Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světová papírová platidla » Bitcoin - altcoin

Vykupminci.cz
Numisargo

Bitcoin - altcoin

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
Tys pil, nebo jsi takhle trapnej i za střízliva?


S pleveleni trolovanim mě vynech.. Respektuj pravidla..



Jakože tvůj příspěvek byl k tématu? :-D
Nežer ty steroidy, ego ti tlačí na mozek

Koukám, že si se s toho nevyspal.
Vykašli se na pleveleni dalšího vlákna.. Respektuj pravidla fóra


Chápu, že tvým duševním schopnostem odpovídá odvolávat se na pravidla, které sám porušuješ. Tak ti dám ještě jednu radu, jestli se se mnou nedokážeš vyrovnat, tak si mě nevšímej ;)
Registrovaný uživatel
Šmelík, šmelík, každé vlákno nie je tlachareň... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Měsíčku, to vysvětli tomu svému pohunkovi
Registrovaný uživatel
Pokiaľ myslíš Barbara, pragmaticky uvazujuci človek, na rozdiel od teba zrejme nemá v povahe, kam vietor, tam plášť... 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jsem rád, že tady máme tolik zdatných psychologů a hadačů z koulí
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
Tys pil, nebo jsi takhle trapnej i za střízliva?


S pleveleni trolovanim mě vynech.. Respektuj pravidla..


Jakože tvůj příspěvek byl k tématu? :-D
Nežer ty steroidy, ego ti tlačí na mozek

Koukám, že si se s toho nevyspal.
Vykašli se na pleveleni dalšího vlákna.. Respektuj pravidla fóra


Pravidla tohoto fóra v první řadě respektuj ty sám, bolševickej ksindle, nebo odtud odtáhneš jako jsi sem před pár lety přitáhnul..
_______________
Keby blbosť nadnášala, tak bude grofik lietať ako aeroplán.
Moderátor
https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/v%C4%9Bda-a-technika/na-ukrajin%C4%9B-zav%C5%99eli-neleg%C3%A1ln%C3%AD-farmu-na-t%C4%9B%C5%BEbu-kryptom%C4%9Bn-jej%C3%AD-provoz-st%C3%A1l-p%C5%99es-5-milion%C5%AF-korun-m%C4%9Bs%C3%AD%C4%8Dn%C4%9B/ar-AAM3ReM?ocid=msedgntp

Já tomu nerozumím - v podstatě to je k hovnu a ještě to stojí tolika peněz a energie to spotřebuje tolik, že by se dal postavit výtah k Měsíci.
Registrovaný uživatel
No je to děs, prachy vs ekologie.. i proto mě krypto nebere
Registrovaný uživatel
Pánové , doporučuji si pustit YouTube kanál Kryptomates- viz odkaz dole, kde student finanční školy vysvětluje na pár desítkách krátkých videí zcela srozumitelně problematiku Bitcoinu .Člověk samozřejmě nemůže rozumět všemu , ale současně nemusí přijímat všecky nesmysly, kterými ho tisk a televize krmí. Kdybych vycházel z novinových zpráv , nebo bulvárních deníků , musel bych se bát vyjít ven a myslet si, že se lidé vraždí , okrádají a znásilňují na potkání ….což samozřejmě pravda není .Každý akvarista se sebemenším akváriem má větší spotřebu energie než student , který si těží na svém počítači a tak si přivydělá ke svému kapesnému třeba 1500 korun měsíčně/ale současně si výrazně zkracuje životnost počítače/ a mi , co nevytahujeme kabel od televize a jiných elektrospotřebičů ze zásuvky a celou noc na nich ta malá světýlka červeně svítí a informují nás , že je přístroj tak trochu „vypnutý „ jsme na tom ohledně spotřeby energie sice lépe , ale zase ne tak moc :- )… V mém vnímání světa má , zvláště Bitcoin do budoucna víc než perspektivu… :-)
https://www.youtube.com/watch?v=4RlfbwCvykM&list=PLFY-zXk8VuuqR36fTXT6G0oQrwpZnYtYO
Registrovaný uživatel
Tak dnes počúvam, že si ten kryptovirtuál, virtuóz..., pomýlil smer...
Možno mnohých bolí hlava.. :P
-s-
Registrovaný uživatel
pokud je neboleli v květnu, tak teď to ani nezaregistrovali :)
Registrovaný uživatel
No, možno. Nesledujem to.
Toto sa mi páči. Dnes v noci vyhodím peňaženku a papírové lóve z balkóna.
Ach jaj. Už som starý.. :roll:

https://www.youtube.com/watch?v=yBoQzRtTI1I&list=PLFY-zXk8VuuqR36fTXT6G0oQrwpZnYtYO&index=6

