Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filatelie aukce » Aukce Beneš

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Beneš

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Najlepšie priamo telefonovať s pánom Benešom, a keď chcete niečo na email, vypýtať si priamo od neho, ak má čas pošle hneď.
Registrovaný uživatel
Jaa-chym napsal
já zatím nevím, jestli jsem vydražil... poslal jsem písemný příkaz, leč nepřišlo mi žádné potvrzení. Napsal jsem na ofic. mail, žádná odpověď... tak jsem zavolal a potvrdili mi, že příkaz dorazil, "je to jenom internet, potvrzení se někdy nevygeneruje" - ??? No a když teď vidím výsledky aukce, nejsem si jist, kolik jsem dal příkaz (už jsem to zapomněl a potvrzení mi nepřišlo) a tedy nevím, zda jsem vyhrál či ne. Napsal jsem zase mail, ovšem zase bez odpovědi... A propos - jaké máte zkušenosti s komunikací s Profilem přes stamps@st.....cz? Já tam psal zatím asi 4x a nikdy mi nikdo nic neodepsal... bych byl čekal, že FB je větší profík

mam presne rovnaku skusenost, na mail neodpovedaju, telefon nedvihaju :(
nevedel som ci som nieco vydrazil kedze polozka sa predala za max. z mojho pisomneho prikazu
Registrovaný uživatel
No tak Profil to rozseknul, dneska přišla položka na dobírku! Vrchol. Věc za 5500,- , bez jediného mailu či avíza, že něco posílají... bez možnosti volby platby či způsobu doručení... ještě že byla doma žena (+ hotovost) ... Dnes už na to se.., ale zítra posílám FB mail, jestli si nedělaj prdel.
Moderátor
Jaa-chym: ja mám obdobnú skúsenosť u Klima. Viac krát som u neho bol úspešný, a vždy sme sa vedeli dohodnúť, že platím cez český účet. Teraz pri poslednej aukcii zrazu dobierka z CR (čo samo o sebe zvyšuje pomerne dosť cenu poštovného) za 70 eur...... Trošku som aj ja vypenil, že bez oznámenia, bez všetkého takto posiela.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Tak se všema se dá normálně domluvit, jen v Profilu mám dojem, že žijí ještě za hlubokého komunismu, tato aukce tam byla má poslední, dobírku za 60k poslat bez ohlášení je fakt na zabití...
Registrovaný uživatel
Tak koukám že jsem nebyl sám,já měl dohodnutou platbu až na leden a dnes mě přišla taktéž dobírka bez upozornění,tentokrát v tom mají pěkný bordel :twisted:
Registrovaný uživatel
Citam ze som vlastne u Benesa dopadol dobre :)
Registrovaný uživatel
Zdravím,znáte někdo nějaké výsledky z dnešní aukce?
Moderátor
mirek994 napsal
Zdravím,znáte někdo nějaké výsledky z dnešní aukce?

Copak, čekáš jestli jsi dal 50/50?

Jinak výsledky tam bývají za několik dní na netu.
Registrovaný uživatel
krásná cena ;)

https://www.novinky.cz/koktejl/421859-svaty-gral-ceskych-filatelistu-se-vydrazil-za-skoro-dva-miliony.html
Registrovaný uživatel
Ahoj,na to jsem nečekal ale na jiné věci ano 8) musím začít sbírat od začátku což bude těžké :twisted:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6

Sběratel.com » Filatelie aukce » Aukce Beneš

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1