Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Aukční katalogy

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukční katalogy

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Chtěl bych kohokoli poprosit o prodej příp. oskenování aukčních katalogů ČNS Praha (1991-1996), Kroměříž (1991-1999), Brno (1991-1999), Nummus Olomouc (1991-2001), Dukát Brno (1991-2001) z let (bohatě stačí ražby Habsburků a rodovky). Díky
Moderátor
Zkusím se podívat. Vyměnil jsem hokejovou tašku ( něco málo přes 80 kilo ) za katalogy. Nekamenujte mně, prostě mně bylo líto, kdyby to mělo shořet. Aukčních katalogů mám dvě skříně. Pouze nemám čas je projít. Jestli tam něco bude z tvého období, dám vědět.
Osobně nemám rád kopírování ( coby autor programů tím přicházím o peníze , a jsem proti kopírování poněkud vysazen. Ale vím, že to bohužel v našem oboru jinak nejde ). Jestli tam bude něco zajímávé, dám vědět, a domluvíme se o zapůjčení originálních katalogů. Jestli to nevadí??? Pokud mi je nevrátíš, tak má babička bude chodit strašit tvoje děcka. :P ( a pošlu na tebe tchýni. Bohužel be tu moji. Nějak se mi vyhýbají. Ale vím o jedné ... :twisted: )
Moderátor
Takže mám ČNS Praha od 3.1992 - 3.1996, Dukát 2.1992 - 2001 a Olomouc 9.1992 - 2001. Dej vědět, jak to spácháme.
Registrovaný uživatel
Díky moc. Kde bychom mohli dat sraz ?
Moderátor
No, já jsem z východních čech. Ale tyhle dva měsíce budu poměrně dost cestovat. Takže by to mohlo vyjít. Odkud jsi?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Aukční katalogy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1