Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:shock: hmmm ;kvalita ujde. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
vypadá, že je čištěná(možná u hlavy i leštěná), RL to určitě není a obrázek není moc ostrý, detail není vidět, takže hrubý odhad 1+
Registrovaný uživatel
http://www.aukro.cz/show_item.php?item=1047905247

Moje zpráva leštičoj:
Vážený pane, nevím zda jste úplně slepej, ale ta mince je evidentně vyleštěná, nevím proč budoucí majitele uvádíte v omyl. Měl byste se nad svými popisky aukci pořádně zamyslet.

Odpověď leštiče:
Tažko, říct jestli ji někdo leštil nebo ne, ale každopádně si ji můžete vyhrát a uvidíte sám. Zasílám foto co jsem fotil předtím té samé mince, ale foto co jsem umístil do aukce se mi líbí víc. Tečka

Krásničan



Mince-Krasnican
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
vypadá, že je čištěná(možná u hlavy i leštěná), RL to určitě není a obrázek není moc ostrý, detail není vidět, takže hrubý odhad 1+


Takže tahle mince se vám líbí??? Supeeeer!!! Leštěná zřejmě je, protože je koupená od FesojKa... Ale k minci, v takoví kvalitě by měli mince jakžtakž být? Jestli ano, tak jsem se svou sbírkou FJI nadmíru spokojen :D :D :D
Registrovaný uživatel
Trutnovak napsal
http://www.aukro.cz/show_item.php?item=1047905247

Moje zpráva leštičoj:
Vážený pane, nevím zda jste úplně slepej, ale ta mince je evidentně vyleštěná, nevím proč budoucí majitele uvádíte v omyl. Měl byste se nad svými popisky aukci pořádně zamyslet.

Odpověď leštiče:
Tažko, říct jestli ji někdo leštil nebo ne, ale každopádně si ji můžete vyhrát a uvidíte sám. Zasílám foto co jsem fotil předtím té samé mince, ale foto co jsem umístil do aukce se mi líbí víc. Tečka

Krásničan


LOL takhle blištící minci bych fakt do své sbírky nechtěl :lol: :lol: :lol:

POPIS MINCE V AUKCI:

stav viz foto
neleštěná, nečištěná!!!

Spíše ji leštil on sám ;)
Registrovaný uživatel
WaluigiCZ napsal
Dracek napsal
vypadá, že je čištěná(možná u hlavy i leštěná), RL to určitě není a obrázek není moc ostrý, detail není vidět, takže "hrubý" odhad 1+


Takže tahle mince se vám líbí??? Supeeeer!!! Leštěná zřejmě je, protože je koupená od FesojKa... Ale k minci, v takoví kvalitě by měli mince jakžtakž být? Jestli ano, tak jsem se svou sbírkou FJI nadmíru spokojen :D :D :D


nepsal jsem zda se mi líbí či ne, ale konstatoval jsem jak to vypadá s poznámkou nedostatečného obrázku...
P.S. Tato mince je velmi běžně ke koupi i ve stavu skutečného RL... :?

P.S.2
Přijde mi, že dotazy podobného typu jsou tu od Tebe stále dokola, možná by stačilo tiše více sledovat různá zdejší auditoria a méně se projevovat dotazy !!! :shock: ;)
Registrovaný uživatel
OKOKOKOKOK... Ale myslím, že je lepší se zeptat přímo než luštit a sledovat různá zdejší auditoria :D
Registrovaný uživatel
Malá aukce - OELBERGER.CZ
http://www.oelberger.cz/male-aukce/marie-terezie/1-2-krejcar-1772-g-1-1-r-13199
není to zbytečně předraželé?? :oops:
Moderátor
WaluigiCZ napsal
OKOKOKOKOK... Ale myslím, že je lepší se zeptat přímo než luštit a sledovat různá zdejší auditoria :D


Je to pohodlnosť..... a netrpezlivosť, čo pri tomto koníčku je základ....... ;)
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
WaluigiCZ napsal
Chci vědět hodnotu této mince a v jaké je kvalitě, děkuji, WCZ
:D :D :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Ta mince je čištěná a leštěná!!!!!!!!!!! Je to uplně typickej stav na aukru, co se týče ag. Do sbírky bych si ji nedal ani zadarmo!!!!!!!

To si raději v krámě koupím poctivou +1/1+ s odpovídající cenou než takhle zprzněnou minci!!!! :evil:
Registrovaný uživatel
WaluigiCZ napsal
OKOKOKOKOK... Ale myslím, že je lepší se zeptat přímo než luštit a sledovat různá zdejší auditoria :D


:shock: :roll: :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
http://www.aukro.cz/item1045067764_znojemsky_peniz.html

Viděl jsem už lepší, ale možná bych ho bral... Co vy na to??? Za kolik to tak má smysl a co říkáte na minci...
Registrovaný uživatel
no, vzhledem k tomu, že přihazuje i zlatinka, tak aukci nekomentuji...
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
no, vzhledem k tomu, že přihazuje i zlatinka, tak aukci nekomentuji...


Koukám na starší aukce jmenované a vidím, že buduje solidní sbírku šrotu...

