Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filatelie aukce » Aukce Beneš

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Beneš

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Katalog jsem v podstatě jen v rychlosti prohlédl a docela mě to množství klasického Rakouska překvapilo. Díky za upřesnění.
Moderátor
Taky je tam hodně Chustu ... a já nevím jaký čísla vsadit (a za co)!
Registrovaný uživatel
Nabízím známky vlastní OSTROJ a.s zájemci prosím pište na email:
.......................................

Michaeel nie si na aukčom servery aby si tu takto ponúkal krížom-krážom svoje známky. Kontakt som zmazal. Smith
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 16. 4. 2014, 19:26. »
Moderátor
Jak jsem se díval, neprodaly se jen 2 položky (a několik jich bylo staženo). Já tomu asi fakt nerozumím, nebo si to mám brát osobně?
Registrovaný uživatel
Co říkáte na novou aukci??
Moderátor
Dalo by sa vybrať, ale pre menej majetnejšieho zberateľa ťažko zaplatiteľné položky..... :(
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
JJ,máš pravdu ale já si vybral hned na první stránce takže raději už dál neprohlížím ;)
Registrovaný uživatel
pokud vynechám jednu položku typu "nabídněte", tak 2-3 zajímavosti jsem si našel, ještě zda se tam dostanu na aukci... :|
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
:D Mě by ta jedna obálka stačíla :D
Registrovaný uživatel
vubec nevim co bych mu mel za tu obalku nabidnout,,moc jsem jich na dopise
nevidel,abych pravdu rekl...vubec zadnou..dame na ni sazky,za kolik pujde do
sveta? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Maxmilian napsal
vubec nevim co bych mu mel za tu obalku nabidnout,,moc jsem jich na dopise
nevidel,abych pravdu rekl...vubec zadnou..dame na ni sazky,za kolik pujde do
sveta? :mrgreen:

Já jdu na pětimístnou částku 8)
Registrovaný uživatel
no jo, hezká, modrozelená..;) pěkný věci tam má. Zrovna teď probíhala zde debata o vejprtech 25h...
Registrovaný uživatel
tak teĎ jsem se pobavil... pokud jste se nekoukali, tak zabruste do PČ 1919 a aukce s popisem "výhodný soubor z obchodního skladu"... aneb je libo 6 serií flugpostů apod? :) Proti tomu jsou ty jeho aukce na A (5x Nitra atd) jen slabej odvar... ten už musí mít dobře nasysleno, když se mu tohle vyplatí..
« Poslední úpravu provedl(a) Jaa-chym v 31. 10. 2014, 18:12. »
Registrovaný uživatel
Zdravím,

prošel jsem si sekci PČ1919 a je to fakt síla .. los 135 je 14 kusů 10K Parlament. Tohle normální člověk nikdy neuvidí pohromadě a Beneš to pustí do aukce jen tak. Nebo los 133, to je 10 kusů 20f ženci Magyar posta, z toho jedna dvoupáska a jeden čtyřblok. Ten jeho "obchodní sklad" bych chtěl mít doma. Snad bych se na tu aukci i vypravil si ty losy jen tak prohlídnout, to se asi už nebude opakovat .. sice jsou ty položky s poznámkou "nabídněte", ale normální člověk na to nemůže dosáhnout.
Moderátor
obycajne pracujuci clovek, ktory zivi rodinu atd urcite nie, nepomohla by ani hypoteka...
_______________
Registrovaný uživatel
No, tak ono to asi není nabízeno pro jednoho krkouna, kterej to doma nacpe do zásobníku, ale pro obchodníka, kterej to pošle dál. Zajímalo by mne, jestli to něco udělá v příštích měsících s cenou těchto známek na trhu..
Moderátor
Jo, je to takové ... zvláštní.
Moderátor
Pre zberateľa PČS 1919 to musí byť strašne deprimujúce a demotivujúce, keď vidí známku, na ktorú si roky poctivo odkladal peniaze, na predaj v takýchto počtoch...
Registrovaný uživatel
doddie: Zrovna včera mi kolega volal ohledně toho a popisoval mi tuto situaci a naprosto s Vámi souhlasím....ještěže nesbírám tento materiál...nic víc než devalvace...
Registrovaný uživatel
pokracujuci trend navratu zahranicnych zbierok do CR nasledkom coho
je ponuka ovela vyssia ako dopyt k tomu klesajuca popularita PCS 1919.
povedal by som ze sa Benes zbavuje tych veci lebo mu je jasne ze to do konca zivota po kusoch nepreda a cena bude nadalej klesat :-)
Registrovaný uživatel
to si zase nemyslím, ty sady jsou sice "velmi neobvyklé", ale až zase takový štosy to taky nejsou, kdyby hodil třeba ten parlament jednou za čtvrt roku jeden na A a ten 4blok do aukce samostatně.... myslím, že by to prodal bez problému. Samozřejmě za rozumnou cenu.
doddie - no jak se to vezme... já osobně se PČ 1919 neštítím (ač mám řadu oblíbenějších emisí) a v rámci sbírky ČSR I chci mít i tuto emisi, z dražších známek mám jen pár a proto mě na druhou stranu takovýto "výprodej skladu pofis, díl II" uklidňuje v tom, že ty známky v budoucnu nebude problém sehnat, že "jsou". Asi se dá čekat, že se toho teď objeví hodně, tenhle Benešův výprodej (i kdyby to neprodal, stačí ukázat, že to je) srazí ceny těchto známek dolů a tak ti, kteří je mají doma jako "investici", se toho budou chtít zbavit.
Moderátor
ja som len stastny ze som rozpredal zbierky z nasho uzemia pred par rokmi! a ze som sa dal na exotiku...
_______________
Moderátor
Jaa-chym - Neštítim sa PČS 1919, ale v kontexte skutočností vzniku, distribúcie, rôznych manipulácii, falšlovania a káuz nepovažujem tieto známky za tak výnimočný materiál, ako sa ho snažia vykresliť niektorí obchodníci. Odkedy tieto známky vyšli, vždy boli hlavne predmetom manipulácie a finančného príjmu obchodníkov. Plne súhlasím s názorom, že každý si môže zbierať čo chce, ale keby som mal na výber, z nejakej koncovky PČS 1919 aj so štyrmi atestami a neovereným spojákom 15 hal. s TD 7, určite uhádneš, čo by skončilo v mojej zbierke... :-)
Moderátor
Žeby ten spoják?
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Proto jsem se taky na PČ1919 vykašlal:)))

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Sběratel.com » Filatelie aukce » Aukce Beneš

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1