Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Bankovka podepsana autorem

Vykupminci.cz
Numisargo

Bankovka podepsana autorem

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den

Koupil jsem 20Kč 1949 v perfektním stavu UNC. Je podepsaná na zadní straně panem Karlem Svolinským. Popravdě nevím, jak s ní moc naložit, koupil jsem ji spíš, že jsem mel pocit že bych ji koupit měl. Zabývám se mincemi a o bankovkách toho moc nevím, takže bych poprosil o radu. Musí se nějak prokazovat originalita toho podpisu? Cení si toho sběratele bankovek, nebo je to už jenom popsaná dvacka? Jakou to má cenu? Nechci ji prodat, ale bylo by fajn vědět kdyby to byla už trezorová záležitost. Děkuji
Registrovaný uživatel
Karel Svolinsky podepisoval k teto bankovce vydany cernotisk, tech je pres 500, tedy jeho podpis takovou vzacnosti neni. Osobne bych to videl lehce nad beznou cenou tehoz bez podpisu.
Jinak pravost asi tezko dokazovat ... a nechat si to posoudit znalcem, to by vyslo draho (jo, kdyby to podpis treba A.Lincolna, to by zaplatit za posouzeni stalo)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, pokud byste chtěl Vaší bankovku s podpisem prodat, napište na mail pmbankovkyzav.centrum.cz.
Určitě se dohodneme, nebo můžeme vyměnit za mince. Děkuji PM
Registrovaný uživatel
Ještě teda doplním foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Bankovka podepsana autorem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1