Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Hradec Králové

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Hradec Králové

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nebude sa dať limitovať cez Nume?
Registrovaný uživatel
Myslím že ne, musíte přijet nebo poslat písemný limit
Registrovaný uživatel
hmm, tak to sa mi zdá ako krok späť.
Registrovaný uživatel
Mě hlavně přijde děsně nezajímavá nabídka obecně tento rok... Teď 3 aukce a není skoro co dražit...
Registrovaný uživatel
Bohužel jsme spolek,neziskovka aukce jsou jaké jsou. Přes Nume zatím prodávat nechceme. Nějaké velké modernizace zatím v organizování aukcí nečekejte. V budoucnu spíš útlum a pak zánik až dojdou lidi na práci. V aktuální aukci si hodně sběratelů najde své. Pro překupníky možná nezajímavé, ale s tím nic nenaděláme.
Registrovaný uživatel
Já nemyslím tuto konkrétní, ale to stejně Praha, Brno, i aukční domy..
Registrovaný uživatel
Spolkový život členů čns nejsou jen aukce, to je jen okrajová záležitost pro získání prostředků na činnost. Spíš nás otravuje práce spojená se sháněním materiálu, psaním katalogu a vlastní organizací aukce. Mnohem zábavnější mi příjdou výměnné schůzky, drobnější přednášky, výlety a další kulturní akce spojené s numimatikou. Velkou konkurencí je samozřejmě internet a aukce soukromých společnosti. Těm se nikdy nemůžeme vyrovnat. Nicméně se vždy dost zajímavých položek najde a přirážka je jen 10 %. Tak asi takto.
Registrovaný uživatel
Tak ako to dnes dopadlo?
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Tak ako to dnes dopadlo?

Johnson vyjednal novú dohodu s EÚ, ale britský parlament o nej nehlasoval, keďže hlasoval o odložení brexitu. Johnsom sa nasral a nakoniec nedal hlasovať o novej dohode. Takže opäť musí požiadať EÚ o odklad brexitu. Termín zajtra do 17:00. Briti boli v minulosti príkladom práva a poriadku. Ale dnes už im nikto nerozumie. Pravdepodobne ani oni sami. A sú to vlastne ešte briti? Cítim v kostiach ťažký pondelok na libre... ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi, s tou librou to dnes zas tak špatné není. Jsem spokojený. A ještě spokojenější budu, až budu vědět, jak to dopadlo v Hradci.
Kdo si počká, ten se dočká, ale ty nervy.
Registrovaný uživatel
Nemáte prosím někdo poznačené, za kolik šly položky 540 a 551.
Do Hradce jezdím osobně, ale tentokrát mi to nemoc nedovolila.

Předem děkuji.
Registrovaný uživatel
Tak výsledky stále nejsou, ale mince už přišla :)
Měl jsem strach, že jsem to s limity přehnal cca 50 tis. a nakonec přišela jedna chudinka za 300 :(
Tak jsme zvědav na ty výsledky.
_______________
Registrovaný uživatel
výsledky sú ale na stránke pobočky.
http://cns-hk.cz/
Registrovaný uživatel
Tak ako to vidíte s aukciou? Bude sálová, či to zakážu dovtedy?
Registrovaný uživatel
Nejsem sice vědma, ale podle toho jak se to vyvíjí klasická aukce nebude...
Jediná šance je udělat jí internetovou jako Šumperk nebo Praha...
Uvidíme...
Registrovaný uživatel
Aukce bude v uvedeném termínu. Hlavní část (sálová) je rozdělena na dvě části. Proběhne 24.10. a 25.10. online na serveru onebid.pl. korespondenční proběhne klasicky jako obvykle.

Před účastí je třeba se registrovat. Nenechávejte registraci na poslední chvíli.

Odkaz na aukci: https://cns-hk.onebid.pl/cs/aukcje/-/1726?p=1
_______________
Registrovaný uživatel
Tady je odkaz na naší aukci Čns Hradec Králové, 17-19/4 2021
https://cns-hk.onebid.pl/cs/auction/-/2216
Moderátor
Petře poprosím vás o váš email
Napište na milan.heczko zavinač yahoo.com
Děkuji
Registrovaný uživatel
Tak jsme zájemcům o dražení v naší aukci pomohli zařídit členství v Čns, k dnešku to je 10 osob. Tak kdo máte zájem, ještě 3-4 dny máte šanci!
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
Tak jsme zájemcům o dražení v naší aukci pomohli zařídit členství v Čns, k dnešku to je 10 osob. Tak kdo máte zájem, ještě 3-4 dny máte šanci!


Já jsem se zaregistroval ve čtvrtek, i peníze jsem zaslal ve čtvrtek, ale zatím žádná reakce... Dá se ověřit, že vše proběhlo ok? Telefon mi nikdo nebere... Díky
Registrovaný uživatel
Tak vůli tomuto vzniklo tolik nových členů? Aha :-D
Registrovaný uživatel
No, já jsem si do minulýho čtvrtka myslel, že členem jsem, ale pak mi volali z ČNS Hradec Králové, že teda členem nejsem.. přitom jsem zaregistrovanej v ČNS Brno již několik let... a že prý to není v rámci ČNS, aneb u nás v Brně je v tom nějakej bordel :D Tak jsem se zaregistroval a čekám na odpověď...
Registrovaný uživatel
Jednou jsem to už zažil, ale pak se to asi nějak vysvětlilo. Nevím, nedělal jsem nic extra
Registrovaný uživatel
Poutnik1552 napsal
petr1596 napsal
Tak jsme zájemcům o dražení v naší aukci pomohli zařídit členství v Čns, k dnešku to je 10 osob. Tak kdo máte zájem, ještě 3-4 dny máte šanci!


Já jsem se zaregistroval ve čtvrtek, i peníze jsem zaslal ve čtvrtek, ale zatím žádná reakce... Dá se ověřit, že vše proběhlo ok? Telefon mi nikdo nebere... Díky


Dobrý den,
ozvěte se mi prosím na můj e-mail. Jakmile přijde přihláška nového člena na ústředí ČNS, je mi předávána ke zpracování. Aktuálně není žádná v procesu nedokončeno.

Můžeme spolu vyřešit

Děkuji
PH

hunar.petr (at) gmail . com
Registrovaný uživatel
Email zaslán. Díky

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Hradec Králové

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1