Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 157 158 159 160 161 162 163 164 165 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mince Turnov, uplne bezny.
Registrovaný uživatel
snukr napsal
smith napsal
To skôr pripadá na kamarátske prihadzovanie. V každej aukcii je nick m...5 s nulovým hodnotením medzi najvyššími príhozmi. Dokonca niektoré vyhral.


taky to tak vidím...byla by to moc velká náhoda...myslím, že dokonce došlo na umělé příhozy ze dvou nicků...je to škoda, prodejce má občas pěkné věci do aukce, takto si kazí renomé...osobně bych od něj již nic nekoupil..

Nemyslim, ze to ma zapotrebi. U nej vse jde vys nez je bezna cena, protoze casto nabizi vzacn a kvalitni veci.
Nektere ceny jsou opravdu mimo, al treba Kupcky na aurei sel za dvojnasobek.
Nechci ho obhajovat, nikdy se mi od nej nic nepodarilo vydrazit a to jsem zkousel za ty leta...
Jen to na aukru ted je takovy postkarantenni, treba:
https://aukro.cz/10-kc-2000-brno-rr-velmi-vzacna-v-luxusnim-unc-stavu-6971210268
Moderátor
Nooo... tak to mám nejspíš vlčí mlhu před očima :shock:
Nejspíš přílišná posedlost movitého nováčka , nebo jak píšete jizda bílých koní .. ;)
Registrovaný uživatel
10k za tuhle 10kacku?! Ty lidi se zbláznili 😱 jinak proč asi myslíš že má tak vysoký ceny? 😅 Znám případy tolaru, dukátu, medaily, který prodával i 3x v jednom roce dokola a vždycky se prodali 😉
Registrovaný uživatel
Případ jako stvořený pro Chocholouška.
Registrovaný uživatel
Dovedu pochopit když ten který neřeší peníze a něco chce tak to prostě přeplatí, na Aukru jich je čím dál víc. Co mi ale hlava nebere jsou aukce jako je ta která nedávno skončila na Aukru. Bohužel jsem ji již ze sledovaných odstranil a nemohu na ni dát odkaz, snad může někdo doplnit. Aukce od jedné koruny: Půdní nález, stará pokladnička, plná mincí, celková váha 5 kg. Bohužel nemá klíček a bude nutné kasičku "odborně otevřít". Prodáno za 8700 Kč. Když jsem se podíval co tento prodejce v minulosti prodával byla to další kasička z půdního nálezu, také plná mincí a také bohužel bez klíčku. Dále prodával různé mince po jedné za cca. 20, 50, 100 Kč. Může se snad někdo domnívat že v takové kasičce z "půdního nálezu" najde 5 haléř 1924 nebo alespoň svatováclavský dukát? Prostě zajíc v pytli jak vyšitej!! Nic proti prodejci ale kupec musel mít hodně nízké IQ.
Registrovaný uživatel
zilvar8
Jo vím o čem píšeš,odkaz na aukci(e) taky nemám ale je dohledatelný někde v chatu na lovci pokladů
Kasičku bez klíčku nalezenou na půdě může koupit jedině idiot
Moderátor
https://aukro.cz/obrovska-stara-kasa-plna-minci-nalez-pri-vyklizeni-chalupy-6973347465
Registrovaný uživatel
kato napsal
zilvar8
Jo vím o čem píšeš,odkaz na aukci(e) taky nemám ale je dohledatelný někde v chatu na lovci pokladů
Kasičku bez klíčku nalezenou na půdě může koupit jedině idiot

Plnú mincí... :) Ako vie, že sú tam mince a nie podložky?
Niečo ale (dobre) predal aj na základe fotky, ktorú na "A" dal..
Takže, necháva to na nás a asi je spokojný. :mrgreen:
-s-
Moderátor
Kinder vejce pro naivky za 8700...tak takových překvapení a mnoho dalších je do měsíce na Aukru plno. Mám radost když vidím, že se lidem daří krize ne krize maj peníze na fórky... :)
Myslím kdybychom dali ty necelé dva tisíce každý státu, neubylo by nikomu, naopak bychom se těšili jak jednoduše jsme přemohli státní schodek... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Spokojenej je každopádně :D
Registrovaný uživatel
2 tisíce rodina nebo 2 tisíce každý člen rodiny?
Moderátor
kato napsal
2 tisíce rodina nebo 2 tisíce každý člen rodiny?


Nejspíš každý člen, nějak kolem dvou, presně nevím..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
kato napsal
2 tisíce rodina nebo 2 tisíce každý člen rodiny?


Nejspíš každý člen, nějak kolem dvou, presně nevím..

Tak to nedám. Dvojku za rodinu asi jo ale za všechny ne
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Myslím kdybychom dali ty necelé dva tisíce každý státu, neubylo by nikomu, naopak bychom se těšili jak jednoduše jsme přemohli státní schodek... :mrgreen:

Divné počty, jen letošní schodek vychází cca na 50.000 Kč na osobu.
Registrovaný uživatel
Evidentně nevíte, jaký je dluh :-D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Evidentně nevíte, jaký je dluh :-D

Nevím,nesleduju.Radši
Moderátor
rst napsal
barbar napsal
Myslím kdybychom dali ty necelé dva tisíce každý státu, neubylo by nikomu, naopak bychom se těšili jak jednoduše jsme přemohli státní schodek... :mrgreen:

Divné počty, jen letošní schodek vychází cca na 50.000 Kč na osobu.


Tohle bylo už před kovidem.. Takže dluh bude mnohem výše
O těch dvou tisících to také někde bylo, chápu nedává to smysl..
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/kazdy-cech-dluzi-uz-161-tisic-statni-dluh-od-zacatku-roku-st/r~46d51922449d11e8b8310cc47ab5f122/
Moderátor
https://www.verejnydluh.cz/
Registrovaný uživatel
Ale vím a uváděné necelé 2 tisíce na osobu nic neřeší. Každý by musel zaplatit cca 180 tisíc staré dluhy + letošní dluh. Čili na 4 člennou rodinu cca milion a dál by si stát musel přestat půjčovat aby jsme "přemohli státní dluh" jak uvádí barbar.
Moderátor
Pardon našel jsem, zřejmě přepracován a. Neuvědomil jsem si to, je to už přeci nějaký páték... ;) na místo 200tis....2000kc..

https://www.reflex.cz/clanek/tema/101835/schillerove-slozenka-kazdy-uz-dluzime-200-tisic-korun-aneb-prehledny-pruvodce-risi-dluhu.html
Registrovaný uživatel
Nerad rýpu, ale tady jsem se musel ozvat, protože by tomu někdo mohl uvěřit a nabýt dojmu, že stát skoro žádné dluhy nemá.
Registrovaný uživatel
V pohodě,to není rýpání. Já to jen prostě nesleduju,nekoukám ani na tv . Nechci se rozčilovat,stejně s tím sám nic nezmůžu. Samo vím že zadlužený jsme,víc to ale nepitvám
Moderátor
Zpet k aukro: pred casem zrusili tel.linku pro zakazniky, pred par dny zrusili technicke forum, kde si uzivatele aspon radili mezi sebou. Jaky predpokladate dalsi vyvoj?
Registrovaný uživatel
Aukro zruší samo sebe, časem.
- Zavádění nových funkcionalit které jsou většinou nedotažené.
- Vznik nových chyb úpravami bez potřebných analýz.

Reklama v TV vysála peníze nutné na vývoj a údržbu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 157 158 159 160 161 162 163 164 165 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1