Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světová papírová platidla » Bitcoin - altcoin

Vykupminci.cz
Numisargo

Bitcoin - altcoin

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Alexander DeLarge napsal
mike-p74 by vsetky tie bitcoiny zakazal keby mohol, to je mi jasne :D


to máš zcela pravdu . Ano to bych udělal . Nemám rád scifi smíšenou s realitou :evil:
to je tak ze vším, nějakej blb vymyslí cipovinu a lidi se toho chytí . Je mi jedno , jestli jich mám někdo tisíc a kolik za to dostane . Je to virtuální a není to realita !!

je to takzvaná pyramida a to nesnáším :evil:
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 29. 11. 2017, 11:55. »
Registrovaný uživatel
Ty vole, vylezte si na stromy... Realita.... Omg
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Ty vole, vylezte si na stromy... Realita.... Omg


odpovídám : ty vole na ten strom si vylez sám a vem sebou provaz a nezapomeň si

propíchnot hlavu špendlíkem , protože seš další exot s nafouklou hlavou
Registrovaný uživatel
Mike je moc chytrej, ovšem celý svět je proti němu :D
Registrovaný uživatel
za to ty seš exot s nafouklou hlavou
Registrovaný uživatel
Radši nafoukla nez prázdná ;) howg
Registrovaný uživatel
Btw dnes mi přišlo od mého brokera upozornění na zvýšené riziko u kryptomen, resp. Bitc. Ale od začátku roku slušný zisk :)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Radši nafoukla nez prázdná ;) howg

to máš pravdu , raději budu mít hlavu prázdnou , než nafouklou hovnama tak jak ji máš ty , ty snílku :D
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 29. 11. 2017, 15:15. »
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Btw dnes mi přišlo od mého brokera upozornění na zvýšené riziko u kryptomen, resp. Bitc. Ale od začátku roku slušný zisk :)

A jaký je zisk od roku 2013, když jsme to tady probírali?! Stonásobný!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Uz $13,600 (vsechny 4 coiny) :)

Clanek z prosince 2013 varujici ze Bitcoin je bublina co za chvili splaskne:
https://www.forbes.com/sites/jessecolombo/2013/12/19/bitcoin-may-be-following-this-classic-bubble-stages-chart/#105d639b36b8
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
« Poslední úpravu provedl(a) Zdenda-Kubik v 29. 11. 2017, 16:20. »
Registrovaný uživatel
mike-p74: bud tu pises hluposti alebo urazas ostatnych, pis k teme alebo nepis vobec, vdaka

Pestovatelia tulipanov iste zaznamenali pokorenie dalsej hranice 11000 dolarov, co potesi. Inak ferovyobchodnik spravne podotkol, ze na akciach nebola dlho ziadna korekcia a je pravda, ze dnes kvoli tomu mnozstvu lacnych penazi firmy nakupuju svoje vlastne akcie, co ak bude robene dlhodobejsie nemoze skoncit dobre! Americka ekonomika rastie uz 101 mesiacov za sebou, takze takisto nas onedlho caka reset.
Na obrazku su aktiva ECB, Fedu a Bank of Japan v miliardach dolarov, bitcoin je oproti tomu skutocne len kvapka v mori a ma este velky rastovy potencial:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_economic_expansions_in_the_United_States

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
no mě to dost děsí... 1/3 mám na intraday, 1/3 pak na dýl... takže korekce je teď v mé hlavě dost jasně :)
koiny bohužel nemám, mám špatný vztah k riziku :) .. ale léčim se :D
Registrovaný uživatel
Z 11,5 na 9,5 pak za chvili na 10,5, ohromny veletoce behem par hodin
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
Myslím si, že z bitcoinu sa stala ruleta. Volatilita, rýchle posílenie nasledované prudkým pádom... to sa nebude páčiť obchdníkom, ktorí prestanú akceptovať platby v BTC a to je začiatok konca tejto "meny".
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Tak zatim to jde prevazne nahoru, takze se to obchodnikum paci, imho.
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
Zdenku, asi ti netreba vysvetľovať, že žiadny trh nerastie donekonečna...
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
V duchu dobrých tradícií nechajú to na niektorý Piatok 13.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Zdenku, asi ti netreba vysvetľovať, že žiadny trh nerastie donekonečna...

