Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Britske kolonie

Vykupminci.cz
Numisargo

Britske kolonie

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Dufam ze som mohol zalozit novu temu na Britske kolonie, v najblizsej dobe by som chcel tu davat nadherne serie z oblasti Britskeho Comonwealthu zvacsa od roku 1937 po dnesok ale asi tu klasiku 50, 60 a 70 roky. Dufam ze sa pridaju i dalsi zberatelia tejto oblasti rad sa podelim s ostatnymi o prezentaciu spomynanej oblasti a dost popularnej. ;)
Moderátor
1) Britska okupacia Somalska z roku 1938

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
2.) výber
Registrovaný uživatel
Tak na tyhle znamky se dost těším, doufám, že fotky budou přibývat :-)
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)
Moderátor
dufam aj ja ked som to tu zalozil len mi nechce nahrat obrazky a to maju pod 2MB skusal som nahrat i na ostatne servery a vlozit link ale nejako sa mi nedari :( , ale chcem nech sa to tu trosku spestry ;)
Moderátor
Známky britských kolonií jsou pěkné, občas taky doma něco najdu :mrgreen: .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
ahoj dejvy, potrebujem od teba vediet nejde mi ukladanie tych obrazkov a to moj obrazok ma len 400kb a ked dam dole vybrat ako ho chcem nahrat na serwer tak mi vypise obazok nelze spracovat je prilis velky, a to som vycistil cookies, historiu prehliadaca, osobne pouzivam Operu. Mam naskenovany album a tak je mi luto to nevyuzit.
Registrovaný uživatel
Jóó britské koloniééé... :D
Na loňském Sběrateli jsem si koupil tuto ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Netuším, kde je problém, mi to funguje bez problémů.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
zkouška většího obrázku (878 kB)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
a ukladas to resp. dole vybrat a ti to nahraje na serwer? Aky mas operacny system? Ja mam Windows 7 home original verziu.
Moderátor
ono ja mam naskenovany cely zasobnik kolonii, mne ked to skenovalo tak mi to automaticky ukladalo do jpeg alebo jpg. pripony, a obrazok ma par kilobajtov, len mi nejde do hlavy prvy mi nahralo uplne v pohode.
Moderátor
pre Dracka: krasna Van Diemenova zem, pekne strihana, lahky odtlacok peciatky, pekny kusok ;)
Moderátor
Klasicky nahrávám obrázek z počítače na server. OS mám W Vista.
Moderátor
uz to funguje, musim orezat kazdu seriu v programe Skicar a ulozit na novo a potom ulozit, takto mi to uz nahraje na server uz v pohode, takze to budem ukladat takto,
2) Bermudy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
3) moja najoblubenejsia a dost hladana seria z africkeho statu Gambia ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zkus to uložit ořezané, abys kolem neměl tu velkou bílou plochu.
Moderátor
3) Britsky Honduras a dole ostrov Svata Helena, tak dejvy pohral som sa v skicari da sa to orezat a spodny okraj len zuzim myskou! Obrazok mi potom nahraje bez problemov ale ked dam cely nahrat tak mi nespracuje co je skoda, bohuzial len takato kvalita, dufam ze bude postacovat!!!! ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
4) ostrov Jamajka

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Britské kolonie jsou skutečně krásné vydání známek.
Připojuji trochu vzácnější známky z období Búrských válek v Jižní Africe: Mafeking na Britském Bečuánsku, Mafeking na Mysu dobré Naděje a Vryburg.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
pre Jaromir: pekne a naozaj vzacne, tieto znamky som este nikdy na vlastne oci nevidel, pridavam este raz seriu Gambie, predosly obrazok nebol dobry ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
6) Britske Salamunove ostrovy, tiez pre mna vzacna seria ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
7) krasna seria Rybky ostrov Tristan da Cunha ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
8) dalsia pekna seria mapy Falklandy a Dependencie a dalsia taka specialitka, myslim, ze je to Oman alebo Vychodna Arabia. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Poslední série je známková země Maskat. Vydání z r. 1944. Moc pěkná série. V r. 1966 začaly vycházet známky Maskatu a Ománu a v r. 1971 samostatný Omán.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Britske kolonie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1