Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 190 191 192 193 194 195 196 197 198 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
v Maďarsku to je normálne na Vatera, aj inde to registrujem, predlžuje sa to o 5 minút. nie je tam moment prekvapenia v závere.
Registrovaný uživatel
Zdá se mi to naprosto v pořádku, vždy se takto dojde k nejvyšší ceně, eliminuje to situace, že někdo nestihl zareagovat, navíc - pokud jsem pochopil - bude to volitelná možnost pro prodávajícího. Asi ale využívaná.
Registrovaný uživatel
Taky se mi to libi, ale 5 min je moc ne? smysl by davalo 15s max 1 min, kdyz cekam na konec a bude se to porad prodluzovat o 5 min to bude clovek sedet pulhodinu a jen cucet a po 5 min prihazovat. Ale uvidime jak to aukro uvede v praxy
Registrovaný uživatel
vždyť je to tam vidět - 10sec
Registrovaný uživatel
...jo a tedˇ mě mrdne jenom o dest vteřin :D pozdějc 8) 8) :P :P
Registrovaný uživatel
...deset
Registrovaný uživatel
Skúsim sa spýtať tu, keďže neexistuje na aukro.cz technická zóna neviem kde si vymeniť skúsenosti s fungovaním/nefungovaním funkcionalít na tomto serveri. Ak viete poraďte prosím. Mám problém s vystavením starších aukcií, ktoré mám v sekcii "neprodáno". Tento problém som diskutoval s pracovníkmi aukro.cz, ktorý mi v piatok 30.7. potvrdili problém a napísali, že IT pracovníci ho riešia. Keďže mi to pretrváva a neviem stále dať aukcie do fronty do sekcie "Ke zveřejnění", tak som ich oslovil znovu včera 3.8. Dnes mi prišla kulantná odpoveď, že nech si zmažem údaje v histórii a cookies, alebo nech si nainštalujem novšiu verziu prehliadača. Keďže toto všetko som už pred tým urobil, tak neviem som jediný smoliar, ktorému to nejde, alebo... Položil som im aj otázku, že zhodou okolností tieto problémy mi nastali pri zavedení "plovoucích akcií", či by teda nemohli dať na výber aj starú verziu, ktorá fungovala a aj novú už s touto funkcionalitou. Na to som nedostal odpoveď resp. bolo mi odpovedané, že "Plovoucí konec aukcí je volitelný, nemusíte ho tedy zadávat" len tam sa nedostanem, nakoľko pri tom ako chcem vystaviť aukcie vojdem do sekcie muj prodej a dám v nepredané inverzný výběr "vysvietim" nabídky, ktoré chcem vystaviť stlačím tlačidlo rychle vystavit tak obrazovka sa zmení na sivú a nič sa nedeje. Máte niekto podobný problém? Díky moc vopred za všetky komentáre k tejto otázke.
Moderátor
permonik napsal
Mám problém s vystavením starších aukcií, ktoré mám v sekcii "neprodáno".
... pri tom ako chcem vystaviť aukcie vojdem do sekcie muj prodej a dám v nepredané inverzný výběr "vysvietim" nabídky, ktoré chcem vystaviť stlačím tlačidlo rychle vystavit tak obrazovka sa zmení na sivú a nič sa nedeje.

Zkusil jsem to presne takto a funguje mi to - tj. "stlačím tlačidlo rychle vystavit" a objevi se seznam aukci k vystaveni - dal jsem ale nepokracoval.
Muze tedy opravdu jit o problem na Vasem pocitaci.
Zkuste z jineho zarizeni.
Registrovaný uživatel
Ďakujem pekne, za pomoc, neviem čo robím zle, skúšal som to celkovo na 4 rôznych zariadeniach všetky boli vyčistené a stále to nejde...
Moderátor
permonik napsal
Ďakujem pekne, za pomoc, neviem čo robím zle, skúšal som to celkovo na 4 rôznych zariadeniach všetky boli vyčistené a stále to nejde...