Toto je ale komodita s omezenym mnozstvim a pokud se stane svetove adoptovanou, tak ji bude chtit kazdy. 4M bitcoinu je zrejme ztracenych navzdy, zbyva 17M. Na dejme tomu 8.5G lidi (v budoucnu). Coz je 0.002 bitcoinu na jednoho obyvatele. Cili hranice milion dolaru za 1 bitcoin je v pohode mozna. Samozrejme pravdepodobnost tohoto je nizka, ale proto jsem je tenkrat kupoval po $100 - ten teoreticky potencial je obrovsky.
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
Zdenda-Kubik napsal
Toto je ale komodita s omezenym mnozstvim a pokud se stane svetove adoptovanou, tak ji bude chtit kazdy.

Presne rovnaké reči ako keď reliťáci v roku 2008 predávali byty v centre Bratislavy. Niektoré sa nepredali dodnes. :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Zdenda-Kubik napsal
Toto je ale komodita s omezenym mnozstvim a pokud se stane svetove adoptovanou, tak ji bude chtit kazdy.

Presne rovnaké reči ako keď reliťáci v roku 2008 predávali byty v centre Bratislavy. Niektoré sa nepredali dodnes. :)

Byty v centru Prahy jdou nahoru a pujdou nahoru, to maji ti realitaci pravdu. Treba kdyby pred 10 let nekdo chtel 200 tisic za metr, tak by se mu vysmali, dnes uz se to k tomu blizi.
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
A kdyby chtel nekdo 200tis za 100k1919 ve stavu 1, vysmali by se mu taky :)
Moderátor
Za 200-300 let se bude v učebnicích psát: Už počátkem XXI. století byl učiněn pokus o virtuální celosvětovou měnu, ale (důvody) tento pokus zkrachoval.
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
A kdyby chtel nekdo 200tis za 100k1919 ve stavu 1, vysmali by se mu taky :)

Ted se v Aurei proda tak za 300, a ta 500/1923 stav 1 tak za 700
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
no mě to dost děsí... 1/3 mám na intraday, 1/3 pak na dýl... takže korekce je teď v mé hlavě dost jasně :)
koiny bohužel nemám, mám špatný vztah k riziku :) .. ale léčim se :D


Ja som sa z akcii stiahol uplne; na zaciatku som na nich pekne zarobil ale potom sa mi prestalo darit. Inak mi nejde do hlavy kto je schopny liat tolko penazi do Tesly-este nikdy nevykazali zisk a na kazdom vyrobenom aute prerabaju. Na plne usta to povedal nedavno jeden odbornik z auto priemyslu-ze Tesla nema ziadne lepsie baterie nez konkurencia a predpovedal im zanik do 2 rokov.
A co sa tyka kryptomien, teraz su dost vysoko ale oplati sa vyckat na korekciu, ja som teraz po pade z toho maxima prikupil trochu za 9400$/btc, aj ked boli velke problemy s loginom na bitstamp, tak snad sa aspon poucia z toho a do buducnosti to zlepsia.
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Zdenda-Kubik napsal
Toto je ale komodita s omezenym mnozstvim a pokud se stane svetove adoptovanou, tak ji bude chtit kazdy.

Presne rovnaké reči ako keď reliťáci v roku 2008 predávali byty v centre Bratislavy. Niektoré sa nepredali dodnes. :)


Tych bytov bude za chvilu az vela, neviem ako na tom bude konkretne Blava ale pre cele Slovensko sa predpoveda pokles populacie z dnesnych 5,4 miliona na zhruba 3,7 miliona v roku 2100. Ak to teda "nevylepsia" ti novi Europania z Blizkeho vychodu a Afriky.
Navyse, podla statistiky 91% Slovakov uz byva vo vlastnom, najmy u nas tak nefrcia:
http://eyeonhousing.org/wp-content/uploads/2015/06/Presentation13.jpg

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Světová papírová platidla » Bitcoin - altcoin

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1