Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukro smeruje do pekel za Vaterou a Aukci.cz

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukro smeruje do pekel za Vaterou a Aukci.cz

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ďakujem za odpoveď.
Administrátor
Problémy s dostupností služeb 29.10.2007
Technická výluka 30.10.2007
Plánovaná technická výluka 28.10.2007
Problémy s dostupností služeb 25. a 26.10.2007
Kompenzace technických výpadků z 22.10.
20. - 21. 10. - Problémy s dostupností služeb

Ze to Aukru jiz neni trapny? Kdyby alespon nekdo vedel o jake zmeny v sytemu se tam jedna, protoze tohle neni normalni...
Administrátor
Ja si dam aukci na 7 dnu z toho je polovina casu nemozno prihazovat a kompenzaci daji tem, kterym aukce konci. Aukce se zobrazuji - respektive nezobrazuji vsem takze mi to prijde vcelku nechutne...
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
no ale koukám, že na aukru středověké mince také ubývají, dříve byly na 4-5 listech, teď jen na dvou, to snad ani nepamatuji :(


Nějak tam všecho rapidně ubylo...

Ale ani Poláci na tom nejsou líp, tam taky nic není. Ale jestli se chcete pobavit, koukněte na Bulharské, nebo Ukrainské Aukro... to je něco :D tam jestli je dohromady 20 položek, tak to je hodně :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
ZJ:

No... je třeba s tím něco dělat :P
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Vlani sa dalo na Ruské Aukro na pokec zaslať cez HTML nejaký obrázok,tohoto roku už vôbec nič riadny zarach dalo Aukro. :'(
Registrovaný uživatel
tak se mi nejde opět přihlásit na aukro, bastardi .... né poplatky, ale oni sami se přivedou do pekel!! :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
We are sorry - part of the service is currently unavailable.

We work to provide full functionality.

:D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Pekne napisané vieš kde je sever. :shock: :twisted: ;)
Registrovaný uživatel
Ti pitomci z aukra mi zrušili 4x aukce, že prý jsem předmět špatně popsal, no to jsou dementi, každý sběratel z mého popisu musel jasně pochopit, o co jde, to jenom ti dementi z aukra ví kulový a chtěli by pomník .... to jsem se rozčílil kurňa ....
Moderátor
To fáááákt??? No to sa mi snáď zdá? :lol: Sorry kacuro, ale mňa to dosť rozveselilo, vieš, keby to zrušili nejakému diletantovi... o Tebe však vôbec nepochybujem, preto ma to viac zabáva ako hnevá... A o čo išlo?
Moderátor
a nepísal si to náhodou japonsky????? :D


sorry nemohol som nereagovať....ale fakt je, že som prekvapený že to Tebe zrušili, že zrovna Ty by si nevedel označiť aukciu ako treba... :'(
Registrovaný uživatel
dražil jsem německé přezky, samozřejmě součástí popisu bylo, že se nejedná o podporu nacismu, ale o sběratelský artikl. a to že napíšu přezka LW, nwbo HJ atd, to přeci každý sběratel přezek ví, co to znamená, jsou to fakt pitomci .... mor na ně!
Moderátor
Amen 8)
Registrovaný uživatel
už jsem si je tam dal znovu a tentokrát jsem z aukra udělal blbce, jeden příklad za všechny (zkráceno):

prodám Al (pro aukro-tým: hliníkovou) přezku HJ (pro aukro-tým: Hitlerjugend - Hitlerova mládež)


:D ať každý ví, že jsou to pitomci, před vlastní popis jsem dal ještě upozornění, že mi to ti pitomci zrušili pro neúplný popis! nesnášim lidskou blbost, na aukru si jí ale člověk užije víc než dost :(
Registrovaný uživatel
:roll: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :shock:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukro smeruje do pekel za Vaterou a Aukci.cz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1