Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Dukát

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Dukát

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
naozaj to bude asi len limitovanie, ale časom to bude aj online prihadzovanie, aspoň tak mi to bolo povedané už minulý rok, ale Aurea si vyvýja svoj vlastný systém, asi kvôli poplatkom ktoré sú u Coratech.
Registrovaný uživatel
Tak koukám, že téměř všechny přemyslovské denáry se nevydražily, což se vzhledem k těm přemrštěným vyvolávacím cenám nelze divit. Ty vyvolávačky byly úplně mimo realitu ...
Moderátor
Zato zlato se drazilo o106.. teda krome Byzance, cehoz jsem vyuzil :)
Registrovaný uživatel
No za volačky, některé proč ne...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
já su spokojenej a věřím, že na další aukci už vychytají i to "blbé" online přihazování
Registrovaný uživatel
jasně pokrok musí být :) alespoň že jsem nemusel do Brna. Taky jsem čekal, že to bude trochu odcejpat, ale když maj jen 800 položek, tak mohou želvit :)

ten dukát se mi alespoň na fotce líbil, ale děněžky nejsou ...

Jinak mě překvapilo, že nakupovači zlata si asi nevšimli, že už neni leden a zlato ztratilo na lesku
Moderátor
Proc leden? Cena zlata je nizko, takze urcite je cas kupovat (naopak nejvetsi nesmysl je kupovat kdyz je drahe a pred padem..), i kdyz neni uplne jasne jestli hned pujde nahoru nebo bude delsi dobu stagnovat. Podle dosazenych cen tam ale zadne investicni zlato asi nebylo, jen same sberatelsky zajimave kousky :)
Registrovaný uživatel
jojojo investiční sběratelsky bezcenné zlato tam nebylo, ale třeba rakouský desetikoruny taky zrovna vzácnosti nejsou. A jejich cena neodpovídá pádu zlata od ledna kdy bylo cca o 30% výš. Lidi to prostě kupujou, protože je to ze zlata ...
Registrovaný uživatel
Kde jsou k vidění výsledky ?
Registrovaný uživatel
na nume to bolo pripisované priebežne do katalógu.
Registrovaný uživatel
Ja tam i po prihlaseni vidim jen vyvolavaci ceny ...
Registrovaný uživatel
teraz to tam nie je, ale poobede tam ceny boli.
Registrovaný uživatel
Přesně jak piše dula77 ceny tam už nejsou.Vyhrál jsem asi 3 mince a zvláštní, že zrovna na můj max. limit u všech tří kusů.
Registrovaný uživatel
Nofuture101 napsal
Přesně jak piše dula77 ceny tam už nejsou.Vyhrál jsem asi 3 mince a zvláštní, že zrovna na můj max. limit u všech tří kusů.


To není tak jisté, protože u Dukátu měl přednost příhoz v sále před limitentem, jestli se nepletu ...
Moderátor
Nepleteš.
Registrovaný uživatel
Tak to jsem nevěděl, tak jsem asi nic nevyhrál. To nevadí, ptz ted budu potředovat každou korunu na další aukce.
Registrovaný uživatel
jak vlastne clovek vie ze vyhral? moje limity vyssie nez bola vysledna suma...
Moderátor
Nofuture101: jeste je moznost, ze tam byla vyhra oproti jinym limitum.. par takovych polozek tam bylo.
Moderátor
Saracen: pokud je limit vyssi nez vysledna suma, tak je pochopitelne polozka vyhrana :)
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Saracen: pokud je limit vyssi nez vysledna suma, tak je pochopitelne polozka vyhrana :)


Jak kdy a jak kde ... stále musím myslet na to, jak jsem ostrouhal při zářijové aukci ČNS v Praze, kde jsem přišel o dvě položky tím, že mi jaksi zapoměli zadokumentovat limit :'( :shock: :roll:
Registrovaný uživatel
takze sa uprednostnuje sala pred limitom cez nume iba v pripade rovnakeho limitu?
Registrovaný uživatel
a kedy asi tak sa predpokladaju oficialne vysledky?
Registrovaný uživatel
Saracen napsal
takze sa uprednostnuje sala pred limitom cez nume iba v pripade rovnakeho limitu?


jo, licitátor se několikrát ptal, berete za xy? takže to musel být hraniční limit...
Moderátor
Saracen napsal
takze sa uprednostnuje sala pred limitom cez nume iba v pripade rovnakeho limitu?

Tak v pripade prijeti nabidky na sale nizsi nez limit by ta aukce moc nedavala smysl :D
Registrovaný uživatel
ja len či nesu nejaki clenovia kadejakych spolkov uprednostnovani

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Dukát

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1