Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 204 205 206 207 208 209 210 211 212 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
...to je úlet. No, kdyby někdo chtěl za stejnou cenu mnohem hezčí, tak ho okamžitě prodám :lol: :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Co by pak stal tento?😉

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
....ty voe,,
ty groše jsou poslední dobou docela mazec,za bolševika v Budějcích za 200 krásný kusy a já debil kupoval odznaky ;) :D 8) :P
Registrovaný uživatel
Moc pěkný kousek, hlavně to užití puncu s literou C (D) místo litery E!
Registrovaný uživatel
denary- dej ho na Aureu a uvidíme :-))))))))))))))
Registrovaný uživatel
nene na prodej není
Registrovaný uživatel
Drazil jste někdo u Niemczyka? Ty blázni mi tvrdí že Polska pošta nefunguje a chtějí 150zlotych za dopravu. Jediná vydrazena polozka co mi vyšla stala 550 zlotych. I s přirážkou je poštovné 25% ceny. Máte to tak stejně?
Registrovaný uživatel
Je to tak 150 zlotých ☹️
_______________
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Drazil jste někdo u Niemczyka? Ty blázni mi tvrdí že Polska pošta nefunguje a chtějí 150zlotych za dopravu. Jediná vydrazena polozka co mi vyšla stala 550 zlotych. I s přirážkou je poštovné 25% ceny. Máte to tak stejně?

Riešim rovnaký problém s rovnakou aukčnou spoločnosťou. V minulej aukcii mi vyšli v ústrety a moje drobáky poslali klasickou poľskou poštou za 5€. Teraz po mne chcú 33€/150PLN hoci vo faktúre je jasne napísané "* It is also possible to send items by post 10-20 euro - please contact us before payment."

Stále trvajú na 150 PLN za UPS, hoci som im poslal kontakt na poľskú zásielkovňu, ktorá rovnakú službu zabezpečí za 20 PLN s poistením do 700€! Nemám preto vysvetlenie. Jedine, že im UPS a Fedex dávajú nejaký množstevný cashback.
https://www.przesylkownia.pl/eshop/dostawa-na-slowacje
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 24. 3. 2021, 13:51. »
Registrovaný uživatel
Buď množstevní výhody nebo se jim prostě nechce na postu chodit. Dej vědět co ti odepsali. Taky se budu snažit to posefovat do10e nechci jim platit 1000czk za dopis v hodnotě 4000
Registrovaný uživatel
Tak to jste byli vy co jste mi navýšili cenu 😁
Měl jsem tam položky z 30t. tak jsem to neřešil, ale je to za poštu opravdu moc.
_______________
Registrovaný uživatel
Bohužiaľ toto je už tretia aukčná spoločnosť, ktorá sa mi snaží nanútiť predražené UPS alebo Fedex. Už sa mi to stalo v Nemecku (Fedex 40€) a v Maďarsku (Fedex 40€). Najkomickejšie je, že medzikontinentálna zásielka doručená Fedexom z USA stála len 15€ (menej než polovicu toho čo pýtajú za doručenie vrámci EU). Iné vysvetlenie než cashback jednoducho nemám.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
jj, pred vianocami tiež 150 zlotých, na upozornenie, že tam majú poznámku o možnej dohode odpísali že v čase kovidu je s poštou problém, no a keď som to chcel mať do vianoc doma, tak som to zaplatil. Teraz som už nedražil u nich.
Registrovaný uživatel
To jako dražíte a nevíte předem poštovné? Od Poláků jsem radši nic nekupoval, ale na západ od nás je to přeci vždy uvedeno předem...
Registrovaný uživatel
kde můžu najít výslekdy na němčika?děkuji
Registrovaný uživatel
https://aukcjamonet.pl/auction/71?sort=number&direction=asc
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Bohužiaľ toto je už tretia aukčná spoločnosť, ktorá sa mi snaží nanútiť predražené UPS alebo Fedex. Už sa mi to stalo v Nemecku (Fedex 40€) a v Maďarsku (Fedex 40€). Najkomickejšie je, že medzikontinentálna zásielka doručená Fedexom z USA stála len 15€ (menej než polovicu toho čo pýtajú za doručenie vrámci EU). Iné vysvetlenie než cashback jednoducho nemám.

