Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Burza v Břeclavi?

Vykupminci.cz
Numisargo

Burza v Břeclavi?

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Byl někdo na burze v Břeclavi? Jak to tam vypadá ohledně ČSR I?

Ptám se, ať tam nepřijedu a nejsou tam 2 stolečky...

díky
Moderátor
nie iba jeden :-) s predajcom vstupeniek
_______________
Moderátor
Už sem se tady na to ptala.Napsala jsem pořadateli a ten mně odepsal ,že je to asi popáté a pětkrát prodělal :D Chceme tam jet taky a pozval nás, že by tam snad mohlo něco byt, ale nevim no ;)
Registrovaný uživatel
No tak to asi risknu a zitra tam zajedu, snad to nebude podobne jako v Prostejove (vstup 20 korun, uvnitr 2 stoly) :)
Moderátor
Obávám se, že půle srpna a tropické teploty moc nepředurčují burzu k úspěchu...
Registrovaný uživatel
Plus je Trenčín. Predajcovia pôjdu radšej tam.
Moderátor
Tak nebyla jsem tam, ale jel tam táta se známýma. Pan pořadatel byl velmi vstřícný a prodělal i pošesté. 11 stolů a u třech veteš. Platících tak 25. Jedni manželé ze Slovenska tam měli tisíce pohlednic a cena 5- 10 korun, tak to tam brali útokem. To byla jediná pozitivní záležitost.
Moderátor
Pan pořadatel je sice velmi vstřícný, ale asi by se měl zamyslet nad daty pořádání... Možná by byla účast hojnější.
Registrovaný uživatel
Taky jsem tam nebyl, nakonec jsem jel do Trencina - nebudu to rozepisovat, ale nikdy vice :)
Moderátor
honzo to mas pravdu ked da datum este ked su prazdniny tak sa o navstevnosti ani necudujem...
_______________
Moderátor
VEP napsal
Taky jsem tam nebyl, nakonec jsem jel do Trencina - nebudu to rozepisovat, ale nikdy vice :)

Pro nás, co tam nebyli, by jsi nějaké info pustit mohl

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o známkách » Burza v Břeclavi?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1