Nevim, kolik tech aukci mate, zkusil bych to jeste po skupinach, ne vse najednou. Nebo jednotlive pres "Znovu vystavit" misto "Rychle vystavit".
Registrovaný uživatel
"Znovu vystavit" po jednej mi ide, aukcií je do 200, takže radšej by som to vystavil cez "Rychle vystavit". Skúsil som to už na cca 10 zariadeniach, všade rovnako. Napadlo ma to, či to nesúvisí so zahraničnou nečeskou IP. Ale neviem, nie som informatik. Každopádne Vám ďakujem pekne za snahu, aspoň viem o niekom, že mu to funguje. Lebo súdruhovia z aukra mi to tvrdili tiež, ale neveril som im ;)
Registrovaný uživatel
Tak jsem ráno ukládal na blacklist další duši,a koukám že už tam mám poměrně dlouhou řadu lidí.
Bůhví zda to nepřeháním..
Jak jste na tom?
Registrovaný uživatel
Ty hodně prodáváš, tak předpokládám, že tam máš hlavně neplatící kupce?
Registrovaný uživatel
Ano,neplatiče a kaziče :roll:

Nechápu lidi,kteří už zřejmě dopředu vědí že nezaplatí...a stejně položku vydraží.
Uniká mi smysl.
Registrovaný uživatel
mam zatim jen 3 na blacklistu ale taky jen 53 prodeju a ty cerny duse jsem pridaval nekdy leta zpet. Mam kliku na dobry kupujici :-D.
Registrovaný uživatel
Já mám 260nákupů, zatím žádný prodej. Platím vždy do hodiny po aukci, velmi vyjímečně až druhý den. To jen v případě, že aukce končí pozdě večer. Když věc vydražím, znamená to, že ji chci a že bych platil za dva, tři dny mi připadá velmi divné. Totéž očekávám od prodejce, rychlé odeslání. Také se mi stalo, že prodejce čekal až mu zaplatí poslední kupující a potom teprve šel na poštu. Celkove ale musím prodejce, od kterých jsem kupoval, velmi pochválit za rychlá odeslání.
Registrovaný uživatel
A co říkáte na novinku ebay? (Prodejci)

Celkem špaténka. Peníze rovnou na účet místo na paypal..rovnou strhnou provize (dřív měsíčně), a peníze pošlou až po odeslání zboží a vyplnění track. number..

To je síla. :roll:
Registrovaný uživatel
Vazne? na ebay jsem dlouho nic neprodaval. To je jako bezpecna platba na aukru, desna pitchovina.
Registrovaný uživatel
Bohužel...Sice můžeš zaškrtnout u položky "platba předem"...
ale nemá to vliv. Peníze "menežruje" ebay....
A pošle ti je až den po vyplnění trackingu...Dřív peníze hned na paypal..

Ale ebay vždy bylo super místo pro kupující a těžkej život pro prodejce.
Registrovaný uživatel
Kam to Aukro spěje, důvod zrušení "nízká cena".
Hlavně že mi drží palce, ať mi to příště vyjde :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Můžu se zeptat kolik je u těchto uherských denárů nízká cena?
Registrovaný uživatel
Já myslím, že je to proti pravidlům. Minimálně bylo...
Registrovaný uživatel
Cena byla 81,- přihazovalo 7 lidí a sledovalo 25. Ukončeno asi 2 minuty před koncem. Já vždy přihazuji v posledních vteřinách no prodece nevydržel s nervy a raději ukončil aukci.
Spíš mě zarazilo, že uvedl pravý důvod a ne jako ostatní "ztráta mince".
Má to prostě na háku 😁
_______________
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Já myslím, že je to proti pravidlům. Minimálně bylo...

Ano.
https://napoveda.aukro.cz/jak-prodat-rizeni-vasi-nabidky/kdy-jak-mohu-zrusit-maximalni-prihoz-kupujiciho-pripadne-celou
Registrovaný uživatel
Pan modrak64 je tedy špinavec. Dá to od koruny, tak se může stát cokoliv, ano, třeba by dal někdo limit výrazně nad jeho očekávání. A nebo taky ne. To je princip tohoto.

Pokud se tolik třese kvůli ceně, má dát prostě pevnou cenu a počkat až to někdo akceptuje.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 190 191 192 193 194 195 196 197 198 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1