Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světová papírová platidla » Bitcoin - altcoin

Vykupminci.cz
Numisargo

Bitcoin - altcoin

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tony KK - kazdy nazor je vitany, ved sme na diskusnom fore ;)
Uznavam ze bitcoin a kryptomeny celkovo nie su pre kazdeho, hlavne nie pre opatrnych investorov, kedze ako vidno teraz za poslednych 24 hodin prisiel btc o stvrtinu hodnoty a 97% top 100 mien stracalo na hodnote, vacsinou 30-50%.
Inak BMG bolo od zaciatku zalozene ako podvod, kazdy vedel, ze uroky cez 30% realne nemozu dlhodobo vyplacat, varovali pred tym aj v novinach. Poznam ludi, co na tom pekne zarobili, aj takych co o peniaze prisli, ked si vraveli ze to este chvilu vydrzi a nevydrzalo. Ja si myslim, ze kryptomeny buducnost maju, ale nikoho nepresviedcam aby tam daval svoje peniaze. Bohuzial, kvoli publicite je v tom teraz vela spekulantov, ktori vytiahli cenu tak vysoko, v spravach bolo, ze si na to ludia beru pozicky, zastavuju domy atd. Kazdy by si mal uvedomit, ze ak sa nieco stane, tak ho ziadny stat zachranovat nebude ako je to pri krachu banky. A znizit riziko sa takisto moze aj vhodnym rozvrhnutim portfolia, ja mam cca 60% v btc a zbytok v 8 dalsich menach, tie maju casto vyssi percentualny rast ako btc, ale ak je pruser tak aj viac stracaju.
Registrovaný uživatel
Trava - v UK je 97% penazi v ekonomike v elektronickej forme, zbytok je obezivo-mince a bankovky. Pod tym davam obrazok ako to vyzera v Australii; USA a eurozona su na tom podobne.
Tu mas vysvetlene co znamena M1 a M3.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Peněžní_zásoba

Inak ECB-cka vytvorila takuto peknu stranku ake je tlacenie novych nicim nekrytych penazi cool, len mi je divne preco sa to Zimbabwe pred 9 rokmi nepretlacilo (neprotisklo) do blahobytu a bohatstva, asi malo stimulovali :mrgreen:
https://www.ecb.europa.eu/explainers/show-me/html/app_infographic.sk.html

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
trava - to je nějaká nová amerika? kdo kupil dole a prodal nahoře, vydělal, kdo to udělal naopak, prodělal... its easy
Registrovaný uživatel
trava napsal
proč myslíš, že spadne " jen " na 8.200,- ?

Podívej se na vývoj (graf) BTC a uvidíš! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
XTB Česká republika: Důležité upozornění – změny v nabídce Kryptoměn

Vážení Zákazníci,

vzhledem k tomu, že je obchodování s CFD Kryptoměnami omezené a je nabízené v režimu uzavření stávajících pozic („close-only“), bychom Vás chtěli informovat, že od 30. prosince 2017 rušíme z naší nabídky ochodování CFD s Kryptoměnami.
Registrovaný uživatel
Pozrel som na to xtb, drviva vacsina ludi tam momentalne kryptomeny nakupuje a nie predava 8) Ale inak je to dnes hukot, take pohyby ani nepamatam! Pre mna bolo kryptomien na dnes dost, idem na pivo ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jj, první co jsem se díval. moc mi to smysl nedává... ale ja krypto nedělám, takže třeba to smysl má :D
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
trava napsal
proč myslíš, že spadne " jen " na 8.200,- ?

Podívej se na vývoj (graf) BTC a uvidíš! ;)

Máme tu pár odborníkov na technickú analýzu trhu, tak sa možno vyjadria, či pri support úrovni nastane prelomenie a downtrend, či bude trh oscilovať na tejto hranici, alebo nastane odraz a novy uptrend až po nejakú novo vytvorenú resistance úroveň okolo 17.000 USD ... 8)
Registrovaný uživatel
trava napsal
Zdravím všechny zoufalce , kteří investovali své peníze do neexistující měny. Nechtěl jsem se tady přít, mám i pár známých, kteří do toho investovali. Jakékoliv mé argumenty byly smeteny, takže možná po svátcích budou s mými názory souhlasit.

Ja mam nakupku $100 (respektive $0, ale to neni dulezite) , takze jeste to musi spadnout hodne dolu, abych ti "dal za pravdu"...
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Zdravím všechny zoufalce , kteří investovali své peníze do neexistující měny. Nechtěl jsem se tady přít, mám i pár známých, kteří do toho investovali. Jakékoliv mé argumenty byly smeteny, takže možná po svátcích budou s mými názory souhlasit.

