Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 162 163 164 165 166 167 168 169 170 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
pocit ztráty je sice silný motivátor, ale viděl bych to na, nemůžu si vzpomenout odborný název, prostě když už jsi v něčem interesován a pak to postoupí jen o relativně malý krok, tak si říkáš, že to ještě udržíš - nicméně tohle se může opakovat a rozdíl je pak velký. zažívá to hodně obchodníků na burze, koupíš za dolar, padne to na 90centů, měl bys to opustit, nicméně říkáš si, no co, už jsem 10 centů ztratil, tak risknu ještě 5, pak dalších 5 (když už riskuji 15 tak ten poměr se vlastně snižuje) a najednou to má poloviční hodnotu a ty si říkáš, proč jsem to při 90 centech neprodal... u aukce jen v opačném garde :D
Registrovaný uživatel
není to o utopených nákladech?

do toho padám dost často. když něco spustím, musím v tom pokračovat a dokončit to ať se děje co se děje :D u sebe soudím kombinaci hrdosti a hamižnosti. ale ne když už to hraničí se šílenstvím. nikdy bych nekoupil minci za dvojnásobek ceny než ji vidím v eshopu na Aurei. to taky na Aukru vídávám.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
« Poslední úpravu provedl(a) vlad_dracul1989 v 8. 11. 2020, 12:31. »
Registrovaný uživatel
taky jsem nedávno prodal leopolda za skoro 2x tolik než jsem čekal :D
Registrovaný uživatel
Prosím nevíte někdo jestli je na aukru něco jako na ebay historie prihozu?
Registrovaný uživatel
Je to pod obrázkem předmětu - Popis předmětu - Náklady na přepravu a platba - Historie přihazování
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/sbirka-minci-6978242795

Prý nákupní cena 15 tisíc...no, daň za blbost zaplacena.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Jestli ještě přitlačí byť jediné procento za prodej a vystavení, tak už na ně zvysoka prdím, a jdu už jen na Sbazar a zastavárny. 8)

Mě vadí spíš ten poplatek za vystavení. Prodávám levné věci, ale nemůžu si je dovolit prodat za 1 Kč. Zadarmo nejsou a pak nebudu furt něco posílat, aby aukro mělo prachy a já jen dřinu. Tak teď vystavím 20 aukcí měsíčně a nazdar bazar.
Ale většině lidí to je asi jedno a poplatek za vystavení neřeší nebo neumí počítat.
Registrovaný uživatel
Máš pravdu lidi nezajímá jakej poplatek platíš ,dáš cenu a dražíme potom zaplatíme a ten poplatek za vystavení máš v naší vyhraný aukci...jestli neumíš počítat tak neprodávej a nevystavuj...my co kupujeme počítat umíme :x :x 8) 8)
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Máš pravdu lidi nezajímá jakej poplatek platíš


Já vím, že je to nezajímá. Ale mě to zajímá. Já počítat docela umim. :-)

Teď někdo prodává na aukru model, který se prodává za 2495 Kč. Prodává ho za 2.700 Kč.
Čili 2.700-2495-7%provize = 16 Kč. Super business. :-)
Registrovaný uživatel
Tohle fakt není problém kupujícího...aukce je o tom ,že dotyčnej si myslel,že bude víc zájemců a cena půjde nahoru...měl smůlu a nic nevydělal.... ;) :D :P
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Tohle fakt není problém kupujícího...aukce je o tom ,že dotyčnej si myslel,že bude víc zájemců a cena půjde nahoru...měl smůlu a nic nevydělal.... ;) :D :P

On ţo dal jako "Kup teď", takže za víc to prodat nemůže. Ale je to jeho problém.
Registrovaný uživatel
Pohledar napsal
ramires napsal
Máš pravdu lidi nezajímá jakej poplatek platíš


Já vím, že je to nezajímá. Ale mě to zajímá. Já počítat docela umim. :-)

Teď někdo prodává na aukru model, který se prodává za 2495 Kč. Prodává ho za 2.700 Kč.
Čili 2.700-2495-7%provize = 16 Kč. Super business. :-)


Tak to je celé asi pixovina nebo?
Registrovaný uživatel
férovej po dlohý době se shodnem ;) :D :P
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Tak to je celé asi pixovina nebo?

Nebo neumí počítat. Levněji to nejspíš nesehnal, protože je to limitovaná edice, která se prodává jen za MOC. Teda pokud nemá zaměstnaneckou slevu nebo tak něco.
Registrovaný uživatel
Třeba je to čorka a vydělal dost.
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/sada-1986-bez-5-kcs-6979516609

Asi jako prodávat auto bez jednoho kola :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Zdravím,technická.

Mám na černé listině řádku kupujících s běžnými nicky.
Jdou mi vkládat bez problémů,no nyní jsem tam chtěl vložit jednoho z uživatelů,kterých nicky začínají na"Client + číslo".Nejde to.

Nejde to u Clientů normálně,nebo je jiný postup?
Moderátor
Lopez: nemuze to byt neregistrovany uzivatel? Jestli chces, napis mi jeho nick na mail numismat@seznam.cz,
vecer bych na to mrkl.
Moderátor
Lopez: zkusil jsem dat na BL "Client + číslo".Nejde to. Ale kdyz misto nicku zadam jeho mail, ulozi se jeho nick "Client + číslo" normalne na blacklist.
Registrovaný uživatel
No,přihodil mi poprvý,nemám jeho mail..jen karta se mu červená negativy..zaslal jsem dotaz aukru,jsem zvědav co mi odpoví.
No,zašlu ti mail..díky.
Moderátor
Aha, tak to je asi v aukru chybka.
Registrovaný uživatel
Díky numismate za radu na mail.Zablokován ;)
Registrovaný uživatel
Nechtělo by to tady centralizovanou 'síň hanby'? Nebo by to bylo proti pravidlům?
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/sada-24-pozlacenych-minci-6979360573

ajéjej, další oběť šmejdů, co ty prachy už v životě neuvidí...
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Ani neví, že to s mincema má společného jen to, že to je kulaté.

Když teda nepočítám tu dvacku co je uvnitř.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 162 163 164 165 166 167 168 169 170 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1