Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 193 194 195 196 197 198 199 200 201 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
No,to také.Nic mě tam nezaujalo,tak jsem to už ani podrobně neprohlédl.
Registrovaný uživatel
Zdravím priatelia. Bude niekto dražiť 4.10 v Havířově?? Chcel by som jednu polozku.. 2689. Konvolut 40 ks hracích známek, žetonů a novoročenek.... Pomôže niekto??
_______________
Registrovaný uživatel
Členové ČNS, poděkujte svým předsedům poboček, kteří až na 3 výjimky (Plzeň, PG, Domažlice) právě na dnešní 2. Radě ČNS odhlasovali zrušení stropů pro aukční přirážku v aukčním řádu ČNS. Byť je to na jednotlivých pobočkách pořádajících aukce, nejspíš budeme platit na aukcích ČNS stejná a klidně i vyšší procenta, než na aukcích komerčních aukčních domů. Od teď nemám smysluplnou odpověď na otázku: “Proč být členem ČNS?”.
Registrovaný uživatel
Být členem ČNS se určitě vyplatí hlavně kvůli velmi hodnotnému a novými poznatky naplněnému Numismatickému časopisu :) :)

Jiří nevěš hlavu, bude hůř ;)
Registrovaný uživatel
Já si pamatuji odpověď proč být členem, neptej se co dělá CNS pro tebe, ale co ty můžeš udělat pro ní/CNS
Registrovaný uživatel
FO: být členem uskupení, ze kterého nic nemá, může blázen nebo masochista, nikdo normální:-)
Kac: to dnešní rozhodnutí upřednostnilo zisky několika málo poboček údajně nekomerční společnosti na úkor její budoucnosti. Vím jen ze svého okolí o min. 10 lidech, kteří tímto s členstvím skončí:-(
Registrovaný uživatel
No já ještě tento rok zaplaceny nemám a vzhledem k tomu, že v poslední akci je skoro hovno, tak asi taky papá
Registrovaný uživatel
ČNS si drží členy jen kvůli možnosti zúčastnit se aukcí. Dlouho jsem váhal se vstupem a nakonec jsem vstoupil. Bylo mi trapné žádat kolegy o příhozy. Je pravda, že v naší pobočce jsou fajn lidé. Bohužel časově nestíhám a tak nevím, kdy se zeptám ohledně hlasování. Už jsem chtěl vznést dotaz ohledně 12% a polské platformě ohledně dodržení pravidla účasti jen členů ČNS.
Budu se muset poptat, jak bude naloženo s majetkem ČNS v případě zániku této organizace
Registrovaný uživatel
S majetkem to bude asi tak, jako to bylo s majetkem ROH, když skončila fabrika, kde jsem tenkrát pracoval. Pamětníci jiste toto pamatují, všude to bylo stejné, nebo podobné. Všechny nás propustili, zakázali vstup a zůstal jen předseda ROH (ze zákona)a s dalšími zůstavšími "privatizoval" onen majetek.
Registrovaný uživatel
ČNS jako taková určitě nezanikne. Jen skončil poslední benefit, který s sebou členství v ČNS neslo. Do poslední chvíle jsem doufal, že zvítězí zdravý rozum nad nenažraností. Ale kdo chce moc, nemívá nic:-(
Moderátor
Ja naštěstí nikdy nevstoupil cca 15 let a ani o tom neuvažoval a prozatím neuvažuji. Dokonce mi bylo soukromě doporučeno, že kdybych kdykoliv zamýšlel býti členem, bude to zamítnuto jedním zdejším patriotem na sběrateli , nejspíš vysokým funkcionařem, (alespoň jsem to tak s mailu pochopil) ČNS...
Mimochodem ten vyhružny mail mám pořád a svědčí o tom jaká jste tam,, banda,, myslím někteří ve vedení a možná by nebylo špatné vyvětrat a některá místa obsadit novýma lidma.
Registrovaný uživatel
No, mám dojem, že ono stačí (mimo mateřskou) prohlásit, jsem tam a tam... A můžete dražit :-D
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Ja naštěstí nikdy nevstoupil cca 15 let a ani o tom neuvažoval a prozatím neuvažuji. Dokonce mi bylo soukromě doporučeno, že kdybych kdykoliv zamýšlel býti členem, bude to zamítnuto jedním zdejším patriotem na sběrateli , nejspíš vysokým funkcionařem, (alespoň jsem to tak s mailu pochopil) ČNS...
Mimochodem ten vyhružny mail mám pořád a svědčí o tom jaká jste tam,, banda,, myslím někteří ve vedení a možná by nebylo špatné vyvětrat a některá místa obsadit novýma lidma.


Jojo, jsme banda a mladé blonďaté debily mezi sebe nechcem!
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Ja naštěstí nikdy nevstoupil cca 15 let a ani o tom neuvažoval a prozatím neuvažuji. Dokonce mi bylo soukromě doporučeno, že kdybych kdykoliv zamýšlel býti členem, bude to zamítnuto jedním zdejším patriotem na sběrateli , nejspíš vysokým funkcionařem, (alespoň jsem to tak s mailu pochopil) ČNS...
Mimochodem ten vyhružny mail mám pořád a svědčí o tom jaká jste tam,, banda,, myslím někteří ve vedení a možná by nebylo špatné vyvětrat a některá místa obsadit novýma lidma.


