Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Automatické promazávání inzerce

Vykupminci.cz
Numisargo

Automatické promazávání inzerce

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nešlo by nastavit aby se inzerce (konkrétně v sekci numismatika ale klidně i jinde) automaticky promazávala?
Třeba aby se mazaly témata tři měsíce bez odpovědi? Povede to ke zpřehlednění celé sekce a snad to i zvýší zájem. Momentálně tam leží nabídky někdy z roku 2006 což je asi k ničemu...
Myslím, že po technické stránce to na foru nastavit lze jednoduše.
Registrovaný uživatel
Já bych se k této poznámce připojil, protože se mě zdá toto uspořádání dost nepřehledné. Když se podíváme do sekce numismatika, je zde hodně dílčích témat, které plní pouze krátkodobou roly a pak zaniknou, nikdo se k nim nevrací a jenom zabírají místo.
Myslím, že se by tato sekce dala rozdělit na pár nosných témat, jako ANTIKA, DENÁRY, GROŠE atd. a každé na únosnou míru podtémat. Bylo by to ku prospěchu, protože by zde byl pouze omezený počet vláken, které by ale žily a celá sekce by byla přehlednější. Dále si myslím, že by se zde měly probírat pouze věci spojené s numismatikou a s příbuznými tématy a to ostatní, co je již mimo jejich dosah, by se mělo probírat jinde, protože se zde setkávají hlavně lidé, kteří mají prioritní zájem získávat nové poznatky o numismatice.
Registrovaný uživatel
nic netreba mazat, tento model je vyhovujuci .
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Prosím nic nemazat. Toto je diskusní fórum. Vy byste chtěli spíš něco na způsob Wiki. To je dobrý nápad, ale byl bych raději, kdyby to případně běželo souběžně s diskusním fórem.
Registrovaný uživatel
Já navrhoval jen mazání příspěvků z místností typu Nabídka a poptávka. Konkrétně v sekci numismatika. Nevím jaký význam má skladovat nabídky z roku 2006 a osobně bych byl rád, kdyby moje nabídky po nějakém čase zmizeli. Sice jsem si je nakonec nechal smazat moderátorem, ale myslím, že to je jen zbytečné přidávání práce.
Opravdu nevidím smysl skladovat dnes již bezvýznamné příspěvky a k tomu by to zvýšilo přehlednost a tím i atraktivnost těchto obchodních sekcí.
Nic jiného mazat nenavrhuji.
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
nic netreba mazat, tento model je vyhovujuci .

Nóó, občas je potřeba se trochu namazat ;)
Registrovaný uživatel
To admin:
Doporučoval bych promazat příspěvky nového uživatele "binghem", jedná se většinou cíleně o komerční nabídky s odkazy na jeho obchodní stránku...(jsou v tématech kde nemám oprávnění, včera to sem začal dávat a dnes pomalu pokračuje) :roll:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
jano7B9 napsal
nic netreba mazat, tento model je vyhovujuci .

Nóó, občas je potřeba se trochu namazat ;)

Jako vždy "k věci" :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Automatické promazávání inzerce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1