyba je u Aurory :evil:
Registrovaný uživatel
Jejich chyba to nebude, protože já ve Firefoxu vidím vše.
Registrovaný uživatel
Já jsem bohužel mezi tou částí obecenstva, která nevidí vše...(zkoušeno na dvou počítačích, různá IPadresa, používám na obou Firefox).

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1