Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » AUKCE ČNS PRAHA 14.12.2019

Vykupminci.cz
Numisargo

AUKCE ČNS PRAHA 14.12.2019

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
chtěl jsem poprosit někoho, kdo se této aukce účastní o příhoz na minci.
Děkuji moc za pomoc

tomasp@seznam.cz nebo 731 188 808
Registrovaný uživatel
Mám prosbu/dotaz.
Limitoval jsem přes Nume, ale stále jsem nedostal vyrozumění. Mám tam 2x rovnost limit - dosažená částka.
Nevím, jestli v případě, že jsem nic nevyhrál, tak nepřijde. A nebo v případě domluveného osobního převzetí nepřijde?
Děkuji za případné odpovědi.
Registrovaný uživatel
Na nume máš v profilu"zakoupeno v živé aukci" a tam by jsi měl mít to co ti přiklepli.Jinak žádné vyrozumění taky nemám a platím převodem,takže taky zatím čekám.
Registrovaný uživatel
No nejjednodušší bude kontaktovat organizátora aukce :-)
Pokud jsi nic nevyhrál, tak se logicky neozvou
Registrovaný uživatel
Mám obě akce CNS již uhrazene, tak snad to do konce týdne dojde... Od pondělí začínám makat :-D
Registrovaný uživatel
Zakoupeno nic, ale již se mi stalo. že nic zakoupeno a nic nepřišlo a pak mě urgovali ohledně zaplacení.
Logicky nic nepřijde... Některé aukční domy posílají i nulové vyrozumění.

Děkuji všem za odpovědi.
Registrovaný uživatel
CNS není akční dům :-D
Registrovaný uživatel
Pro ferovyobchodnik .
Příště požádám právníka o přesné znění a zařazení. Skončil jsem ve všech diskuzích a asi skončím se všemi dotazy.
Registrovaný uživatel
taho, máš krámy nebo proč jsi tak vztahovačný? omg..
Registrovaný uživatel
V sobotu na NUME vydraženo, včera zaplaceno, po dohodě dnes ráno vyzvednuto. Bez sebemenšího problému.
Registrovaný uživatel
Už mám též vyřešeno.
Nechtěl jsem pořadatele zahlcovat dotazem, protože i pro ně tento způsob aukce byl něčím novým.
Pro ferovyobchodnik.
Už mi tyhle chytré plky mimo pokec nebaví. Chci si otevřít odkaz k něčemu a najít tam jen, to co k tomu patří.
Registrovaný uživatel
co na tom bylo nového? akorát jsem si všiml, že dokopali rozhraní. ale to už jsem jednou taky zažil (nevím jestli u nich). každopádně během dneška potvrdili odeslání... snad tě to baví.
Moderátor
Mě to dneska přišlo na dobírku. Takže zkus ještě chvilku počkat.
Registrovaný uživatel
Taky dneska dorazilo.
Registrovaný uživatel
taho - možná je to u mě. Přesněji řečeno na poště. Přišla dobírka, ale nic jsem nedražil :-)
Včera jsem posílal dotaz, ale zatím bez odpovědi.
_______________
Registrovaný uživatel
Mě přišel včera ráno e-mail s platebními údaji, které jsou ale evidentně někoho jiného. Odepsal jsem, že vydražená položka sice souhlasí, ale částka je až příliš sympaticky nízká:) a jestli VS má být č. dražitele, tak to jsem měl jiné. Stále čekám, stále čekám....
Registrovaný uživatel
Mou vyhranou položku dnes vyzvedl osobně kolega.
Druhá šla za někým jiným.
Děkuji všem.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
nemá prosím někdo ověřené informace o aukci 19.9.20,
při rozkliknutí katalogu mě to hází na nějaké polské stránky,
to půjde dražit jen přes ně a ne na Nume?
A provize 12% se týká těchto stránek nebo nově aukce celkově?

Děkuji
Pavlína
Registrovaný uživatel
http://numismatika.cz/web/CNS-Praha/P081_Katalog/obsah.htm

vse by melo byt v poradku.
_______________
kdyby někdo potřeboval ceník oběžných mincí - tabulku pro své úpravy, vyžádejte na : adorosh@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Asi tu nikto informovaný z ČNS Praha nechodí, alebo členovia ČNS majú už informácie doma. Tak aspoň čo sa dá pochopiť browsovaním po webe.

ČNS Praha pravdepodobne ukončila spoluprácu s nume.cz, pretože na stránkach nume.cz nie je o pripravovanej aukcii ČNS Praha žiadna zmienka. Naopak využila poľský aukčný server onebid.

Má to svoje pozitíva - veľké fotky skoro všetkých položiek. Konečne ! Už to vyzerá ako ozajstná aukcia.
A na druhej strane negatíva - zvýšenie aukčnej prirážky o 2% na 12%. Nie je jasné, či 12% budú platiť v budúcnosti aj dražobníci v sále a či sa s dražením cez internet počíta aj po odoznení korona krízy.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Tak fotky jsou určitě super, nutnost nové registrace a poskytnutí osobních údajů do zahraničí už méně. Je to škoda, poslední živá aukce byla super ale asi se budu zase muset vrátit k limitům mailem.
Pavlína
Registrovaný uživatel
Na jakem serveru dnes bezi ta praha?
Registrovaný uživatel
měla by běžet na https://cns-praha.onebid.cz/ ale už 2 hodiny neběží (alespoň mně). Asi netušená výhoda pořádání aukci na polském aukčním serweru. Pak stačí jedna ekologická aféra (Turów) a aukce se nekoná…:-/
Registrovaný uživatel
Já přes ty pšonky srazil jednou a naposled. Jejich volba
Registrovaný uživatel
Netuším s čím můžeš mít problém, onebid funguje super.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Numismatika aukce » AUKCE ČNS PRAHA 14.12.2019

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1