Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » AUREA 8/12/2012

Vykupminci.cz
Numisargo

AUREA 8/12/2012

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
A nezapomenout na 17% poplatek...
Za sebe budu v prosinci asi dražit jen mince neb z ex.Jugo toho tam moc není a ostatní z bankovek nesbírám.
Ale jinak je nabídka třeba z mincí zajímavá za rozumné ceny, u bankovek to bude obecně asi jak co.

Áno, vyvolávacie ceny mincí sú stanovené veľmi príťažlivo. Ale nalejme si čistého vína - to spôsobí ešte väčší masaker, lebo to pritiahne viacej záujemcov... :evil:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Chybotisky - uvidíme sa ? Nepredpokladám, že by sme prehodili investorov, ale môžeme im to osladiť :)

Michel13 - urob manželke niečo dobré na večeru, napr. tento Caesar šalát podľa Jamieho Oliviera
http://www.foodnetwork.com/recipes/jamie-oliver/proper-chicken-caesar-salad-recipe.html
No a potom dostaneš KVOP úplne v pohodičke. Overené skúsenými zberateľmi ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi neuvidíme, trošku se mi na podzim všechno zkomplikovalo a tak i letos budu pouhým divákem na dálku.
Příští sezónu na podzim už bych ale konečně měl začít být pravidelným účastníkem, minimálně všech pražských a(u)kcí.

Investoři neinvestoři, cena, si myslím, bude ohlídána a skončí daleko nad tou vyvolávací. Proto nepočítám s úspěchem. Ale nechme se překvapit, budu vývoj se zájmem sledovat.
Popis chybotisku je samozřejmě zavádějící, nejedná se o žádný unikát, existuje více kusů a vsadil bych se, že nechybí ani v jedné ze soukromých sbírek KKK. S tím rozdílem, že nabízen je exemplář ve stavu 1 a kousky, které jsem měl možnost vidět já, se podle fotek zdály být N, Holnův byl určitě.
A já jsem trpělivý a náročný, čekám na N. :twisted:
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Chybotisky - uvidíme sa ? Nepredpokladám, že by sme prehodili investorov, ale môžeme im to osladiť :)

Michel13 - urob manželke niečo dobré na večeru, napr. tento Caesar šalát podľa Jamieho Oliviera

Fidzi, kdyby to bylo tak jednoduché, tak uvařit není problém, dělám to po většinu manželství, nyní už pár let mi nic jiného nezbývá.
Snad není všem aukcím konec, abychom se viděli! ;)
Registrovaný uživatel
Tak ať se Vám všem zítra na aukci daří a hlavně s rozumem. Já nejedu, nestíhám. Doufám, že to nedopadne tak , jak dnešní aukce mincí a vyznamenání. To by jste asi jeli zítra zbytečně.
Registrovaný uživatel
já dnes pět zářezů, zítra to půjde asi hůř, ale už teď jsem spokojen. po tom, co jsem propásl dukát a evidentně pár položek bych tam vyhrál, tak su rád, že to dopadlo
Registrovaný uživatel
trava napsal
Tak ať se Vám všem zítra na aukci daří a hlavně s rozumem. Já nejedu, nestíhám. Doufám, že to nedopadne tak , jak dnešní aukce mincí a vyznamenání. To by jste asi jeli zítra zbytečně.

Dneska tam bylo asi plno, dle parkoviště před Motokovem.
Registrovaný uživatel
Ešteže tam neparkujú tanky, lebo podľa autoznačiek to vyzerá ako v auguste 1968. :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
To máš pravdu, vždyť dražitel mluvil všemi jazyky. Opravdu to byla aukce " mezinárodní ".
Registrovaný uživatel
Tak jak jste dopadli v aukci? :shock:
Registrovaný uživatel
Mám 3 kousky / 500 Kč 1929 vzor, 1000 Kč 1932 vzor a 1 K / 1938 / strojní přetisk Specimen. Takže vcelku spokojenost, zase něco do sbírky i když stavy byly tentokrát slabší.
Registrovaný uživatel
Alespoň vím, kdo mi vyfoukl tu 1K spec.! ;) Také mám něco 2ks.
Registrovaný uživatel
zdejších účastníků bylo na aukci zastoupeno také dost...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Alespoň vím, kdo mi vyfoukl tu 1K spec.! ;) Také mám něco 2ks.


Já to nemám dvakrát. Mám ve sbírce specimen jen na ručním přetisku a u strojového mám Bank. vzor: Takže jsem neodolal.
Registrovaný uživatel
trava napsal
mischel13 napsal
Alespoň vím, kdo mi vyfoukl tu 1K spec.! ;) Také mám něco 2ks.


Já to nemám dvakrát. Mám ve sbírce specimen jen na ručním přetisku a u strojového mám Bank. vzor: Takže jsem neodolal.

Já to kontroloval na MZ! ;) Poslal jsem mnoho limitů a do včerejší půlnoci, mi skoro všechno přehodili, alespoň ty dvě mi zůstaly! ;) Po dlouhé době také doplním Československo a ne jen bony! :)
Registrovaný uživatel
Já měl taky asi 12 limitů, ráno mi zbyly 2, tak jsem, ještě musel přihazovat.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Mám 3 kousky / 500 Kč 1929 vzor, 1000 Kč 1932 vzor a 1 K / 1938 / strojní přetisk Specimen. Takže vcelku spokojenost, zase něco do sbírky i když stavy byly tentokrát slabší.


No vidis, ja te tipoval na 1000K1944 SPECIMEN hlavou dolu dole, nekdo me porazil na internetu ....
Registrovaný uživatel
Tu mám, tak jsem ji nedražil, i když byla hezčí než ta moje.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Já měl taky asi 12 limitů, ráno mi zbyly 2, tak jsem, ještě musel přihazovat.

Také jsem měl 12 limitů a ráno jen dva, přihazoval jsem jen u poslední, protože mi ostatní před ní utekly, než jsem se dostal k poči. Ale jinak spokojenost! ;) Koukal jsem na ten chybotisk 50Kč, jak se cena pěkně šroubovala nahoru! :shock:
Registrovaný uživatel
Dělal jsem si zálusk i na tu 20 Kč 1919 s. P specimen, ale " vyměkl jsem ".
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
trava napsal
Mám 3 kousky / 500 Kč 1929 vzor, 1000 Kč 1932 vzor a 1 K / 1938 / strojní přetisk Specimen. Takže vcelku spokojenost, zase něco do sbírky i když stavy byly tentokrát slabší.


No vidis, ja te tipoval na 1000K1944 SPECIMEN hlavou dolu dole, nekdo me porazil na internetu ....



A ja viem kto! ;)
Registrovaný uživatel
Tak Dracek sedel celú dobu pred nami a ani sa nepredstavil? To by som veru nečakal...

Dracek napsal
zdejších účastníků bylo na aukci zastoupeno také dost...
Registrovaný uživatel
To víš Miciko, já se před ostatními zásadně schováván, abych zůstal nepoznán a mohl jim skrytě když na něco z ČSR přihazují zvedat cenu... :mrgreen:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Ty a zbierať ČSR. To určite! Pozdraviť si sa mohol...
Registrovaný uživatel
Inak moja malá Dominika dnes dostala základ svojej novej zbierky! Budem rád, keď sa jej takto bude dariť aj naďalej. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » AUREA 8/12/2012

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1