Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Aurea 21.5.2011

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 19 20 21 22 23 24 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Tak jsem se Ti smál a dnes se mi to vymstilo :( Dvě hodiny sedím přihlášený u PC jako kretén a když přijde má položka, kterou jsem chtěl, tak tlačítko "přihodit" nebylo aktivní. I když jsem byl oficiálně přihlášený, na klikání tlačítko nereagovalo. A než jsem se odhlásil a zase přihlásil, položka byla v trapu za 60% ceny, na kterou jsem chtěl jít :(

Kacuro, presne to isté sa stalo mne pri minulej e-aukcii. Musel som reštartovať prehliadač, ale položka bola už nenávratne preč. :(
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
a přitom stačí poslat limit...
Registrovaný uživatel
kato napsal
Neštěstí v aukci, štěstí v lásce :D
8)


kacuro napsal
Zeptám se přítulkyně, jestli je to pravda :D :D


Tak u nás doma to nefunguje, zrovna jsme se pohádali :D
Moderátor
No já jsem přihazoval, celou dobu mi to ukazovalo, že jsem vyhrál, a nakonec výhercem je někdo jinej, kdo přihodil stejnou částku, jako já, ale pozdějc. Ve výpisu jsem před ním. Neměl by jeho příhoz být neplatný?

Ale neva. Důležitý je pro mně spíš německo a literatura. Tam to bude asi litej boj. :lol:
Registrovaný uživatel
pavelgregor napsal
No já jsem přihazoval, celou dobu mi to ukazovalo, že jsem vyhrál, a nakonec výhercem je někdo jinej, kdo přihodil stejnou částku, jako já, ale pozdějc. Ve výpisu jsem před ním. Neměl by jeho příhoz být neplatný?

Ale neva. Důležitý je pro mně spíš německo a literatura. Tam to bude asi litej boj. :lol:

Som presne v rovnakej situácii. Prihodil som, mal som najvyššie prihodenie, ale zrazu ma druhý dražiteľ s rovnakým príhodom predbehol. Podľa záznamu sme obaja prihodili v rovnakej minúte a rovnakej sekunde. Už som to reklamoval, tak uvidíme. Ani som nevedel, že poznám toľko sprostých slov...
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Co si člověk nepodrží v sále číslem, to nemá. A někdy ani to ne. :roll: :roll: :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
kato napsal
Neštěstí v aukci, štěstí v lásce :D
8)


kacuro napsal
Zeptám se přítulkyně, jestli je to pravda :D :D


Tak u nás doma to nefunguje, zrovna jsme se pohádali :D


:D někdy to není na škodu pročistit vzduch
Registrovaný uživatel
Za dva týždne má byť aukcia Auróra a katalóg ešte stále nikde. Neviete prečo sa to zadrhlo alebo kedy to vyhodia na web?
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
To nevím ale ještě dnes jim posílám mince. Prý to stihnou. Tak počítám že možná koncem týdne
Registrovaný uživatel
do e aukce,či do sálové?
Registrovaný uživatel
netusim, to jsem neresil.
Registrovaný uživatel
Tak zatím nic. Uvidíme.
Registrovaný uživatel
zitra pry vyjde katalog :-)
Registrovaný uživatel
Máte někdo zkušenost s prodejem u aurei? Momentálně na maily nereagují, druhý mail na p. Veselého nefunkční. Po telefonu mi řekl ať mu to pošlu odpo, zřejmě plná schránka, nevěděl jsem že to má dnes ještě limit. A po týdnu žádná reakce a mail stále nefunkční. Tak by mě jen zajímalo jestli třeba budu čekat do května, nebo máte rychlejší zkušenosti?
Registrovaný uživatel
Ja som to s nimi riešil vždy osobne, ale teraz je to komplikované. Je možné že nepracujú.
Registrovaný uživatel
Také se mi email na aukci vracel, ale za dva dny už to šlo. Asi něco vymazal, ale málo :-) Zkuste to další den znovu. Na email do obchodu bez reakce.
_______________
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Ja som to s nimi riešil vždy osobne, ale teraz je to komplikované. Je možné že nepracujú.

Pracujú. Poslali mi upomienku, že mám zaplatiť. :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Otravnykomar napsal
Máte někdo zkušenost s prodejem u aurei? Momentálně na maily nereagují, druhý mail na p. Veselého nefunkční. Po telefonu mi řekl ať mu to pošlu odpo, zřejmě plná schránka, nevěděl jsem že to má dnes ještě limit. A po týdnu žádná reakce a mail stále nefunkční. Tak by mě jen zajímalo jestli třeba budu čekat do května, nebo máte rychlejší zkušenosti?


No to se nediv, pokud mu tam posíláš fota nějakých cetek jako x dalších podivínu, tak se ti na to tak maximálně vysere...
Registrovaný uživatel
Trapné je ublížené ego...
Registrovaný uživatel
lub121 napsal
Také se mi email na aukci vracel, ale za dva dny už to šlo. Asi něco vymazal, ale málo :-) Zkuste to další den znovu. Na email do obchodu bez reakce.


Dík, zkusím ještě znovu odeslat. Jj mail na obchod bez reakce. Já jim totiž zapomněl dát číslo účtu pro platbu.

Fidzi napsal
Pracujú. Poslali mi upomienku, že mám zaplatiť. :)


Jaaj, tak to se nedivím když jsou tady takový opozdilci, já už myslel že už budou mít všichni všechno vyřešený. :roll: :D


barbar napsal
tak se ti na to tak maximálně vysere...

Aaaaa, výpad! :oops: :roll: bohužel se zdá že jsi to moc nepochopil vid?! Uděláš lépe když poradíš nějakému profesionalovi. :lol:
Moderátor
No jo kamaráde, na otravné komáry je nejlepší placačka, nebo lep, když nepomůže repelent... 😀😎
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Jo ceny jdou nahoru... Naštěstí u Leopolda pořád ty drobné moc lidí nezajímají :-)
Ale ani nabídka není nic moc

Myslíš?
https://www.livebid.cz/auction/aurea_102/detail/239
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
odkdy je 1/4tolar drobná mince? :D
Registrovaný uživatel
Aha, tak to som nechtiac zabŕdol do investičnej numizmatiky. Beriem späť a všetky 1/4 toliare popredám.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
https://www.livebid.cz/auction/aurea_35eA/detail/3955 XDDDD
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 19 20 21 22 23 24 >

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Aurea 21.5.2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1