Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 222 223 224 225 226 227 228 229 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pražské groše Leopolda? Píšem si. :lol:
Registrovaný uživatel
Grofifik napsal
Fidzi napsal
Už dvakrát som si v aukcii všimol (a to ju nijak pozorne nesledujem), že aukcia sa po odpočítaní časového limitu tretieho kola "Posledná šanca" zasekla. Namiesto toho, aby položka bola priklepnutá najvyššej ponuke, tak sa pár sekúnd nič nedialo a potom sa zjavil nový príhod. To som ešte pri onebide nezažil.

Sledoval jsem v práci asi 80 položek a taky jsem si toho všiml

Práve sa mi to stalo pri položke, ktorú som dražil a môj príhod bol po ukončení časového limitu najvyšší. Chvíľku sa nič nedialo a potom nasledoval nový príhod. Takáto "dražba" vyvoláva minimálne divný pocit a otázniky čo sa to tam vlastne deje. Na položku som už ďalej neprihadzoval. Čo to má znamenať? :evil:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 31. 1. 2023, 20:58. »
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Grofifik napsal
Fidzi napsal
Už dvakrát som si v aukcii všimol (a to ju nijak pozorne nesledujem), že aukcia sa po odpočítaní časového limitu tretieho kola "Posledná šanca" zasekla. Namiesto toho, aby položka bola priklepnutá najvyššej ponuke, tak sa pár sekúnd nič nedialo a potom sa zjavil nový príhod. To som ešte pri onebide nezažil.

Sledoval jsem v práci asi 80 položek a taky jsem si toho všiml

Práve sa mi to stalo pri položke, ktorú som dražil a môj príhod bol po ukončení časového limitu najvyšší. Chvíľku sa nič nedialo a potom nasledoval nový príhod. Takáto "dražba" vyvoláva minimálne divný pocit a otázniky čo sa to tam vlastne deje. Na položku som už ďalej neprihadzoval. Čo to má znamenať? :evil:

Těžko říct ale to by museli mít prsty v systému a o tom pochybuju. Stačí jim aby si sami prihazovali z vlastního profilu, nějaké spozdovani příchozu ATP je těžko představitelný. Mě se třeba u Lea stalo že položky končili naoje limity a když je někdo přehodil, prihazovali jsem dal. Aukce vždy skončila zeleným kladívkem pro mě a když se položka uzavřela během pár sekund prošel mail o přehození a vysledek byl vypsány vyšší než reálně byl. Natočil jsem to i na video který jsem jim hned poslal. Ani neodpověděli ale ty mají vlastní aukční systém tam se dá možný podvod předpokládat pravděpodobněji. Onebid je soukromý portál a za jeho použití se platí. Pochybuju že by ještě měli zájem o nějaký přepisování systému kvůli tak titernemu zákazníkovi a podobný prodlevy jsem si všiml i na numis24, auexu i redbidderu, může jít o delay spojení, systému, nebo něco podobného
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
Pánové i drobáky v pěkných stavech potěší... :lol: Škoda toho těšínského Wenzela utekl moc vysoko ..
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Fidzi napsal
Grofifik napsal
Fidzi napsal
Už dvakrát som si v aukcii všimol (a to ju nijak pozorne nesledujem), že aukcia sa po odpočítaní časového limitu tretieho kola "Posledná šanca" zasekla. Namiesto toho, aby položka bola priklepnutá najvyššej ponuke, tak sa pár sekúnd nič nedialo a potom sa zjavil nový príhod. To som ešte pri onebide nezažil.

Sledoval jsem v práci asi 80 položek a taky jsem si toho všiml

Práve sa mi to stalo pri položke, ktorú som dražil a môj príhod bol po ukončení časového limitu najvyšší. Chvíľku sa nič nedialo a potom nasledoval nový príhod. Takáto "dražba" vyvoláva minimálne divný pocit a otázniky čo sa to tam vlastne deje. Na položku som už ďalej neprihadzoval. Čo to má znamenať? :evil:

Těžko říct ale to by museli mít prsty v systému a o tom pochybuju. Stačí jim aby si sami prihazovali z vlastního profilu, nějaké spozdovani příchozu ATP je těžko představitelný. Mě se třeba u Lea stalo že položky končili naoje limity a když je někdo přehodil, prihazovali jsem dal. Aukce vždy skončila zeleným kladívkem pro mě a když se položka uzavřela během pár sekund prošel mail o přehození a vysledek byl vypsány vyšší než reálně byl. Natočil jsem to i na video který jsem jim hned poslal. Ani neodpověděli ale ty mají vlastní aukční systém tam se dá možný podvod předpokládat pravděpodobněji. Onebid je soukromý portál a za jeho použití se platí. Pochybuju že by ještě měli zájem o nějaký přepisování systému kvůli tak titernemu zákazníkovi a podobný prodlevy jsem si všiml i na numis24, auexu i redbidderu, může jít o delay spojení, systému, nebo něco podobného

