Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Černá listina » Aukro

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukro

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj, chci upozornit na to, že aukro neověřuje, kdo se jim zaregistruje, registraci může vyplnit i malé dítě nebo kdokoliv na smyšlené jméno, stačí napsat na jkou adresu chcete zaslat obyčejný dopis s heslem, kamkoliv, pošta ho doručí i když na adrese nebydlíte, nechá ho nad schránkami, vy ho vyzvednete a můžete začít. Takhle pak dotyčný může prodávat a inkasovat peníze a zbozí nezasílat,.... nikdo na něj nemůže, nikdo takový na té adrese nebydlí, pokud jde o panelový dům, tím lépe a vy budete brečet. Mě se stalo to, že na mé jméno někdo vyplnil registraci a já se u nich nikdy neregistrovala, ted po mě chce aukro poplatky a posílá na mě vymahací agenturu.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
nevím jak moc je to náročné ale zcela jednoznačně by měl jít tento problém řešit. Požádat Aukro.cz o prověření IP adresy počítače ze kterého se uživatel připojuje, zjistil majitele rozsahu vše kterem se IP adresa nachazi (telefonica, tmobile a jini) pozadat zjisteneho vlastnika o prohledani zaznamu propojeni IP<->KLIENT a predani teto informace nejspis tedy asi soudu/policii? Stejne tak se na nejaky ucet posilaji penize ten ucet ma jiste vlastnika. Ale asi to cele stoji na tom kolik vam ta osoba nadelala dluh. Kazdopadne pozadejte aukro o zmenu hesla aby nemohl vesele pokracovat ;) V nasi zemi kde jde vse (co se zrovna hodi) podle zakonu je dost mozny ze si vas budou prehazovat, dluh bude narustat atd :? preju hodne stesti
Registrovaný uživatel
Pokud ovšem nebyla udělána registrace z veřejného internetu.
Registrovaný uživatel
Další megapodvod na Aukru. Ten rohlík byl tvrdý.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ad Bohous_K : to jsem se nasmál !!
Registrovaný uživatel
.......... je to staré, ale zasmál jsem se, až mě tekly slzy ............ je to přímo perla!!!
Registrovaný uživatel
bacha na kupujícího ´´filatelik2´´ je to neplatič,ignoruje výzvy,po hrozbě sporu a ještě nabídnutí slevy se ozve-slíbí a pak zas to samé dokola...............nakonec po negativních komentářích vám je s usměvem opětuje
Registrovaný uživatel
A to ale lidi ze?
Porad nemuzu uspokojit co mi ten h...l z...ch...a napsal v komentari...
Ale aukro rika ze ho nazor k veci je spravny
« Poslední úpravu provedl(a) Dento v 28. 2. 2012, 22:46. »
Registrovaný uživatel
Díky za varování!
Registrovaný uživatel
doufám že s ním nemáš stejnou zkušenost....je to děs jak tě někdo měsíc tahá za nos a pak mi zkurví 100% čistou obchodní záštitu
Registrovaný uživatel
Jo to otráví, také mám jeden negativ od podobného blbouna :evil:
Registrovaný uživatel
zakoukanyhonza napsal
bacha na kupujícího ´´filatelik2´´ je to neplatič,ignoruje výzvy,po hrozbě sporu a ještě nabídnutí slevy se ozve-slíbí a pak zas to samé dokola...............nakonec po negativních komentářích vám je s usměvem opětuje