Presne, taky jsem jim psal ze je to komicky, z aukci v USA mi to priveze kurir za 15USD a od sousedu za 40eur Kdybych tam utratil 1000euro+ tak to neresim. Ale kdyz zaplatim za postu 1/4 z ceny nakupu je to bida
Moderátor
Koukám 25 a 26 aukce M&Ch bude hodně zajímavá..
U sbírka Nováka nádherné a vzácné exempláře, radost se koukat...
Registrovaný uživatel
Ta sbírka p. Nováka je fakt pecka, bude zajímavé sledovat, jak se o ty špeky budou pracháči rvát :)
Registrovaný uživatel
Spíše je na této sbírce pozoruhodné,že ukazuje to jak se v té době sbíralo.Bez důrazu na kvalitu mincí.Ve sbírce se nacházejí krásné vzácné kusy,ale i kusy běžné v podprůměrné kvalitě.Tak se prostě dříve sbíralo.Zajisté si v této sbírce příjde každý na své
Moderátor
denary napsal
Spíše je na této sbírce pozoruhodné,že ukazuje to jak se v té době sbíralo.Bez důrazu na kvalitu mincí.Ve sbírce se nacházejí krásné vzácné kusy,ale i kusy běžné v podprůměrné kvalitě.Tak se prostě dříve sbíralo.Zajisté si v této sbírce příjde každý na své


Kompletní sbírka p. Nováka bude-byla zřejmě mnohem rozsáhlejší v četně onoho podprůměru... .Podprůměrných běžnějšich ročníku denary je tam hrstka.. Za to plno rarit i extrémně vzácných kusů,které nevylezly na svět desítky let,často v neuvěřitelných stavech.
Na to, že nabízený materiál neobsahuje zlaté ražby až na dva běžné 4 dukáty..Dnešní cena všeho by se mohla pohybovat vřádech 10 mil. Pro movitějši sběratele nejen v cenách, což nemusí být až takový problém, ale spíš v dostupnosti extra vzácného materiálu velmi složité, ne-li nemožné...
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 25. 3. 2021, 22:01. »
Registrovaný uživatel
Škoda, že se přihlásili dědicové, kteří zřejmě, až do doby, než se objevila sbírka, tak se k zemřelému nehlásili.
Mohlo to skončit v muzeu. Takhle to bude rozstrkáno po všech čertech i do zahraničí a tato nádherná sbírka navždy zanikne.
Moderátor
PetrPal napsal
Škoda, že se přihlásili dědicové, kteří zřejmě, až do doby, než se objevila sbírka, tak se k zemřelému nehlásili.
Mohlo to skončit v muzeu. Takhle to bude rozstrkáno po všech čertech i do zahraničí a tato nádherná sbírka navždy zanikne.


Souhlas...
Registrovaný uživatel
PetrPal proč do muzea? Takhle naivní jsem byl ve 14, když jsem začal sbírat. Když občas čtu, jak dopadají sbírky apod. v muzeích, tak ať si to dědicové užijí a sběratelé s investory obohatí své sbírky a trezory.
A jestli je to ten Novák, co píše odborné knihy a články, tak si myslím, že to prodává sám.
Registrovaný uživatel
PetrPal napsal
Škoda, že se přihlásili dědicové, kteří zřejmě, až do doby, než se objevila sbírka, tak se k zemřelému nehlásili.
Mohlo to skončit v muzeu. Takhle to bude rozstrkáno po všech čertech i do zahraničí a tato nádherná sbírka navždy zanikne.


no nevím, spíš bych řekl, že přesně naopak. tedy za sebe jsem rád, že se něco zase dostane do oběhu..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 204 205 206 207 208 209 210 211 212 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1