Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukcia diamanty na aukre

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukcia diamanty na aukre

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ako mam spravne vystavovat aukcie na aukre ?
Moja aukcia :

http://www.aukro.sk/item941696013-1-03ct-fancy-prirodnych-diamantov-doc-60-000-kc.html

Co mojej aukcii chyba ?
Ake informacie by ste ako kupujuci este potrebovali vediet ?
Je dobre davat malobchodnu(DOC) cenu do nazvu aukcie aby to prilakalo oko?
Cez aukro predavam prvy krat a myslim ze to predam dost pod cenu :)
Oplati sa mi vobec davat certifikovane diamanty , ak ich aj tak nepredam ani za nakupnu cenu ?
Zatial som obchodoval s diamantmi len mimo aukro tak neviem :)
Za vsetky rady dakujem
Registrovaný uživatel
tiez ma zaujima do akej hodnoty by ste povazovali tuto zbierku za vazne dobru kupu
Registrovaný uživatel
ospravedlnujem sa za zle zaradenie :)
Moderátor
Podľa mňa diamanty v aukcii, by zaslúžili oveľa kvalitnejšie vyobrazenie. Takto sú to nič nehovoriace fotky.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
lepsie fotky by znamenali dalsie naklady a prejavilo by sa to na cene , ale samozrejme to berem ...
inak skusil si si aj kliknut na tie fotky pre zvacsenie ?
Lebo na lepsie budem asi potrebovat pri tychto rozmeroch profesionala
Jedno stastie ze zvysne mam uz len vacsie diamanty
« Poslední úpravu provedl(a) IKMMKI v 2. 3. 2010, 20:50. »
Moderátor
Áno skúsil. Fotky z hora mi pripomínajú špendlíky s farebnou sklenenou hlavičkou (bez urážky, a nič v zlom). S foťákom, ktorý má makro, a so statívom sa dajú celkom dobré fotky robiť aj v domácich podmienkach.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Zdravím, nevím jaká je situace na trhu s diamanty, zda je po nich ve střední Evropě tak silná poptávka, aby vyvolávací cena byla takto nízká...Pokud je nemusíte prodat velmi rychle, zkusil bych nejdříve prodávat za pevnou cenu s počátkem někde, kde byste netratil. A nejlépe po jednom kusu, ať si každý vybere... Ne každý bude ochoten kupovat celou sbírku....
Registrovaný uživatel
http://www.aukro.sk/item941746901-0-17ct-modry-prirodny-diamant-doc-15-000-kc.html
takto ako som dal pri druhej aukcii fotky mohlo by to uz byt ?
Ci este lepsie treba ?
Inak ano je to pravda ako to vyzera :)
Problem je tam so svetlom .... zajtra skusim dat novsie nejake
Nabuduce ked budem mat dalsiu mensiu zbierku tak to dam podla odporucania samostatne , uvidime co to spravi .
Teraz aj ked prerobim , tak co uz , ale pre dalsie obchody mi je vyhodnejsie tam ponuku nechat
Moderátor
To IKMMKI: Ja diamantom nerozumiem, rozumie im tu málokto, určite by mal čo povedať grofik. Ten sa im rozumie a keď bude online určite zajastrí toto vlákno a rád sa pripojí do dišputy.
Ale k meritu veci; ty mi priadáš ako inteligentný chlap, podľa tvojho vyjadrovania mám ten pocit. Možno sa mýlim (dopredu sa ospravedlňujem), ale stále mám slabučký pocit, akoby si založil toto vlákno iba z reklamných dôvodov. Samozrejme to nie je proti podmienkam fóra, ale ak by tvoje jednanie malo výlučne zištné dôvody, bolo by to nekorektné. Pokiaľ sa mýlim, tak všetko beriem späť, z tvojej strany mi postačí povedať: "Archypov, si na omyle, naozaj som sa len chcel poradiť ohľadom technických záležitostí vystavovania na Aukre". :) Pokiaľ je to tak, tak ešte raz sorry a PEACE !!! :twisted: Nech sa ti darí...
Registrovaný uživatel
Archypov, si na omyle, naozaj som sa len chcel poradiť ohľadom technických záležitostí vystavovania na Aukre
Vystavujem tam prvy krat a reklamu na aukre si platim a len vdaka aukru som sa dozvedel o tomto forumku ;-)
Moderátor
Okey, beriem na vedomie a držím palce v obchodoch. Ako som spomínal, určite sa tu staví grofik, vy dvaja budete mať o čom pokecať... ;)
Registrovaný uživatel
a na aukro forumkach k technike predaja diamantov cez aukro nieje nic , co je dost smutne ...
Inak ma zaujima hlavne nazor neodbornikov , diamanty predavam uz par rokov ale nikdy nie na aukre hlavne koli tomu , ze sa mi este nepodarilo nakupit tak vyhodne ze by som to mohol riskovat aj na aukre ...
Osobne keby som to predaval odbornikom tak by som tam urcite este par veci uviedol ale tie skor by mohli laika zmiast ako ho zaujat na tolko ze by prihodil na moju aukciu
Registrovaný uživatel
IKMMKI napsal
Ako mam spravne vystavovat aukcie na aukre ?
Moja aukcia :

