Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Teplice

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce Teplice

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Díky za nabídku, právě jsem Ti zaslal mailíka
Registrovaný uživatel
ambrosius napsal
Díky za nabídku, právě jsem Ti zaslal mailíka

Už ho máš nazpět s odpovědí ;)
Registrovaný uživatel
maj tam něco z denárového období?
Registrovaný uživatel
Nemají. Šetři raději na prosincovou aureu. Nebo raději ne ;)
Registrovaný uživatel
Cauky.... ;)
Prodaval z vas nekdo na Sixbid??? Kolik si tam pocitaji provizi by jste nekdo nevedel??Nebo na jnych aukc.sinich??Diky predem...
_______________
Teď když mám dům spálený na popel, vidím lépe na měsíc....
Registrovaný uživatel
bamboleo: Sixbid není aukční síň, tudíž žádnou provizi za prodej jako takovou neberou. A aukční materiál tudíž nepřijímají. Je to jen jedna z off-line forem účasti na aukcích. Provize z dodání materiálu na aukci může být i 0, záleží na konkrétních podmínkách. Nejlépe je obrátit se na konkrétní firmu s nabízeným materiálem a uvidíš co ti nabídnout, či co si vyjednáš.
Registrovaný uživatel
ok...díky...............
_______________
Teď když mám dům spálený na popel, vidím lépe na měsíc....
Moderátor
denar: Takze Sixbid nekdo provozuje na sve naklady, bez provize za prodej, jen z lasky k numismatikum? A ted tu o Cervene Karkulce...
Registrovaný uživatel
no podla vsetkeho to robi ozaj zadarmo , nikde nieje nic o poplatkoch .provizie sa platia aukcnej sieni kde drazis...
.
ako je dohodnuta sixbid s aucnou sienou na percentach je uz ine....
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
a drazil tady nekdo nekde neco ????? ......aaaaaaaano...a kolik delala provize v % ??
_______________
Teď když mám dům spálený na popel, vidím lépe na měsíc....
Registrovaný uživatel
tenzor: sixbid je pouze forma účasti v aukcích, resp. reklama na aukční katalogy velkých aukčních domů. Žádné poplatky jako kupující či prodávající jim neplatíš. Sixbid je placen a provozován z "reklamní" plochy, kterou si kupují jednotlivé aukční domy. Tak asi tak :-)
Registrovaný uživatel
bambaleo: pokud jsi dražitel, tj. kupující přes Sixbid, tak se výše provize z vyhrané aukce řídí vnitřními podminkami prodeje jednotlivých aukčních domů. Nejčastěji např. u německých aukčních domů je aukční poplatek pro kupujícího 15% + 7% VAT. Vše najdeš vždy u jednotlivých aukcí pod záložkou "Terms of sale". Pokud jsi prodávající a chceš nějaký materiál nabídnout konkrétnímu aukčnímu domu, pak platí to, co jsem ti psal o příspěvek výš.
Moderátor
denar: Tak prodavajici primo ne, ale ty aukcni domy jim neco platit urcite musi (pripadne je nekdo z nich vlastni). V opacnem pripade by nebyl duvod, aby si tam nezacali poradat internetove aukce ruzni mensi a stredni obchodnici, kteri jinak musi platit poplatky eBayi apod.
Moderátor
Jinak kdyz se divam na nektere aukce, tak mi pada celist... http://www.sixbid.com/nav.php?p=viewlot&sid=279&lot=61
Registrovaný uživatel
však to tam píšu. Zdá se mi že srozumitelně. Aukční domy platí za "reklamní" prostor, tj. za umístění aukcí na Sixbidu. A každý si to tam zaplatit nemůže, jsou na to pravidla. A navíc zdůrazňuju, že to není internetová aukce. Je to jen z dalších způsobů jak přihazovat na sálové aukce. Proto se to jmenuje SixBid :-) Každý si tam svou "internetovou" aukci založit nemůže. Jednou z podmínek je, že zveřejná aukce na Sixbidu musí být sálová. To není to samé jako Ebay nebo Aukro.
Moderátor
Aha.. já myslel, že jde o internetové aukce / aukce, kde je možno přihazovat přes internet a je jedno, jestli jsou zároveň sálové nebo ne. Pak to dává smysl. Díky za vysvětlení.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce Teplice

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1