Myslím si, že nad aukciou má aukcionár plnú kontrolu. Hneď na začiatku aukcie sa niečo zmrvilo, tak aukciu vrátili po dvoch položkách späť na začiatok. Čarovanie sa opätovne objavilo na položke 814. Časový limit uplynul, ale po chvíli bolo opäť na položku prihodené. Deje sa to systematicky.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Práve som si potvrdil, že som prehodil môj najlepší príhod v aukcii. Po tom čo som prihodil najvyšší príhod, tak tlačidlo "Licitovať" nebolo vymazané. Myslel som, že môj príhod bol rovný nejakému limitu. Ale nebol. Tak som ho stlačil ešte raz a prekonal som svoj posledný príhod. OneBid dnes nefunguje správne. :evil:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Fidzi napsal
Práve som si potvrdil, že som prehodil môj najlepší príhod v aukcii. Po tom čo som prihodil najvyšší príhod, tak tlačidlo "Licitovať" nebolo vymazané. Myslel som, že môj príhod bol rovný nejakému limitu. Ale nebol. Tak som ho stlačil ešte raz a prekonal som svoj posledný príhod. OneBid dnes nefunguje správne. :evil:


Položka?, teď šly jdou 15krejcary Leopolda,za mne bez problémů nějaký ty vídeňaky..
Registrovaný uživatel
notypíčo, ten půltolar s odstraněnou sponou nakonec 10K... asi se dám na jiný byznys :D
Registrovaný uživatel
ten s odstraněným ouškem zase prodleva, ale jen 5K
Moderátor
barbar napsal
U Peška to bylo dneska horký... položka 427 mne ve výsledku překvapila... :shock: :mrgreen:


Jsem potěšen , že jsem tímto příspěvkem znovu rozpoutal diskusi (4 stránky)kolem našich českých aukcí ...

Tímto
Děkuji Tomáši Peškovi za skvělou aukci,v množství i v kvalitě krejcarech velmi pestrou a myslím,že v konečném výsledku i v účasti za zdařilou ..
Registrovaný uživatel
Jako procházet 550 mincí aby člověk vylovil těch 30 hezkých, dobře ještě třeba dalších 20 zajímavých.... To je na palici. Ještě do toho to řazení po ročnících...
Registrovaný uživatel
Kvalitního matroše je málo. 10% je asi dobrý poměr.
Registrovaný uživatel
Necháva si Aurea z dosiahnutej sumy nejaké %? Neviem tú informáciu nájsť.
Moderátor
Tato informace se běžně nezveřejňuje (mimo ČNS Praha). Před několika lety kdy jsem u nich naposledy prodával účtovali dodavatelům materiálu od 0 do 20% (dle výše dosažené ceny v aukci).
Registrovaný uživatel
Jj, případně je to individuální
Registrovaný uživatel
Ďakujem. Hrám sa trochu s grafom SVD 1923, rozširujem ho o nejaké krivky a chcem aby to bolo podľa možností objektívne. Keď teda zvolím 10% ako stred, bude to objektívne?
Moderátor
U SVD bude u Aurei poplatek pro dodavatele 0%, pokud byla dosažená cena nad 20t. neúčtovali mi nic.
Registrovaný uživatel
Dôležité info. Ďakujem.
Registrovaný uživatel
https://onebid.cz/cs/auction/1467434/2788
Aktualni vysledek, 12000,- za olesnicky 3kr jenom proto ze je v krabicce za litr :-O
A tady ten sice trosku vzacnejsi ale za 20?
https://onebid.cz/cs/auction/1481071/2788 zajimavy vysledky
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
https://onebid.cz/cs/mince-silesia-habsburg-rule-leopold-i-3-kreuzer-breslau-1705-fn-ngc-ms64/1567637 :-O
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
lidi neví co s prachama. taky teď platím za mince víc :/ jestli je to dobře nebo ne...
Registrovaný uživatel
Tohle je ale fakt bláznovina. Platit víc se platí ale tam kde to má smysl. Propo taky jsi na ten mail mohl odepsat. Lidi co si o něco napíšou a pak nejsou schopny odepsat zbožňuju.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
ježíš úplně jsem na to zapomněl. sry, jdu se podívat
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
https://onebid.cz/cs/mince-silesia-habsburg-rule-leopold-i-3-kreuzer-breslau-1705-fn-ngc-ms64/1567637 :-O

Tak to je šupa z dvoch dôvodov:
1.) minca v stave aEF/EF dostala hodnotenie NGC MS64 (Top pič)? :shock:
2.) minca v cene 30€ sa predala za 610€ :shock:

Vážne uvažujem, že urobím aukciu a všetko predám za tie inflačné peniaze. Ale kde potom nájdem zmysel života? Ale ak budem bohatý, tak asi v sexe, nie? :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
pro sex nepotřebuješ bohatství... jestli jo, tak to nebude mít dlouhého trvání :D
taky mě někdy tyhle myšlenky napadají, ale pak si říkám, že beztak vyřazuji jen slabší kusy.
aktuálně asi není moc do čeho ty peníze narvat a mít na účtu miliony je blbost největší

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 222 223 224 225 226 227 228 229 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1