http://www.aukro.sk/item941696013-1-03ct-fancy-prirodnych-diamantov-doc-60-000-kc.html

Co mojej aukcii chyba ?
Ake informacie by ste ako kupujuci este potrebovali vediet ?
Je dobre davat malobchodnu(DOC) cenu do nazvu aukcie aby to prilakalo oko?
Cez aukro predavam prvy krat a myslim ze to predam dost pod cenu :)
Oplati sa mi vobec davat certifikovane diamanty , ak ich aj tak nepredam ani za nakupnu cenu ?
Zatial som obchodoval s diamantmi len mimo aukro tak neviem :)
Za vsetky rady dakujem


Pozrel som na Vaše aukcie ,asi len toľko ten O.17 ct modrý diamant pokiaľ by bol prírodný tak cena cca 10 000€ tie diamanty sú všetky upravované preto pozor na označenie prrírodné neupravované----------cesta do pekla.. :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
0.16
CaratFancy Vivid BlueOvalUS$ 32,000 US$ 30,720 L4347GIA

asi tak . ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Okey, beriem na vedomie a držím palce v obchodoch. Ako som spomínal, určite sa tu staví grofik, vy dvaja budete mať o čom pokecať... ;)


Archy pán vedome ........no mierne povedané nepresne informuje..... :(
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
to bola akurat ta drobnost ktoru som tam nedal ze uprava , to je to co by mohlo nalakat
A k tej cene 10 000 € dovolim si povedat ze pri takych kuskoch uz urcite certifikat
Ja mam bez certifikatu , inak cierny je neupraveny :D
Registrovaný uživatel
ale cenu to aj tak neznizilo na tolko kolko ponukam na aukre ;-) by ma zaujimalo ci mate aj prehlad o cenach bez certifikatov
Registrovaný uživatel
Dalsia vec nemam to pisane v aukcii ale na stranke o mne .
A este jedno nieje tam nepresne informovane ! Ja som to len nenapisal priamo do aukcie a prirodne neupravovane tam nieje ani spomenute .
Ale dakujem nabuduce to budem pri aukciach davat priamo k tomu
Registrovaný uživatel
Uviedol som číslo certifikátu GIA váha 0.16 ct cena 32 000$ vaša farba je o dva stupne vyššie neviem ako môžete začať predaj na 1KČ? :roll: :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
toto máte uvedené na akcii

Nádherný modrý prírodný diamant za skvelú cenu



<!--[endif]--> <!--[endif]--> <!--[endif]-->
Váha – 0,17ct

Priemer - 3,2mm


Tvar – briliant

Výbrus – veľmi dobrý

Čistota – Si1

Farba –modrá

diamant je prírodný .

Diamant nie je len zbierkový , u viacerých klenotníkov vám ho osadia do vami vybraného šperku , takýmto spôsobom vás šperk vyjde aj o 80% lacnejšie ako pri zakúpení hotového šperku .

(po kúpe môžem poskytnúť zoznam najlacnejších výrobcov šperkov v Čechách aj na Slovensku)

Všetky moje diamanty boli testované elektronickým testerom na diamanty a preskúmané odborníkom, za originalitu ručím vrátením peňazí .

Zásielky zasielam poistené
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 2. 3. 2010, 23:38. »
Registrovaný uživatel
neviem teraz to berem ako sprostost :) a zacal som ze 1000kc :D
Registrovaný uživatel
to ze je prirodny neznamena ze nieje upravovany ;-)
Registrovaný uživatel
V stranke o mne mam pekne zvyraznene ze diamanty boli podstupene vylepsenim farby :)
Registrovaný uživatel
nie je o čom diskutovať čistý podvod.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ale mate pravdu zle som to napisal , mohol som zavadzat :(

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukcia diamanty na aukre

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1