Aké jednoduché.. :P
-s-
Registrovaný uživatel
Stani, ale ono vydělávat peníze, navíc na trzích, je technicky děsně jednoduché... a s rozvojem internetu, aplikací a např. i toho revolutu (nepoužívám, ale zvažuji), to dokáže už i opice.

problém obchodování a vydělávání je úplně jiný, a to hlava/psychologie. cest jak vydělat je hodně, baví mě je objevovat a strategii mám několik. to nejpodstatnější ale je - držet se (svých) pravidel a mít správný risk management.
a nebát se prohrávat, i s 50% úspěšnou strategii můžeš být boháč, moje se pohybují kolem 70-80% např. ale třeba vydělávám méně než někdo kdo má úspěšnost jen 40%. to je zase můj problém :D
Registrovaný uživatel
tak bc jen za dnes +6% ...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
... a s rozvojem internetu, aplikací a např. i toho revolutu (nepoužívám, ale zvažuji), to dokáže už i opice.

Aspoň viem, že nie som opica. Dobrá správa. :)
Predpokladám, že máš rodičov. Aj Tvoj otec by sa v tom tak bravúrne pohyboval, pohybuje, ako ten chlapec?
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
ferovyobchodnik napsal
... a s rozvojem internetu, aplikací a např. i toho revolutu (nepoužívám, ale zvažuji), to dokáže už i opice.

Aspoň viem, že nie som opica. Dobrá správa. :)
Predpokladám, že máš rodičov. Aj Tvoj otec by sa v tom tak bravúrne pohyboval, pohybuje, ako ten chlapec?
-s-


Ne, je dost neschopný, proč?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
stani napsal
ferovyobchodnik napsal
... a s rozvojem internetu, aplikací a např. i toho revolutu (nepoužívám, ale zvažuji), to dokáže už i opice.

Aspoň viem, že nie som opica. Dobrá správa. :)
Predpokladám, že máš rodičov. Aj Tvoj otec by sa v tom tak bravúrne pohyboval, pohybuje, ako ten chlapec?
-s-


Ne, je dost neschopný, proč?

Lebo veľa ľudí je takých.
-s-
Registrovaný uživatel
no a hodně lidí zase ne, asi mi něco uniká...
Registrovaný uživatel
Tak za poslední týden slušných 30% :-)
Registrovaný uživatel
Toto téma je tomu nejbližší:

zpravy.aktualne.cz/domaci/stihany/r~af987bb012db11ecb91a0cc47ab5f122/
Prostě klasika, jen ty marketingové kecy využívají aktuální reálie. Třeba ta zasněná fotka je vyloženě super! No schválně, který hňup by nechtěl být jako on! :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) majkl v 11. 9. 2021, 18:23. »
Registrovaný uživatel
Chce to gendrově vyvážit.
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/elizabeth-holmesova-theranos-soud-balwani-pribeh.A210910_135101_eko-zahranicni_maz
(Jinak víceméně vše stejné, jen místo peněz jde o zdraví.)
« Poslední úpravu provedl(a) majkl v 12. 9. 2021, 9:21. »
Moderátor
https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/v%c4%9bda-a-technika/z-kryptom%c4%9bny-inspirovan%c3%a9-hrou-na-olihe%c5%88-se-vyklubal-podvod-tv%c5%afrci-zav%c5%99eli-%c3%ba%c4%8dty-a-zmizeli/ar-AAQkevd?ocid=msedgntp

Porád mi jaksi uniká co to je ta hra na oliheň (a k čemu to je dobré).
Registrovaný uživatel
Je to seriál. Docela dobrý 🙂
_______________
Registrovaný uživatel
Pěkný graf. Vývoj ceny od 11.června 2021.
Nejsem odborník na bitcoiny, ale opět začal pokles před Vánoci. Myslím že je to kvůli tomu, že lidé chtějí jako dárek reálné věci. Třeba parkurového koně, nebo lyžování na Aljašce.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Korekce jsou teď, mimo ropu, v podstatě všude. Otázka zní, bude to pokračovat, nebo je čas na vstup? Inflace je zajímavá, takže asi budu volit vstup

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 > »

Sběratel.com » Světová papírová platidla » Bitcoin - altcoin

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1