Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 219 220 221 222 223 224 225 226 227 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tzv "Edáče" neboli eurodolary 🦾😉 cyberpunk 2077
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
:mrgreen:
Pokrok nezastavíme... Bohužel digitální revoluce je zásadní mylnikem evolučního vývoje člověka , postupně nám budou růst mozky ,po fyzické stránce a reprodukčně půjdem do prdele ,nakonec vše bude podléhat digitalizaci včetně reprodukce klonováním ... :) :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
já tředa edokumenty nebo jak se to má jmenovat bych ocenil už před x lety...
Registrovaný uživatel
Člověk v roce 3000

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
https://faei.cz/aukro-od-ledna-vede-ostrileny-e-commerce-manazer-peter-topor-jan-sadilek-je-nove-marketingovym-reditelem-a-pod-palcem-sberatelstvi-a-starozitnictvi/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=867121&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
Moderátor
MikyM napsal
https://faei.cz/aukro-od-ledna-vede-ostrileny-e-commerce-manazer-peter-topor-jan-sadilek-je-nove-marketingovym-reditelem-a-pod-palcem-sberatelstvi-a-starozitnictvi/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=867121&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box


V minulém roce vyrostlo Aukro v obratu na čtyři miliardy korun,
Sběratelství, Starožitnosti a umění dnes představují přes 60 procent obratu firmy, proto na nich budeme nadále stavět. Tyto kategorie jsou skutečnou vášní Honzy Sadílka a jsem rád, že Honza bude šéfem jejich rozvoje,“ dodal Holý.

Topor podle jeho názoru přináší do firmy novou manažerskou sílu, která aukčnímu portálu umožní systematicky pracovat na realizaci spousty dalších velkých plánů s cílem dosáhnout v blízké budoucnosti deseti miliard obratu prodaného zboží.

Přes dvě miliardy ročně sběratelství , starožitnosti..to je hodně slušný obrat.
Registrovaný uživatel
To by člověk neřekl že se tam ve sběratelství protočí tolik. Pak se nedivím že by finanční úřady rádi měli čísla z takových portálů.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím, zde takový spíše experiment. Pro vyznavače symboliky. Jsem zvědavý zda to bude aspoň 250 Kč a tím pádem si to na sebe aspoň vydělá. https://aukro.cz/200-kc-2018-a-zajimave-seriove-cislo-h88225666-pekny-stav-7029541229
Registrovaný uživatel
Satanisti sa o ňu pobijú s neonacistami. :twisted:
Registrovaný uživatel
Stále to nechápu co je rozhodující pro FŮ-ZDALI prodej 31 položek /za cca 6.ooo/ NEBO částka 48.000 + 10kč. Požadal sem aukro o vysvětlení-vysledek zde zdělím
Moderátor
dvorak st napsal
Stále to nechápu co je rozhodující pro FŮ-ZDALI prodej 31 položek /za cca 6.ooo/ NEBO částka 48.000 + 10kč. Požadal sem aukro o vysvětlení-vysledek zde zdělím

Vzdyt je to uplne jasne, psal jsem to tu uz na Silvestra,
mate to taky v podstate spravne, tj.
prodej více než 30 položek NEBO částka presahující 48.000 Kč