U takových blbců, je třeba sporem nehrozit ale rovnou ho založit a požádat Aukro o vrácení provize. Pravděpodobně budou chtít abys jim přeposlal nějakou mailovou korespondenci s kupujícím, ale pak by měli celý obchod stornovat, případně mu zablokovat účet, tobě vrátit provizi a smazat ti případné neoprávněné negativy.
Jak to funguje v reálu zatím nevím, sporem jsem řešil aukci na aukru jen jednou, to jsem byl kupující a nepřišla mi zásilka. po založení sporu byla zásilka během pár dnů o mě doma.
Po dvou měsících mi pak volali policajti odněkud z Plzně, že jestli jsem od toho člověka na aukru něco kupoval a jestli všechno bylo v pořádku, že ho vyšetřují pro podvody v internetových aukcích. Já jsem tehdy naštěstí patřil mezi ty, které nepodvedl.
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)
Registrovaný uživatel
no to máš štěstí....já za poslední 2 měsíce měl ty spory asi 4,už mi to připadá jako blbý vtip....přihazujou jak urvaní a pak nic....už mně serou z toho důvodu,že to mohl mít doba ten kterého přehodili..a ted mi top tu bude měsíc ležet než se vyjádří třeba aukro.........další je ´´ fajkav´´ ten má očividně na vše časa kupuje-platí dle nálady.......přes 1000 pozitiv a jen za poslední měsíc 82 negativ..jestli začal chlastat či co...a já mu přidám další
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Jo to otráví, také mám jeden negativ od podobného blbouna :evil:

přesně...jsou zralí na facku..
Registrovaný uživatel
zakoukanyhonza napsal
bacha na kupujícího ´´filatelik2´´ je to neplatič,ignoruje výzvy,po hrozbě sporu a ještě nabídnutí slevy se ozve-slíbí a pak zas to samé dokola...............nakonec po negativních komentářích vám je s usměvem opětuje

tak aukro to smazalo............a cyp je dal znova a nato mi napsali,že to není odvetný komentář a že ho nechají......takže jsem jim napsal at si chu** nechají s 0 akcí ... a já tam se svým 100%...(ted už 99,1 kvůli cypa) končím.....dojedu kredit a čau pipi
je to bordel..slibujou,že slušní obchodníci jsou chráněni a kulové
aukčních portálů je už po kokot a ještě trochu.............aukro začíná fest smrdět
Registrovaný uživatel
stal se zázrak....negativa smazány a idiot blokován......spravedlnost nevymřela :)
Registrovaný uživatel
zakoukanyhonza napsal
stal se zázrak....negativa smazány a idiot blokován......spravedlnost nevymřela :)


Tak to gratuluju ... :)
Registrovaný uživatel
Nevím jestli je to jen můj dojem, ale připadá mi,že na aukru jsou uživatelé s více účty. Už několikrát jsem tam viděl výherce,stále se to opakuje C2,C3,C9..a pak se ta samá věc s těma samýma fotkama draží znovu,třeba o týden pozděj. Nelíbí se jim cena za jakou by se to prodalo,tak to vydraží z druhého účtu. Je to možné a je možné se proti tomu nějak bránit?
Registrovaný uživatel
Je to jisté, někteří mají i několik desítek tzv. "bratříčků" a bránit se můžete jedině tím, že za
a) s tímto postupem velké části prodejců počítáte a tomu podřídíte výši příhozu
b) přihazujete jedině na poslední chvíli, v několika posledních vteřinách a přihodíte jen částku kterou jste předem promyslel
d) aukci před příhozem ani neotvíráte, nerefrešujete
e) nepřihazujete u takových prodejců vůbec
Registrovaný uživatel
.. a co se týče uživatelů s C, nemusí jít vždycky o bratříčky, pokud se nechcete na A registrovat, můžete nakupovat i jako Client+číslo.
Naopak většina "velkých rodin" má členy rozličných názvů, třeba i se stovkami nákupů.
Registrovaný uživatel
Pánové,na aukru jsem měl zájem o jedny hodiny,komunikace s prodávajícím otřesná,místo fotek které jsem potřeboval vidět abych se přesvědčil že strojek je kompletní mě prodávájicí poslal do háje že ho jen obtěžuju a nic posílat nebude..je možné,si na tohle na aukru nějak stěžovat a takového zmetka jim nahlásit? Je totiž vysoce pravděpodobné že ty hodiny mají vykuchané převody,takže by to byl vlastně podvod..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Černá listina » Aukro

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1