Jojo, jsme banda a mladé blonďaté debily mezi sebe nechcem!


Ty jseš ve vedení ty hňupe umíš číst.... a ještě jednou budeš takto reagovat
Tak ti vyrazně doporučuji.. Neukazuj se na žádné veřejné aukci..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Ja naštěstí nikdy nevstoupil cca 15 let a ani o tom neuvažoval a prozatím neuvažuji. Dokonce mi bylo soukromě doporučeno, že kdybych kdykoliv zamýšlel býti členem, bude to zamítnuto jedním zdejším patriotem na sběrateli , nejspíš vysokým funkcionařem, (alespoň jsem to tak s mailu pochopil) ČNS...
Mimochodem ten vyhružny mail mám pořád a svědčí o tom jaká jste tam,, banda,, myslím někteří ve vedení a možná by nebylo špatné vyvětrat a některá místa obsadit novýma lidma.


Jojo, jsme banda a mladé blonďaté debily mezi sebe nechcem!


Ty jseš ve vedení ty hňupe umíš číst.... a ještě jednou budeš takto reagovat
Tak ti vyrazně doporučuji.. Neukazuj se na žádné veřejné aukci..


:-D Ty jsi kokot, to mě baví
Moderátor
Uvidíme... Varoval jsem tě hrdino, ja se tady nenechám neustálé nějakým smradem urážet...
Upozorňoval jsem tě nespočetně krát nereaguj na mne,já nebudu na tebe.. Zašel si daleko a je jen otázkou času kdy se sejdeme a popovídáme si o tom jak se chovat...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Uvidíme... Varoval jsem tě hrdino, ja se tady nenechám neustálé nějakým smradem urážet...
Upozorňoval jsem tě nespočetně krát nereaguj na mne,já nebudu na tebe.. Zašel si daleko a je jen otázkou času kdy se sejdeme a popovídáme si o tom jak se chovat...


:D jůůů už se těším, hrdino. jo a nezapomínej kdo je tady starší, hezky vykat mi budeš...
Registrovaný uživatel
Bude bitka? :D
Registrovaný uživatel
Proč musíte zasírat každé vlákno tady na fóru? Nestačí vám, že jste zaplevelili tlachárnu?
Registrovaný uživatel
kato napsal
Bude bitka? :D



já su civilizovanej. navíc na aukce dost chodím, ale ten jeho xicht jsem ještě naživo neviděl. takže internetový hrdina nejspíš...
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Proč musíte zasírat každé vlákno tady na fóru? Nestačí vám, že jste zaplevelili tlachárnu?


každý = tlachárna? (když už bych na tu hru přistoupil) ty si říkáš inteligent? :D
Registrovaný uživatel
Už se perou, už se perou velebnosti! 🤣
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Mám dojem, že se může už přihlásit kde kod.
https://www.numismatici.cz/prihlaska-za-clena-cns/
Registrovaný uživatel
Chcel by som sa vrátiť k téme o výške poplatkov v aukciách ČNS. Toto sú moje postrehy do bitky:

1.) Podľa mňa nie je dôležitá výška poplatkov v aukcii, ale dôležitá je kvalita ponúkaného zberateľského materiálu. A tam nie sú aukcie ČNS konkurencie schopné. (viď bod 4.)

2.) Rovnako dôležitá je prezentácia materiálu záujemcom. Teraz myslím najmä na nekvalitné fotky (ak vôbec nejaké sú) v aukciách ČNS čo znemožňuje draženie na diaľku bez predchádzajúcej obhliadky. Vždy píšem, že kvalitná fotka predáva. Určenie podľa katalógu Novotný nepostačuje!

3.) Rovnako odradzuje aj veľmi benevolentné určovanie stavov mincí, zamlčovanie reštaurovania (alebo neschopnosť jeho odhalenia), a ako sa ukázalo aj predaj falzifikátov.

4.) Množstvo členov ČNS predáva svoj kvalitný materiál prostredníctvom komerčných aukcií alebo aukra, pretože ani členovia ČNS nie sú milosrdný samaritáni. Prístupom väčšieho okruhu záujemcov k aukciám (nielen členov) dochádza k vygenerovaniu vyššej aukčnej ceny a to je cieľom každého predajcu a každej aukcie.

Závery
- radšej si priplatím 2% k aukčnej prirážke, pokiaľ budem mať komfort online draženia s krásnymi veľkými fotkami všetkých položiek, tak ako to bolo na poslednej aukcii na servery Onebid.
- je úplne jedno či sa organizácia ČNS nejak zreformuje alebo zanikne, numizmatiku to nezničí a ani nezastaví. To urobí bezhotovostný platobný styk.
- cieľom aukcie je predať za čo najvyššiu cenu. S obmedzeniami, ktoré platia v ČNS to v súčasnosti nejde.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Souhlasím s Fidzim. Není až tak důležitá výše aukční přirážky, ale kvalita nabídky. Samozřejmě 10% je velmi příjemná přirážka.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 193 194 195 196 197 198 199 200 201 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1