Viděl jsi současný kurs? Pomalu je nazpět! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Rok 2017 je za nami, ti co mali zaciatkom roka bitcoin mali po dvoch stiepeniach na konci uz aj rovnake mnozstvo bitcoin cash a bitcoin gold. Ja som svoje BCH predal po nejakych $400, moc som mu neveril. Nevadi, aj ked takisto bitcoin zo svojho maxima $19k+ dost poklesol, stale ide o velmi pekny vynos, uvidime ako tomu bude tento rok.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
BTW Goldman Sachs takisto pekne otocili a po vyhlaseni, ze bitcoin nebude fungovat (video 00:50), 21.12. oznamili, ze v tomto roku zacnu obchodovat s kryptomenami :mrgreen:


http://www.bbc.com/news/av/business-42482766/bitcoin-the-short-crazy-history-of-2017

https://www.reuters.com/article/us-goldman-sachs-bitcoin/goldman-sachs-to-set-up-cryptocurrency-trading-desk-bloomberg-idUSKBN1EF2TE
Registrovaný uživatel
Už máme po Madurovi ďalšieho výtečníka. Cár Voloďa by chcel tiež svoj kryptomenu. Ten zlatý rubeľ sa mu nejako nedarí zaviesť. No aj ten BRICS bol asi nápad mimo. Ajhľa, sankcie teda fungujú keď vyvstala potreba ich silou mocou obchádzať. :mrgreen: :mrgreen:

https://ekonomika.idnes.cz/putin-rusko-kryptorubl-bitcoin-sankce-dyu-/eko-zahranicni.aspx?c=A180102_174745_eko-zahranicni_mato
Moderátor
https://www.almasdarnews.com/article/egyptian-mufti-proclaims-bitcoin-haram/
V Egypte vydali fatwu: kryptomeny su haram ("zakazana cinnost") :) :)
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
https://www.almasdarnews.com/article/egyptian-mufti-proclaims-bitcoin-haram/
V Egypte vydali fatwu: kryptomeny su haram ("zakazana cinnost") :) :)

Po takejto zásadnej správe by som očakával kolaps kryptomien... a nič. :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Burza Kraken nefunguje už tretí deň. Nie je možné akokoľvek riadiť svoju pozíciu v kryptomenách a ani sa dostať k svojim reálnym peniazom. Na stránke je len krátky oznam asi ako na dverách BMG Investu:

***MAINTENANCE ANNOUNCEMENT***
Kraken is presently offline for maintenance.
While maintenance is underway, the website and API will not be reachable, and orders will not be able to be placed or canceled.
The Kraken Team

Ak ide skutočne len o update systému, tak je veľmi nešťastne riešený...
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Kdo nema svoje coiny ve vlastni penezence je kaskader
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
A máme tu veľký januárový výpredaj na kryptomenách. Dvojciferný medzidňový percentuálny pokles.
BTC/USD = 12.000
XRP/USD = 1,37
No nekup to, když je to tak laciný ! :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Když kurz rostl, byly všude články jak bude ještě růst, až do nebe. Výhodná investice a podobně. Před Vánoci o bitcoinu ani slovo. Tak jsem se schválně podíval na graf. ;)
Registrovaný uživatel
Prípad ako vo všetkých pyramídach = vyhráva autor nápadu...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Naopak, všude byli články, které varovali...
Registrovaný uživatel
Jasně, že byly i články, které varovaly.
Myslel jsem to tak, že téměř denně byly na titulních stránkách informace o růstu a perspektivách růstu. A když začal jít kurz dolů, tak najednou o bitcoinu ani slovo. Ten pokles jsem musel hledat.
Registrovaný uživatel
https://technet.idnes.cz/propad-ceny-bitcoinu-a-kryptomen-litecoin-ethereum-ripple-a-dlasich-11r-/sw_internet.aspx?c=A180116_140728_tec-kratke-zpravy_vse

Ale vysvětli to Frantovi a Pepovi, jinak hypotékářům z reklamní agentury, kteří ve fitku zasvěceně řeší, jestli těch svých 0,3 bitcoinu už prodat nebo naopak 0,2 ještě přikoupit... :lol:
Registrovaný uživatel
Zajímavý článek.
Zmanipulovaný kurz? A jedním člověkem?
Bitcoin je navržený tak, že je nemanipulovatelný a nikdo ho nedokáže ovlivnit. Tak to byl asi ten Nikdo :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Omg

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Sběratel.com » Světová papírová platidla » Bitcoin - altcoin

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1