Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » AUREA 8/12/2012

Vykupminci.cz
Numisargo

AUREA 8/12/2012

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tak co vy na Aureu?
Pro mě tam není doslova ani jedna položka, takže nebudu muset případně zase plakat, že mě někdo vykoupil za nekřesťanské ceny. :)
Registrovaný uživatel
Ty už něco vidíš? Já vidím, že aukce bankovek "zmizela".
Registrovaný uživatel
zmizela, aby se tam zítra mohla konečně se vší parádou objevit.
Ale pracovní obsah aukce už je možné na internetu prohlížet.
Moderátor
https://livebid.cz/auction/aurea_67/category/all
Registrovaný uživatel
Popis a fotografie nezhodujú. Musíte ešte chvíľku počkať ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi popisy jsou o jednu položku posunuté, ale jinak se nic nezmění, jen ještě zbývají vyvolávací ceny.
Z bohaté nabídky Slovenska už můžeš spokojeně vybírat. :)
Moderátor
vyvolávací ceny tam po rozkliknutí jsou (pravým tlačítkem na obrázek a otevřít v novém okně -> pak je dole vyvolávačka + stav)
Registrovaný uživatel
Tak jsem se k prohlídce co nám AUREA přinesla dostal až dneska. Hned 3. položka co jsem rozklikl byla https://livebid.cz/auction/aurea_67/detail/3313 a nějak mne další prohlížení přešlo.
Vidím ohnutý levý roh a ještě pár detailů, přesto je stav prezentován jako N.
Tím bych se chtěl zeptat těch, kteří nabídku prošli pořádně jestli je stav nadhocený i u jiných, jde o výjímku nebo se snad změnila stupnice pro hodnocení stavů? :?
Registrovaný uživatel
Nezměnila, je pořád stejná. (A v mnoha případech stejně špatná.) Tento případ je celkem evidentní (stav N to není), ale obecně platí, že nakupovat na aukci bez osobní účasti v sále a prohlídky materiálu je kaskadérismus. Což bohužel mnoha lidem stále nelze vysvětlit.

Aurea nicméně vždy patřila k těm lepším "hodnotitelům stavů".
Registrovaný uživatel
majkl napsal
obecně platí, že nakupovat na aukci bez osobní účasti v sále a prohlídky materiálu je kaskadérismus.

To by som dal zarámovať
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Tak komu se co podařilo dnes vydražit ? Já vydržil 500 Sk 2006 s. A, byla poslední , co mi chybí. Cena možná vyšší vzhledem ke stavbu, ale už ji dražím po 3. 2 x u Klima,. vždycky mě přebili.
Takže Slovensko mám konečně komplet.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Tak komu se co podařilo dnes vydražit ?

Mě, takové pěkné voňavé..... :evil:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Moderátor
trava napsal
Tak komu se co podařilo dnes vydražit ?


https://www.livebid.cz/auction/aurea_67/detail/3159
konecne nieco aj do zbierky...
na 100% originalny bankovy vzor

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Asi použili voňavý prací prášek ?
mischel13 napsal
trava napsal
Tak komu se co podařilo dnes vydražit ?

Mě, takové pěkné voňavé..... :evil:
Registrovaný uživatel
Všechny své limity jsem prohrál o jeden příhoz.... :evil:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Mé limity byly přebity ještě před zahájením aukce. Proto jsem dražil na živo podle vývoje. a protože jsem nevyhrál během aukce vůbec nic, proto jsem se " opřel " do té 500 Sk 2006 s. A. Snad nebude mít tak špatný stav.
Registrovaný uživatel
Mě do začátku aukce žil ještě jeden příhoz, ale ten byl také přehozen o jedno zvednutí čísla.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
No snad příště ale Zas Ti aspoň zůstaly peníze na " Ježíška ".
Registrovaný uživatel
trava napsal
No snad příště ale Zas Ti aspoň zůstaly peníze na " Ježíška ".

Tak tak, bude o to bohatší! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Numpszi, kliknul jsem na odkaz na aukci a vidím jen bankovku. Tvoji fotku ne. Kde se dá dohledat? Mimochodem, to byla jedna bankovka nebo dvě? (Podle livebid bych řekl jedna, podle tvojí fotky dvě?) Každopádně hezká věc, myslím, že mnozí ji přehlédli.
Moderátor
majkl napsal
Numpszi, kliknul jsem na odkaz na aukci a vidím jen bankovku. Tvoji fotku ne. Kde se dá dohledat? Mimochodem, to byla jedna bankovka nebo dvě? (Podle livebid bych řekl jedna, podle tvojí fotky dvě?) Každopádně hezká věc, myslím, že mnozí ji přehlédli.


Zbierat rakusko-uhorske bankove vzory je dost problematicke, vela falosnych vzorov je na trhu (bezne r-u koruny s perforaciou MUSTER).

https://www.sberatel.com/diskuse/imagesExtension/img/13928/394121/1751_SjMqiW.tn.jpg
...jedna strana z albuma bankovych vzorov od R-U banky
ma cislo 1380/05319

https://www.livebid.cz/imgs/45/3159.jpg
polozka 3159, predana za 1700kc,
ma cislo 1380/05334, je dost blizko, podla mna je na 100% original.

Boli aj ine mustery, ale ostatne mali netypicku seriu/cislo (aspon ja nepoznam).
https://www.livebid.cz/auction/aurea_67/detail/2532
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
Zbierat rakusko-uhorske bankove vzory je dost problematicke, vela falosnych vzorov je na trhu (bezne r-u koruny s perforaciou MUSTER).

Veľmi kulantne povedané. Falošných vzorov je všade dostatok. :D
Gratulujem. Ukázalo sa, že vedomosti sa oplatia. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
trava napsal
a protože jsem nevyhrál během aukce vůbec nic, proto jsem se " opřel " do té 500 Sk 2006 s. A. Snad nebude mít tak špatný stav.


To si bol ty Brutus ? Miciko ťa zachránil. Pri prihadzovaní mi hovoril, že si na druhom konci toho internetového káblu. Tak som zhodnotil, že ak ju konečne dostaneš, tak už snáď dáš pokoj a tá ďalšia mi bude hovoriť pane. ;)

Čo sa týka stavu - bankovka je pekne vyrovnaná, ale stále mi na nej niečo vadilo. Skús ju kuknúť pod UV lampou, možno skrýva nejaké tajomstvo. Ozaj, zo spodu je krivo (do trojuholníka) zastrihnutá. Ale myslím, že za tú cenu sa oplatila.

Všeobecne, čo sa týka stavu bankoviek, tak slovenské stav UNC boli skôr stav 0 napr. 200 Sk 2006 A mala síce vylisovaný, ale ohnutý horný roh.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Dík za info, i za ukončení příhozu po domluvě od Micika. I když jsi mohl " vyměknout " dřív. V každém případě jsem rád, že ji mám. Až dorazí vložím zde obrázek a snad i " pravdivý " popis. Jinak tak mezi náma. Kolik jsi chtěl přihodit ?
Registrovaný uživatel
trava napsal
Dík za info, i za ukončení příhozu po domluvě od Micika. I když jsi mohl " vyměknout " dřív. V každém případě jsem rád, že ji mám. Až dorazí vložím zde obrázek a snad i " pravdivý " popis. Jinak tak mezi náma. Kolik jsi chtěl přihodit ?

No ja som si myslel, že vymekneš ty prvý :)
Na tvoj popis som zvedavý. To ostatné vyriešime pri obede a pivku. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » AUREA 8/12/2012

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1