Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 215 216 217 218 219 220 221 222 223 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
To je hnus velebnosti! Kam sme to dojeli? :shock:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Chlapi, serte na to... vlákno se jmenuje aukce, pojďme si zase ukazovat kde, co a za kolik je vydraženo nebo se draží nebo se chystá dražit...Ať máme přehled kde co a kolik stojí (to prostě neovlivníme a ani nevysvětlíme, trh, lidi a doba...) a třeba někdo pro někoho objeví něco zajímavého...
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Ta sbírka p. Nováka je fakt pecka, bude zajímavé sledovat, jak se o ty špeky budou pracháči rvát :)


A měl jste pravdu :mrgreen:

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/na-aukci-se-vydrazil-desetidukat-leopolda-za-deset-milionu-kc-40360368
Registrovaný uživatel
zrovna ten desetidukát nebyl ze sbírky Nováka, ale ze sbírky Rudolfa Justa dražené v Sotheby v roce 2001. To byla sbírka, panečku :-)
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
https://traveladventure.cz/svet-aukci-aneb-nejvyse-vydrazenou-minci-se-stal-desetidukat-leopolda/ všude se zmiňuje že to bylo jen online, podle potlesku, smíchu a prihozu že sálu tam přece někdo musel být. Že by vip inkognito?
Moderátor
Koukám jubilejní stá aukce aurea má také co nabídnout...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Koukám jubilejní stá aukce aurea má také co nabídnout...


Já si naopak myslím, že nám nenabízí zhola nic a nestěžuji si pouze sám. Jediné, co mě zaujalo, to jsou oba Valdštejnové.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 19. 5. 2021, 8:01. »
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
barbar napsal
Koukám jubilejní stá aukce aurea má také co nabídnout...


Já si naopak myslím, že nám nenabízí zhola nic a nestěžuji si pouze sám. Jediné, co mě zaujalo, to jsou oba Valdštejnové.

Souhlas! Jeste bych teda vypichnul Rozmberka k tomu Valdstejnovi a par ale opravdu jen par dalsich kousku. I 101 aukce stoji za starou backoru. Kdyz jsem zacinal, mela vcelku bohate katalogy, ted je to opravdu bida.
Moderátor
Evropa1 napsal
barbar napsal
Koukám jubilejní stá aukce aurea má také co nabídnout...


Já si naopak myslím, že nám nenabízí zhola nic a nestěžuji si pouze sám. Jediné, co mě zaujalo, to jsou oba Valdštejnové.


Sbírka dukátů Zikmunda(mimo jubileum) , tolar a půl tolar Valdštejna, československo 5h 24,Sokol, dukát 1937 a další v celku zajímavý materiál..
Moderátor
Otravnykomar napsal
Evropa1 napsal
barbar napsal
Koukám jubilejní stá aukce aurea má také co nabídnout...


Já si naopak myslím, že nám nenabízí zhola nic a nestěžuji si pouze sám. Jediné, co mě zaujalo, to jsou oba Valdštejnové.

Souhlas! Jeste bych teda vypichnul Rozmberka k tomu Valdstejnovi a par ale opravdu jen par dalsich kousku. I 101 aukce stoji za starou backoru. Kdyz jsem zacinal, mela vcelku bohate katalogy, ted je to opravdu bida.


Ono to lepší už nebude.. Osobně jsem s nabídkou spokojen
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Ono to lepší už nebude.. Osobně jsem s nabídkou spokojen


Lepší to opravdu nebude, to ale neznamená, že se přizpůsobím a budu tuto nabídku chválit. Z mého pohledu zde opravdu nic není. Dále se také podívejte na zachovalost. Z celé nabídky jubilejní aukce lze nabít dojmu, že do ní byl horko těžko sháněn materiál a tedy museli se spokojit téměř se vším. Já bych si představoval jubilejní aukci, která by především obsahovala průřez mincí, medailí a bankovek z našeho regionu a samozřejmě v odpovídající zachovalosti.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Taky si myslím. Kvalitního materiálu ubývá, na trhu zůstává dokola se točící šrot. Já se musím přiznat že letos jsem v Čechách myslím nekoupil ani jednu minci. V zahraničí ano a dokonce na mashopu lepší zachovalost za stejnou cenu jako se tady prodává bída.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Otravnykomar napsal
Evropa1 napsal
barbar napsal
Koukám jubilejní stá aukce aurea má také co nabídnout...


Já si naopak myslím, že nám nenabízí zhola nic a nestěžuji si pouze sám. Jediné, co mě zaujalo, to jsou oba Valdštejnové.

Souhlas! Jeste bych teda vypichnul Rozmberka k tomu Valdstejnovi a par ale opravdu jen par dalsich kousku. I 101 aukce stoji za starou backoru. Kdyz jsem zacinal, mela vcelku bohate katalogy, ted je to opravdu bida.


Ono to lepší už nebude.. Osobně jsem s nabídkou spokojen

https://www.kurzy.cz/zpravy/593541-jak-se-pripravit-na-inflaci-utracet-a-investovat/
Máš recht, všichni utratí nasysleny love a na konci roku bude sv. Dukat 1925 stát 100k :mrgreen:
Moderátor
Evropa1 napsal
barbar napsal
Ono to lepší už nebude.. Osobně jsem s nabídkou spokojen


Lepší to opravdu nebude, to ale neznamená, že se přizpůsobím a budu tuto nabídku chválit. Z mého pohledu zde opravdu nic není. Dále se také podívejte na zachovalost. Z celé nabídky jubilejní aukce lze nabít dojmu, že do ní byl horko těžko sháněn materiál a tedy museli se spokojit téměř se vším. Já bych si představoval jubilejní aukci, která by především obsahovala průřez mincí, medailí a bankovek z našeho regionu a samozřejmě v odpovídající zachovalosti.