Takže děkuji za odpověď... ;)

Jinak reálná cena této mince tedy je??? Pro mě pro představu... A cena kvalitní???
Registrovaný uživatel
Pěknej Znojmáček,v celkem dobré kvalitě se pohybuje kolem 400,-kč . Můj první znojemský penízek byl za 1200,- 8)
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
Pěknej Znojmáček,v celkem dobré kvalitě se pohybuje kolem 400,-kč . Můj první znojemský penízek byl za 1200,- 8)


Děkuji!!!!
Registrovaný uživatel
xstancl1 napsal
Koukám na starší aukce jmenované a vidím, že buduje solidní sbírku šrotu...


Každej nemá na pořizování drahých byť krásných mincí,pokud určitý typ mince nemám, osobně se také spokojím s horším kouskem za pro mne přijatelnou cenu. :P Vše je věc názoru. ;)
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
xstancl1 napsal
Koukám na starší aukce jmenované a vidím, že buduje solidní sbírku šrotu...


Každej nemá na pořizování drahých byť krásných mincí,pokud určitý typ mince nemám, osobně se také spokojím s horším kouskem za pro mne přijatelnou cenu. :P


Já vím jak to je, ale některý nestojí opravdu za nic... :lol:
Registrovaný uživatel
to: xstancl1 ten znojemský penízek v tomto stavu tak max 150 kč
Moderátor
denary: za 150 se prodává běžně v mnohem horších stavech
Registrovaný uživatel
Děkuji za všechny info, věřím že zkušenosti s cenou se mohou lišit. V těchto mincích se zatím moc nevyznám, takže jsem ve fázi zjišťování... ;)
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
xstancl1 napsal
Koukám na starší aukce jmenované a vidím, že buduje solidní sbírku šrotu...


Každej nemá na pořizování drahých byť krásných mincí,pokud určitý typ mince nemám, osobně se také spokojím s horším kouskem za pro mne přijatelnou cenu. :P Vše je věc názoru. ;)

Naprosto souhlasím. Mně ty kategorické výroky jako:
"To bych si do sbírky nikdy nedal" připadají trochu snobské. Mince sbírám především
pro radost a pro zájem o historii a z té ošoupané ta historie dýchá stejně jako
z neošoupané. :mrgreen:
Samozřejmě bych měl raději mince v bezvadném stavu ale například
u mého Boleslava I. ten rozdíl v ceně dělal přes 200 000 Kč :roll:
To je pak snadné rozhodování. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Každej má trochu pravdu...

Chápu, že pokud zdejší zkušenější sběratelé budou mít sbírku z určitého období a běžné mince již budou mít ve sbírkové kvalitě a bude jim chybět už jen ten ten 200 000,- U, tak ho prostě koupí horšího a zkompletují sbírku...

Budovat ale sbírku již od začátku z velmi poškozených mincí nedává smysl, to je dle mého názoru lepší, vybrat si na sbírání jednoduší a levnější období a sbírat v lepší kvalitě...

Na toho znojmáčka jsem chtěl znát názor, jak říkám, s těmito mincemi jsem se zatím setkal velmi málo (ale to je dáno tím, že mám takovej pocit, že stále začínám...) a tak děkuji za všechny názory!!!!!

A některé mince bych si do sbírky opravdu nedal opravdu ani zadarmo!!!! Řekněte mi, jaká historie dýchá z mince přeleštěné jak... To je pro mě aukro plíšek... To si tam dám do sbírky raději opravdu mince třeba -1/1- (poctivou) a počkám na výměnu, nebo se s ní spokojím u dražších ročníků...
Tyhle mince opravdu nesnáším!!!!!!!!!! :evil:
Moderátor
turtleoverhead: Přesně tak.. navíc i lidi, kteří pronášejí tyhle výroky, si občas koupí něco hnusného a najednou to obhajují tím, že
- je to velmi vzácné a proto stav nehraje roli
- tenhle typ mince se obecně vyskytuje v horších stavech
:)
Neříkám že ne, ale upřímnost tvrzení, co by si někdo do sbírky dal nebo nedal je dána nejen osobním vkusem, ale hlavně limitována financemi dotyčného. Já jsem schopný poslední dobou utratit za mince i 20 tisíc měsíčně, ale kupuju většinou jen kousky po pár stovkách (samozřejmě si hlídám, abych nekupoval za výrazně vyšší ceny) než vzácné za několik tisíc. Na druhé straně, pokud je něco velmi vzácné, ale přitom opravdu hnusné, tak si to většinou nekoupím...
Moderátor
xstancl1: ale ten penízek na Aukru není z kategorie velmi poškozených... zatím tam (tuším s jednou vyjímkou, která šla přes 500) byly daleko horší stavy a i z nich se některé prodaly přes 200. Kdosi tam nabízel městské ražby za 400 apod. v hodně špatných stavech, to už mu ale naštěstí nikdo nekoupil.

Jinak leštěné mince nemám taky rád, ani chemicky ošetřené tak, že člověk vidí barevné mapy.. ale zkoumat každou minci, jestli má nějaký mikroskopický úhoz by mě asi moc nebavilo, i to je jeden z důvodů, proč sbírám hlavně antiku.
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 20. 5. 2010, 8:21. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1