Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ceny tam jsou silene, ale treba 50h 27 byl nedoceneny, tam zase lidi nejak nepriohazovali. koruna 29 byla luxusni, 50h 26 to asi nekdo omylem prihazoval :))
Registrovaný uživatel
ja som tam kupil 20 h 1938 celkom bezny rocnik. Neprerobil som na tom?
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/item960505922_top_luxusni_20_h_1938_ve_stavu_0_0_rl.html ?
Registrovaný uživatel
Dá se sehnat i levněji, tak do 200,- ale je to pěkná mince, takže bych těch peněz nelitoval
Registrovaný uživatel
khhhh napsal
http://aukro.cz/item960505922_top_luxusni_20_h_1938_ve_stavu_0_0_rl.html ?


Ano tú...
Registrovaný uživatel
To all: a kdyz jsem tu luxusni bezne rocniky CSR nabizel, nikdo je nechtel ... - melo by to byt jeste v sekci nabidka - tak se mrknete a kdyztak dejte vedet
Registrovaný uživatel
:shock: nejaké by som obmenil :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
vassilij napsal
To all: a kdyz jsem tu luxusni bezne rocniky CSR nabizel, nikdo je nechtel ... - melo by to byt jeste v sekci nabidka - tak se mrknete a kdyztak dejte vedet

nějak Vaši nabídku nemohu najít... :(
Registrovaný uživatel
vassilij napsal
To all: a kdyz jsem tu luxusni bezne rocniky CSR nabizel, nikdo je nechtel ... - melo by to byt jeste v sekci nabidka - tak se mrknete a kdyztak dejte vedet


pane kolego, pokud Vám ještě něco zbylo, prosím napište mi nabídku nejlepe i s fotem na
trutnov@centrum.cz
děkuji
Registrovaný uživatel
To vassilij: také bych měl zájem o některé ročníky...pokud máte nějaký seznam, rád se podívám. Mail v mém profilu. Děkuji.
Registrovaný uživatel
vassilij: také bych poprosil, mail viz profil
Registrovaný uživatel
Dobrý deň. Tiež by som sa pripojil k záujemcov. Mail v profile
Ďakujem
Registrovaný uživatel
Také bych měl zájem. Email: killer.shot@worldonline.cz nebo v profilu. Děkuji
Registrovaný uživatel
Ani se nehlásím, neb to vypadá na pěknou mačkanici :roll:
vassilij by mohl udělat takovou menší sálovku.
Docela by se hodila anketka, kdo co sbírá. ČSR - 95%, RU - 80% 8)
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Pokud máte foto,tak bych se taky rád podíval. 3MAKA@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zrazu koľko záujemcov :D :D
Registrovaný uživatel
ČSR v RL - 5 hal 1938; 10 hal 1937, 1938; 20 hal 1937, 1938 a 5 Kč 1928 v -1/1- (po vyčištěni by možná ještě prokoukla).
pište si o fota na trinitr@volny.cz, o víkendu se je pokusím nafotit a poslat ;-)
Registrovaný uživatel
Tak z tohoto bych se mrknul max na 10h 20h 37 :) maila jsem Vam posilal dopoledne
Registrovaný uživatel
Já bych měl nějaké přebytky na www.biggerpage.webnode.cz...ale bojím se, žemá nabídka je asi trochu mimo...no, koukněte....možná tam ještě něco je....
Registrovaný uživatel
Jo, zapoměl jsem...zítra jsem celý den mimo a v sobotu máme nějakou akci, tak na případné maily či vzkazy na webu budu reagovat....řekněme nejdřív v sobotu večer...ale určitě se ozvu.....to pro doplnění...
Registrovaný uživatel
Lubosh napsal


Až bude doma tak snad s ní budu mít radost... :) Je fakt, že ta cena je 2x předražená oproti katalogu, ale vždy bohužel záleží na poptávce a jak moc minci chcete. Moje jednička ve sbírce (viz. foto) mi dělá už dlouho ostudu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Taký 2/2.
Registrovaný uživatel
NumizmatSR napsal
Taký 2/2.

s aversem by se možná dalo souhlasit, ale revers je tak 1 (1-) . :mrgreen:
Registrovaný uživatel
takové si do sbírky raději ani nedávám a nechávám volné místo :)) ať mě to nutí být ve střehu když se objeví krásný kousek...
Registrovaný uživatel
On tak hrůzně zas nevypadá, když se na něj kouká pouhým okem. Ale jakmile se zvětší (tenhle focený na ohnisko 480mm - / přepočet na kinofilm/) a jsou pak vidět detaily každého poškození, tak je to horší...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1