Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » aurea

Vykupminci.cz
Numisargo

aurea

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dnes se mi dostal do ruky katalog a musim rict ze velice zajimava nabidka dokazal bych utratit "balik".... tak jeste vyresit finance...:(
Registrovaný uživatel
můj dotaz zapadl a nevím, jestli byl ignorován kvůli tomu, jak byl hloupý nebo nikdo z vás neví odpověď.
Zkoušel jsem napsal na aukce@aurea.cz, ale mail se mi nedoručený vrátil, to opravdu mezi vámi není (a nebyl) žádný limitent a všichni budete dražit na živo??
Registrovaný uživatel
Mailová adresa je správna a funguje.
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
můj dotaz zapadl a nevím, jestli byl ignorován kvůli tomu, jak byl hloupý nebo nikdo z vás neví odpověď.
Zkoušel jsem napsal na aukce@aurea.cz, ale mail se mi nedoručený vrátil, to opravdu mezi vámi není (a nebyl) žádný limitent a všichni budete dražit na živo??


na limit jsem na aurea zatim nikdy nedrazil, ale nejlepsi bude kontaktovat poradatele a zjistit podrobnosti. Pravdepodobne by melo stacit poslat vyplneny limitni listek s adresou a podpisem ...

Na 100% je mozne zaplatit vyhrane polozky na ucet a pak je poslou jako cenne psani, takze dobirka urcite povinna nebude ..
Registrovaný uživatel
nevím z jakého důvodu, ale pošta jim koncem minulého týdne nefungovala. Dnes už zůstala zpráva doručena a před chvílí jsem dostal i odpověď, že případné výhry je možné zaplatit i na účet :)
Registrovaný uživatel
Několikrát jsem dražil na limit, limitní lístek jsem pouze oskenoval a emailnul ho z druhé strany zeměkoule. Vše proběhlo bez problémů.
Moderátor
Když jsme u limitů, funguje jim ten formulář na jejich stránce? Kdysi jsem ho zkoušel a mám pocit, že to nic neodeslalo ani nezobrazilo (ani oznámení o chybě).
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Když jsme u limitů, funguje jim ten formulář na jejich stránce? Kdysi jsem ho zkoušel a mám pocit, že to nic neodeslalo ani nezobrazilo (ani oznámení o chybě).

Mám stejnou zkušenost :'(
Registrovaný uživatel
přijde mi škoda, že tak kvalitní aukce nabízí tak prachbídnou sebeprezentaci a servis pro potenciální "zákazníky".
Na podobném sběratelském zahraničním fóru před pár dny, zrovna když jim mail nefungoval, řešili, jak se do aukce se svým limitem přihlásit. Snad těm našim půjde co nevidět Macho a Chlapovič příkladem...
Registrovaný uživatel
Poněvadž se aukce neúprasně blíží, nedá mi, abych se nezeptal na Váš názor u položek 3258 a 3278. U první položky 5000 Kč 1920 s. A perforace NEPLATNÉ.ady váhám nad kvalitou perforace. Druhá položka 1000 Kč 1932 perforace 1x NEPLATNÉ svisle u pravého okraje. Je tam uvedeno, že se jedná o bankovní vzor, u tohoto tvrzení si nejsem jistý. díky za Vaše názory.
Moderátor
3246 ... chybotisk padělku ... to jsou "senzace"
Moderátor
3258 - perforace OK (jen asi nejsou vyražený pořádně všechny dírky) obdobně jako u 3242. mimochodem u těch 50/19 - spíš mi přijde padělek 3240 než 3242 ...
Registrovaný uživatel
Ono je tam více překlepů v popisech, než je u Aurei obvyklé. např. pol. 3242 popsána série 0066, vyfocena s. 0039, pol. 3262 Perforace SPECIMEN , obrázek 2x NEPLATNÉ,plo. 3309 3x specimen , obrázek 2x SPECIMEN .
Registrovaný uživatel
trava napsal
Poněvadž se aukce neúprasně blíží, nedá mi, abych se nezeptal na Váš názor u položek 3258 a 3278. U první položky 5000 Kč 1920 s. A perforace NEPLATNÉ.ady váhám nad kvalitou perforace. Druhá položka 1000 Kč 1932 perforace 1x NEPLATNÉ svisle u pravého okraje. Je tam uvedeno, že se jedná o bankovní vzor, u tohoto tvrzení si nejsem jistý. díky za Vaše názory.


3258 - podle me OK, pouze to neni dokonale proderavele skrz

3278 - to neni vzor !!
Registrovaný uživatel
Díky, hodnotím to stejně.
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
3258 - podle me OK, pouze to neni dokonale proderavele skrz

3278 - to neni vzor !!

3278 - to není vzor, ale bude se lépe prodávat! ;)
Moderátor
no, si říkám, že buď by to, že jde o bankovní vzor měli psát pořádně (když už je na to vydaná publikace a vystupujou jako profesionálové) a nebo vůbec - tahle polovičatost zavání trochu amatérstvím :( (myslím i v souvislosti s tím, co psal tráva - špatné fotky, špatně popsané perforace ...)
Registrovaný uživatel
3258 podle mně OK není. Když srovnám svislé čáry u prvního E a u L, měly by být rovnoběžné, což nejsou.
3278 pomlčet: ano, vzor to není, ale bude se lépe prodávat. Proč mi zrovna toto ve slušném stavu chybí? :evil:
Registrovaný uživatel
Asi ten katalog dělali za pochodu a korektury nestíhali! :roll:
Moderátor
může být. ale profesionálům by se to stávat nemělo :/
Registrovaný uživatel
Profesionálům (jiným) se stane třeba i to, že v aukci špatně ohodnotí stavy... ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Profesionálům (jiným) se stane třeba i to, že v aukci špatně ohodnotí stavy... ;) :mrgreen:

Když jsi u těch stavů, já byl mile překvapen, když mi dorazily dvě vyhrané aukce od Klima! Myslím si, že u mých výher byly stavy podhodnocené o půl stupně, takže spokojenost! ;)
Acme souhlas, ale bohužel se to stalo, tak snad za rok to bude lepší! ;) A zúčastníš se letos, nebo jedeš venčit rodinku? :shock:
Registrovaný uživatel
majkl napsal
3258 podle mně OK není. Když srovnám svislé čáry u prvního E a u L, měly by být rovnoběžné, což nejsou.


to muze byt pokrcenim bankovky behem perforace, podle me je to v poradku ..
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Když jsi u těch stavů, já byl mile překvapen, když mi dorazily dvě vyhrané aukce od Klima! Myslím si, že u mých výher byly stavy podhodnocené o půl stupně, takže spokojenost! ;)
Acme souhlas, ale bohužel se to stalo, tak snad za rok to bude lepší! ;) A zúčastníš se letos, nebo jedeš venčit rodinku? :shock:

Acme, ty jsi mi vůbec neodpověděl, zda se na nás přijdeš podívat v neděli? ;)
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 16. 5. 2012, 17:05. »
Moderátor
mischel13 - promiň, jsem Tvůj příspěvek přehlíd :) no - asi takhle - poslední měsíc jsem měl v práci já a můj tým dost velkej záhul, takže se jedem na celý víkend duševně alkoholicky vycáknout na chatu do Jizerek (= v moderním názvosloví "team building" :) ).
nicméně říkám si, že už bychom se měli někde srazit, tohle míjení se už je trapný :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » aurea

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1