Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce ČNS Šumperk 10.5.2014

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce ČNS Šumperk 10.5.2014

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Uznávám, risknul jsem to po komentáři od denary viz výše s tím, že bych mohl přijít ke grošíku pro studium lacino. Poučení to teda je, důvěřuj, ale prověřuj. Dal jsem na jméno ČNS a zbytečně riskoval.
Každopádně všem děkuji za pomoc a to nejen v rámci tohoto příspěvku. Vaše diskuze mi velmi pomáhají.
Moderátor
Existuje více variant / raznic těchto novodobých polských falz grošů Václava II. Kus co jste koupil a ten který byl stažen (pol. 245) vypadají, že pocházejí ze stených raznic, což můžete také použít jako argument pro reklamaci. Předpokládám, že s reklamací nebudete mít problém.
Tady ještě jeden článek v polštině o těchto falzech:
https://docplayer.pl/146237556-Gdanskie-zeszyty-numizmatyczne-nr-95-kwiecien-2011-r.html
str. 20-21.
Registrovaný uživatel
Pre úplnosť - položka 1008 v aukcii nie je obol, ale jedná sa o ostrihaný denár. Keďže je ostrihaný a nemá opis, tak by ma celkom zaujímalo ako v Šumperku len podľa erbu a madony dokázali určiť, že sa jedná o obol Rudolfa II.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
nevíte co bylo s položkou http://www.nume.cz/salova-aukce/cns-sumperk-90-1310 ?
měl jsem tam limit, ale ukazuje se, že šla za volačku...
Registrovaný uživatel
V aukcii ČNS Šumperk #89 som reklamoval položku 1/2 toliar 1720 KB ako falošný medený odliatok. Teraz pozerám, že ho vystavili opäť a opäť bez akéhokoľvek popisu :shock:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
nevíte co bylo s položkou http://www.nume.cz/salova-aukce/cns-sumperk-90-1310 ?
měl jsem tam limit, ale ukazuje se, že šla za volačku...

Podle výsledků neprodáno, asi staženo: http://www.numismatika.cz/web/CNS-Sumperk/S090_Vysledky/s090v09.htm a podobných položek je tam více.
Třeba objasní někdo, kdo byl na aukci přítomen.
Registrovaný uživatel
díky, to mě napadlo. ale proto mě překvapilo označení za volačku. blbý je, že zase nepřijde žádné vyrozumění, až dobírka... klasika
Registrovaný uživatel
Pěkný den,

přišly už někomu položky z poslední e-aukce?
Registrovaný uživatel
jo, bez infa bez všeho, klasika...
Registrovaný uživatel
pro Batzen
V pátek na dobírku.
Registrovaný uživatel
Mě nic 😱
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
ještěže ty dobírky jde platit kartou...
Registrovaný uživatel
Ted jsem si to jeste prekontroloval. Vyhrany 2 polozky. Ale na mail nic neprislo, schranka prazdna. Kam jim mam napsat? je nejaky kontakt do pobocky?
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
tak nic, dneska uz to prislo ,.)
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Keďže sa mi podarilo poslednú aukciu ČNS Šumperk príjemne prespať a mal som tam pár vyhliadnutých položiek, tak sa chcem opýtať či ste tam nevydražili niektoré kremnické/bratislavské/košické grajciare Leopolda I. od položky 883 po položku 876. Samozrejme priplatím, aby to malo zmysel. Takže ak máte záujem pošlite na môj email Fidzi_ zavináč post.sk (áno je to s podčiarovníkom) najlepšie fotku pri dennom svetle, pretože fotky v aukcii sú také aké sú. Díky. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Dotaz/prosba
Neposílal jste někdo limity? Máte už nějako zprávu od nich?

Děkuji
Registrovaný uživatel
Kolegovi dnes dorazila zásilka, tak uvidím, zda i mně.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce ČNS Šumperk 10.5.2014

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1