:)
Evropo vy jste jako gramofon, který se pouští pořád dokola...
Samozřejmě, ale já vám stejně jako vy,mohu čímkoliv argumentovat do nekonečna...
Registrovaný uživatel
Teda estli máte fufníky nazbyt, tak bych chtěla ke svátku tendlecten malej kamínek ;-).

Ono to fakt lepší nebude. Lepší kusy jsou drženy a ještě nějakou dobu budou - dokud majitel(ka) nezemře nebo se nedostane do dluhů.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
barbar napsal
Otravnykomar napsal
Evropa1 napsal
barbar napsal
Koukám jubilejní stá aukce aurea má také co nabídnout...


Já si naopak myslím, že nám nenabízí zhola nic a nestěžuji si pouze sám. Jediné, co mě zaujalo, to jsou oba Valdštejnové.

Souhlas! Jeste bych teda vypichnul Rozmberka k tomu Valdstejnovi a par ale opravdu jen par dalsich kousku. I 101 aukce stoji za starou backoru. Kdyz jsem zacinal, mela vcelku bohate katalogy, ted je to opravdu bida.


Ono to lepší už nebude.. Osobně jsem s nabídkou spokojen

https://www.kurzy.cz/zpravy/593541-jak-se-pripravit-na-inflaci-utracet-a-investovat/
Máš recht, všichni utratí nasysleny love a na konci roku bude sv. Dukat 1925 stát 100k :mrgreen:


Nedávno jsem o tom psal, utrácím, dlužím, investuji a dělám majetek :-D
Registrovaný uživatel
Taky jsem si u čtení toho článku na tebe vzpomněl a taky na popirace barbara 😁
Registrovaný uživatel
Česká koruna za posledný rok výrazne posilnila z EUR/CZK=27,66 na 25,50 t.j. skoro o 8%. To bude pôsobiť výrazne protiinflačne. Ak by domáci výrobcovia chceli zvyšovať ceny, tak obchody uprednostnia lacnejší dovoz.
Tak aby ste sa nakoniec neprerátali.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Česká koruna za posledný rok výrazne posilnila z EUR/CZK=27,66 na 25,50 t.j. skoro o 8%. To bude pôsobiť výrazne protiinflačne. Ak by domáci výrobcovia chceli zvyšovať ceny, tak obchody uprednostnia lacnejší dovoz.
Tak aby ste sa nakoniec neprerátali.


Já mám hodně věcí vázaných na dolar... Bohužel se mu taky nedaří a já se nezajistil... Sice to kupuju průběžně, takže ztráta bude tak kolem 5%
Moderátor
Otravnykomar napsal
Taky jsem si u čtení toho článku na tebe vzpomněl a taky na popirace barbara 😁


Komáre nesmíš všemu věřit ,nebude to tak horké jak se ti zdá...
;)
Registrovaný uživatel
No, nechci Vám do toho moc zasahovat, ale mám obavu, že ceny poletí nahoru a to hodně razantně. Nechci nikoho plašit, ale je dost pravděpodobné, že brzy vše vyletí, takže pokud si něco chcete koupit, tak teď, dokud to jde. Naopak se divím, že se to ještě nestalo.
Pracuji v obchodu. Nelze ani slovy popsat, co se v současnosti děje na trhu s ocelí- chybí!! Je obrovský problém sehnat ocel, na trhu je prodaná už do konce roku. To tu nikdy nebylo. Díky vysoké poptávce a neskutečně nízké nabídce lezou ceny závratně vysoko. Tohle, co se děje od začátku roku, jak kolabuje trh, to jsem nikdy nezažila.
Podobná situace je s plasty, součáskami, papírem!!! Sehnat lodní přepravu z určitých oblastí je kvůli covidu skoro zázrak a ještě je drahá třikrát tolik, co vloni! Ceny všeho neskutečně vylétly nahoru a upřímně? Nechápu, jak to, že se to zatím nikde neprojevilo..... takže je to jen otázka času, kdy vše, opravdu úplně vše vylétne nahoru.
Samozřejmě tohle nejde šponovat do nekonečna a někdy musí příjít pád. Bohužel ale situace na trhu se surovinami je kritická a tohle, co se teď děje nemá obdoby. Takže pokud si něco chcete koupit, tak určitě nečekejte.... je jen otázkou času, kdy příjde kolaps.....
No, bůh ví.
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 19. 5. 2021, 19:57. »
Registrovaný uživatel
Já myslím že na mincich to už vidíme, neznám žádnou tolarovou mincí která by se prodala přes milion. Teď u Macha hned několik za několik milionů
Registrovaný uživatel
no je fakt, že když člověk vzpomene, co a za kolik kupoval ještě vloni (jaké mince) a co a za kolik se kupuje letos, tak je to pravda... mince šly také hodně nahoru...
Registrovaný uživatel
Tak nejake su napr tato.Predana za 4 500 000 .
https://www.coingallery.de/KarlV/Lippe_D.htm
_______________
Registrovaný uživatel
Neznám.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 215 216 217 218 219 220 221 222 223 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1