Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukro nebo Odklepnuto?

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukro nebo Odklepnuto?

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Na aukru se sice podražilo ale má to tam spád!!!!!
Na odklepnuto se vážně prodá tak 15% co na aukru!!!ani tam nikdo moc nechodí ale je to zadarmo:-))))
Administrátor
Priklepni.cz :-). Teda az bude fungovat :-) ciste sberatelska aukce :-)
Registrovaný uživatel
A co poplatky na priklepni.cz?
Registrovaný uživatel
neboj. nebude to ziadna charita
Administrátor
:-) budou hned od zacatku dany vcetne kreditu za povyseni a jako bonus je v planu, ze kazdy kdo si neco na priklepni zakoupi ziska 1% z castky na aukce coz bude lakadlo pro prodej i nakup...
Registrovaný uživatel
:shock: Bude to prvý aukčný portál kde preváckovateľ bude platiť všetkým??? :roll: :roll:
Administrátor
grofik otaznik? Moc nerozumim. Myslite to 1%? To naopak ziska kupujici za to, ze si neco koupil jako odmenu a bonus na sve aukce
Registrovaný uživatel
...takze poplatok za aukciu bude minimalne 3 percenta . takze platit poplatky bude len predavajuci?:roll:
Administrátor
Upresnim az bude aukce hotova... Poplatek za prodanou aukci urcite nejaky bude...
Administrátor
za vlozeni nic, za neprodani nic, za zvyrazneni ano, za prodani procenta, za nakup 1%.
Administrátor
jiste ze kupujici platit poplatky nebude. Ten naopak ziska to 1% z kazdeho nakupu...
Registrovaný uživatel
to Admin:po objasnení vízie znie to lákavo,budú aj iné sekcie ako mince,kartičky ,známkyatď.? :P
Registrovaný uživatel
tusim si sa potesil grofik :mrgreen: . uvidime co bude v roku 2008 ;)
Registrovaný uživatel
to jano789:samozrejme áno,kdo by sa netešil málo platiť veľa, :shock: veľa zarobiť. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
jano789 mám otázočku vôbec sa nebojíš,že medvedík padne z haluzy? :twisted:
Registrovaný uživatel
tiez som zvedavy...ale paci sa mi myslienka ...za vlozeni nic, za neprodani nic... :D
Registrovaný uživatel
Určite sa ten ťah bude páčiť každému :mrgreen: preto som položil otázku aké predajné sekcie budú otvorené? :shock: Samozrejme držím palce nech proklamovaná skromnosť Adminovy&kolektív dlho,dlho vydrží. :P
Registrovaný uživatel
aj ja dufam...ale zalezi ako rychlo chce mat admin 5 mercedesov a vilu na Maledivach :D
Registrovaný uživatel
Dnes sa nosí lietadielko,pche načo päť méďov. :twisted:
Administrátor
ja uz mam 10 mercedesu a 4x vilu, ale na Maledivach pouze jednu. No pak mam bazen a jeste stovky milionu dolaru na konte. Proc nechtit vic, ze? :-). Letadlo nemam pouze stihacku vcetne letiste takze tam to bude take blede :-). Co se tyce zbohatnuti na aukci - no nevim je mozne, ze to je zajimava investice, ale zatim mi to tak neprijde, protoze nas trh je malej a jeste k tomu je tu nejako tesno. Proto se soustredime pouze na sberatelstvi a servis pro ne a tam ten zisk nebude nijak zavratny - behem prvnich peti let pocitame s tim, ze prodelame kalhoty. Tak uvidime :-). Budou tam kategorie pro vsechny sberatele
Registrovaný uživatel
Tušil som to :mrgreen: :mrgreen: ,mám otázočku ,sekcia drahé kamene nebude?
Registrovaný uživatel
co tak jedna aukcia komercna styl aukro a jedna pre zberatelov...
bude sa overovat clovek? ako na aukro?
Registrovaný uživatel
domnievam sa,že určite. ;)
Administrátor
Chani ze slovenska uz jsme tu aukci nekde resili tak se podivejte do starsich komentaru urcite tam nejake ty odpovedi naleznete :-). Grofik no proc ne i drahy kameny tam muzou byt. A sbira je Vase manzelka nebo Vy :-). Aby jste meli doma pak na chleba :-). Zatim nam staci aukce pro sberatele - ta sice musi fungtovat komercne, ale nemyslim si, ze to bude nejaky extra zazrak - hlavne at si to na sebe vydela a kdyz bude na reklamu a propagaci jenom dobre - a samozrejme na dalsi vilu a mercedes :-). Ano overeni bude dopisni formou. Jde nam predevsim o bezpecnost.
Registrovaný uživatel
admin a uz prebieha testovanie? v july si mal hotovych tak 25 percent si pisal ;)
ps: tu je to ako vsade.. jedna tema a 5 miestnosti :) .admin ma pravo presuvat temy , ci nie ? :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukro nebo Odklepnuto?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1