Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukro nebo Odklepnuto?

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukro nebo Odklepnuto?

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ja som Gemológ preto aj predávam,pokiaľ sa neflákam po Rusku,alebo Azii tak sa hrabem aj v minciach mimo iného : :shock: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
nic si z toho nerob .kazdy je nieco :D :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Máš pravdu už si nerobím nič. :mrgreen: :mrgreen: No niekedy my je ľúto,žeby precitlivelosť čeče neviem. :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
je sranda ze clovek ako ty pouziva slovo ''čeče'' okrem ''Koudaka'' som to od nikoho este nepocul :D
skoda ze uz nezije moj stryko v australii.mal mega mega velky ranc.mohli sme sa tam poflakat a objavit nejake zlate nugety ,diamanty opaly :)
Registrovaný uživatel
tak jsem se chtěl podívat, co je nového na odklepnuto.cz a zase jim to nefunguje :( takže se aukro konkurence bát nemusí, když jim to pořád nefachá ...
Registrovaný uživatel
mrkol som :roll: na odklepnuto šlape dobre. :?
Registrovaný uživatel
A je to tady.Aukro dostává na frak!!!!!Odklepnuto ho válcuje!!!!
Registrovaný uživatel
Dnes cca 3900 mincí. :roll:
Radek Deraha napsal
A je to tady.Aukro dostává na frak!!!!!Odklepnuto ho válcuje!!!!
Moderátor
Navic Aukro zase nefunguje. Odklepnuto ma na hlavni strance

Náš tip: Největší výběr numismatiky
Registrovaný uživatel
aukro mne funguje v pohode.prave som pozeral
Registrovaný uživatel
Tak to jsi šťastný člověk. Dnes večer je pěkně nestabilní. Neustále padá, přihlásit se mi nedaří.

jano789 napsal
aukro mne funguje v pohode.prave som pozeral
Registrovaný uživatel
Prihlásenie bez problému :) numizmatika má 4312 mincí v ponuke, Aukro 3900. :'( Zrejme klesne trošilinku tržba Aukru. :?
Registrovaný uživatel
prihlasilo sa mi dobre na aukro .ale ta grafika a menu je pekne neostra.velke pismena kockata grafika ako keby cele aukro islo na nejakom starom pocitaci :) zase sa s tym hraju :)
Registrovaný uživatel
Mne aj Aukro ide v pohode. :D
Registrovaný uživatel
uz aj mne zase.... :)
Registrovaný uživatel
Pred použitím zatrepať. :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Ono je sice strašně hezký, že na odklepnuto je už víc aukcí, ale nikdo tam nenakupuje :( .... kde já budu brát peníze na mince..... :?
Registrovaný uživatel
V ZAZKE. :shock: :D
Registrovaný uživatel
v sazke? :D ;)
Registrovaný uživatel
Neva,ale pochopil. :roll: :lol: :lol:

grofik napsal
V ZAZKE. :shock: :D
Registrovaný uživatel
ja som mal smolu teraz v lote.... pekne 4 cisla po sebe ako boli na tikete som uhadol (teda pocitac) a posledne dve som minul kazde o jedno cislo.....uz som mohol mat 80 000 000 :(
ale potesila aj ta 1000ka za 4 cisla ;)
Registrovaný uživatel
ja stále hovorím,aj malá rybka je vták. :D
Registrovaný uživatel
Nemáte někdo skušenosti s přihazováním na odklepnuto.Dnes mě končila jedna dražba na kterou jsem chtěl přihodit v posledních 20vteřínách do konce,tak jsem tam přihodil o stovku víc a ono mě to ukázalo konec dražby,ale do konce ještě chybělo pár vteřin.
Registrovaný uživatel
Radek Deraha: ještě jsem tam nepřihazoval, ale vzhledem k tomu, že v sekci, která je blízká mému sběratelskému oboru, nikdo nepřihazuje, tak se snad ani nemusím bát konkurence :) škoda že tam pro mě není nic zajímavého :(
Registrovaný uživatel
Ahoj Kauro a co že to máš za sekci.Chtěl jsem přihodit na pul tolaru MARIE TER. týden na to čekám a chci přihodit v posledních vteřinách, přihodím a ono mě to vyfakuje, že je konec.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukro nebo Odklepnuto?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1