Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » AUKRO na SLOVENSKU

Vykupminci.cz
Numisargo

AUKRO na SLOVENSKU

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mame sa naco tesit? :shock: :roll:
.
.
do 1.4.2008 bezplatne :D
« Poslední úpravu provedl(a) jano7B9 v 12. 11. 2007, 14:48. »
Moderátor
aukro od 1.4.2008 na slovensku zakape......
Registrovaný uživatel
hoši 1. dubna je apríl, nesmíte všemu věřit ;) :D
Registrovaný uživatel
že byste se taky dočkali ... ? Není možné.... :D to by leckomu odpadlo mezinárodní zasílání obálek... :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
na slovensku zatial ziadny podobny portal doteraz nebol.tak aspon nieco :D
Moderátor
jano, mýliš sa.....Online Aukcie.sk ..ale marná bola ich snaha....
Registrovaný uživatel
takych bolo viac.ale nehovorim o zebrakoch ;)
... inak teraz som si cital cennik aukro.sk a je taky isty ako aukro cz.
ziadny rozdiel medzi Sk a Kc . a v ceniku platnom od 1.4 nemaju napisane ziadne polatky za vystavenie aukcie. co asi pride az casom :D
Moderátor
uvidíme, či aukro na Sk pojde....neviem, slovenský trh je malý, veľa tomu neverím...
Registrovaný uživatel
asi tak facctory. ;)
Registrovaný uživatel
Páni od 12.11.začalo Aukro činnosť aj na Slovensku :roll:
Je pravda môžeme sa preregistrovať bezplatne,ale ja osobne asi ostanem kde som na Českom. ;)
Moderátor
Zdeňku, kedy to spustíme? Máš už približný časový plán? Apropo ako sa máš? Dávno sme spolu nekomunikovali.
Administrátor
Archy bohuzel to jde pomaleji nez jsem predpokladal. Jiz je to vcelku i funkcni, ale je to potreba do detailu otestovat a dodelat spousty malickosti. Ja se mam docela dobre az na to, ze nevim co driv. Mej se a ostatni tez - mejte se hezky.
Moderátor
Taktiež sa maj fajn, teším sa aj na Teba v lete v Hutnej Hore. Dúfam že prídeš, bude dobrá prča. Tak ahoj.
Registrovaný uživatel
:evil: No Admin nechcete byť bohatý človek??? :shock: :shock:

Zdenek Jindra napsal
Archy bohuzel to jde pomaleji nez jsem predpokladal. Jiz je to vcelku i funkcni, ale je to potreba do detailu otestovat a dodelat spousty malickosti. Ja se mam docela dobre az na to, ze nevim co driv. Mej se a ostatni tez - mejte se hezky.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Páni od 12.11.začalo Aukro činnosť aj na Slovensku :roll:
Je pravda môžeme sa preregistrovať bezplatne,ale ja osobne asi ostanem kde som na Českom. ;)

dobry den :D
Registrovaný uživatel
Dobrý. :lol:
Administrátor
Grofik tuto vetu jsem moc nepochopil: No Admin nechcete byť bohatý človek???
Registrovaný uživatel
Pardón ospravedlňujem sa,zrejme ste už bohatý. ;)
Použijem preventívne aj výklad vety.
Predpokladám,že Sběratel.com je Vaše hobby čiže nákladová položka,nemám predstavu čo obnášajú Vaše mesačné poplatky za prevádzku? :'( aby sme mali kde pokecať.
Písal ste,že máte záujem spustiť aj aučnú stránku to vráti "možno" Vašu námahu a prostriedky vložené do tejto stránky. ;)
Nič viac ani menej som nemal na mysli. :lol:
Administrátor
Grofik :-). Jj jsem druhy nejbohatsi muz na svete to nevite? Sberatel.com si na sebe vydela pomoci reklamy. Neni to mnoho, ale vydaje to pokryje takze v pohode... :-)
Registrovaný uživatel
:shock: :shock: :shock: Hlboko sa ospravedlňujem za svoju nevedomosť. :roll: :|

Zdenek Jindra napsal
Grofik :-). Jj jsem druhy nejbohatsi muz na svete to nevite? Sberatel.com si na sebe vydela pomoci reklamy. Neni to mnoho, ale vydaje to pokryje takze v pohode... :-)
Administrátor
Proc pouzivate ty smutny smajliky vzdyt je to sranda a take jste urcite bohaty... Dusevne :-)
Registrovaný uživatel
Mňa niekedy vlastná nevedomosť núti byť smutná. :'( dobrá správa je,že len v oblastiach ktoré zaujímajú mňa.
Apropo tie prvé šmajlíky su prekapenie ,údiv teda mne tak pripadajú? :lol:
Registrovaný uživatel
teraz ma napadlo ze ked je aukro na slovensku zadarmo clovek si tam moze bezproblemov fiktivnymi obchodmi vysluzit aj 2000 pozitivnych komentarov :shock: :shock: .aukcie sa za 2 mesiace presunu do archivu a nikto nikdy nic nezisti.... 8)
Registrovaný uživatel
jj... prostor pro spekulanty... a už jsme u toho :) :P :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Neviem síce ako jano :shock: budeš sa 2 000krát registrovať? ;)
jano789 napsal
teraz ma napadlo ze ked je aukro na slovensku zadarmo clovek si tam moze bezproblemov fiktivnymi obchodmi vysluzit aj 2000 pozitivnych komentarov :shock: :shock: .aukcie sa za 2 mesiace presunu do archivu a nikto nikdy nic nezisti.... 8)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » AUKRO na SLOVENSKU

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1