(Tedy napr. 31 polozek za celkovou castku 31 Kc NEBO 1 polozka za 50 000 Kč - obojí by mělo být podle zákona hlášeno.)
Moderátor
Drobna oprava:
prodej více než 30 položek NEBO částka presahující 2 000 EUR
Registrovaný uživatel
Takže prodej jakychkoli položek nad 30ks je jistý FŮ................A co když koncom roku budu v limitu €ur /2000 x 24 kč=48000 kč / se zvedne kurz € na třeba 26.- / a hned to bude 26x2000= 52 000 a jsem na FŮ ???
Registrovaný uživatel
Většina lidí přejde na Sbazar a Aukro půjde do kytek.
Registrovaný uživatel
takže jelikož to vymysleli zloději z EU,tak spíš 2000€ v limitu od 20-24.-kč= prodej nikoli 48tisíc ale 2000€x20kč = 40ooo / a prostor pro pohyb ceny € tam zůstane okolo 3,50-4 kč.....................EU sou zločinci,kteří patří na XXX..............v limitu položek 30x tam nejde nic upravit,za 31položek budete čelit tlaku FŮ ;)
« Poslední úpravu provedl(a) dvorak st v 9. 2. 2023, 15:19. »
Registrovaný uživatel
dvorak st napsal
Takže prodej jakychkoli položek nad 30ks je jistý FŮ................A co když koncom roku budu v limitu €ur /2000 x 24 kč=48000 kč / se zvedne kurz € na třeba 26.- / a hned to bude 26x2000= 52 000 a jsem na FŮ ???

Je to přesně naopak. Pokud prodáš např. za 50.000 Kč a kurz bude 24, tak počítáš, že budeš nahlášen na FU, pak kurz klesne na 26 a Aukro nebude mít povinnost Tě nahlásit.
Registrovaný uživatel
............klesne na 26kč /nyní 24,./ snad stoupne ?? 2000€ co je nastaven pevně x 26,. =52.ooo kč a si na listině udavačů AUKRA
Moderátor
A myslíte si, že doteraz to ako fungovalo? Podobne, len to nebolo verejné. Teraz keĎ EU na to vytvorilo smernicu tak aj ačko musel s farbou von, lebo je to už oficiálne. Tak nepanikarte. Inak S bazar a podobné predajné portály majú tú istú povinnosť nahlasovania ako áčko.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
A myslíte si, že doteraz to ako fungovalo? Podobne, len to nebolo verejné. Teraz keĎ EU na to vytvorilo smernicu tak aj ačko musel s farbou von, lebo je to už oficiálne. Tak nepanikarte. Inak S bazar a podobné predajné portály majú tú istú povinnosť nahlasovania ako áčko.
............sBÁZAR ALE PRODEJNOST VĚCÍ SBĚRATELSKÝCH NEEVIDUJE,VY JE MŮŽETE KDYKOLIV ZRUŠIT A ON NEMÁ JAK ZJISTIT ZDALI STE TO OPRAVDU PRODAL-A KOMU. U BAZOŠE TO NEZNAM :roll:
Registrovaný uživatel
Jak bude reálně fungovat to danění prodejů na Aukru? Když vezmu jednoduchý příklad: letos tam prodám mince za 100tis. Nakoupil jsem je před 5 roky za 50tis. Uvažuji tu horší variantu, že k nákupu nemám žádný doklad. Je vlastně šance, že při uvedení do daňového přiznání se nebude platit daň z příjmu? V tomto případě 15% z rozdílu cen, tj. z 50tis? Dá se to tam uvést jako osvobozený příjem pokud to není soustavná činnost? Či jak na to? Daňové přiznání podávám málo, jen zůčtování v práci, tak fakt nevím.
Moderátor
rektor: napiste mi na numismat@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Přehlédl jsem snad něco v této aukci?

https://aukro.cz/ceske-mince-konvolut-7032261013?tab=course-description
_______________
Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb
Moderátor
Možná ta maskovaná 10 koruna Masaryka byla lákadlem na vzácnou variantu, kdo ví... :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To jedině, jinak jsem viděl jen hromádku šrotu :mrgreen:
Musím to taky vyzkoušet, třeba bude někdo chtít ještě jednu :mrgreen:
_______________
Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb
« Poslední úpravu provedl(a) martinvon v 26. 2. 2023, 21:07. »
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/prazsky-gros-jana-lucemburskeho-1310-1346-vzacna-varianta-parwus-7032854217 vážně se to prodalo za tolik protože je k tomu napsaná taková blbost jakou je varianta parwus?
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 219 220 221 222 223 224 225 226 227 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1