Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » BURZY - Filatelie

Vykupminci.cz
Numisargo

BURZY - Filatelie

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Taková blbůstka, ale potěší...moc pěkně udělaný kapesní kalendářík pořádajícího KF...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na vstupních dveřích plakát se všemi letošními termíny zdejších burz a jeden letáček burzy odjinud, tak to sem dávám, ať taky víte...

Hele, příjemné dopoledne, pohodoví lidi, nikdo se nedohadoval, tak proč sem zase příště nepřijet... Letos tu měli navíc i kliku v tom, že o patro výš byla velká burza modelů (letadla, autíčka apod.) kam zavítala opravdu spousta la spousta idí a tam měli bufet s pivkem, kávičkou...Když jste ukecali pořadatele, vpustil Vás tam k bufetu i bez zaplacení vstupného...Takže mně dnes nechybělo nic... :D

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Já jen, aby se vědělo... ;)

Obrázky:

Registrovaný uživatel
MikyM napsal
Jak se dočtete na našich klubových stránkách -
https://www.filabrno.net/kfam.htm
měníme formát Veletržního setkání sběratelů.
Ceny rostou, příjmy klesají. Původně dvoudenní setkání (pátek a sobota) se z ekonomických důvodů před několika lety změnilo v jednodenní (preferován byl pátek). Po zhodnocení výsledků posledních veletržních setkání se ukázala nutnost opět něco změnit.
Výbor klubu rozhodl, že změníme místo, změníme název a změníme termín. Od r. 2024 budou pokračovat sběratelská setkání pod názvem Sběratelské setkání pod Petrovem - bude se jednat o 17. sběratelské setkání. Místem konání budou prostory restaurace Bogota u nádraží a skutečně také pod Petrovem. Průzkumem bylo zjištěno, že aktuálně je preferovaným dnem sobota. Termínem 17. setkání sběratelů je sobota 13. dubna 2024.

Obrázky:

Jen připomínám....
Registrovaný uživatel
Tak je to zá námi....
Nebylo to jednoduché, opustit veletržní prostory, s minimálními náklady, pár dnů po úmrtí předsedy našeho klubu.
Ale myslím, že jsme mu ostudu neudělali...

Změna na sobotu prospěla. Přišla spousta lidí, všechny stoly obsazené, občerstvení přímo v hospodě, před hospodou na čerstvém vzduchu zahrádka na oběd a pivko...neslyšel jsem žádnou výraznou námitku... Co prodejci přivezli, to si mohli návštěvníci koupit...

Víc pro to nelze udělat...

Něco přece:
- osvětlení v sále nic moc, bohužel budova hospody je stará světel minimálně, snažili jsme se přisvítit, ale zase to pak svítilo moc do očí... musíme něco vymyslet...
- naplánováno zbytečně dlouhé, od 9-17 je moc. Po 12 hod už téměř nikdo nechodil a prodejci balili...V 15,00 bylo uklizeno
- překvapilo mně jak moc prodejcům vadily 2 schody bez "sjezdu" při nastěhování prodejního materiálu do sálu. Musím se zeptat v Jihlavě nebo Svitavách, jak to vysvětlují nebo zařizují prodejcům tam... mají tam do sálů schodů spousty...

Pokud tam někdo z Vás byl a máte jakoukoliv připomínku (aby to příště bylo lepší) sem s ní.... ;)
Registrovaný uživatel
Každý z prodejců našel ráno na svém stole malý dárek od klubu...

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Každý návštěvník si mohl koupit na památku Pamětní list....

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Tak už jen pár fotek...

Obrázky:

Registrovaný uživatel
MikyM napsal
Vím už také, kdy si udělám výlet do Blavy...

Obrázky:

Asi nejbližší akce.... tak jen připomínám....
Registrovaný uživatel
Tak i letos jsem si do Blavy udělal výlet...

Obrázky:

Registrovaný uživatel
A jaké to letos bylo?
- nádherné počasí. Skoro letní!
- dražší vstupné - 7e
- samostatný stánek s občerstvením před vchodem do pavilonu byl i letos. Což bylo fajn. Minusy? Pivo v kelímku za 3e (což mě připadá hodně) a dát v tomto vedru lavičky a stolky na prudké slunce, bez jediného slunečníku... raději bez komentáře...
- stejně jako v Praze na Sběrateli i tady šílená fronta na nové 0 eurovky ... ;)

Obrázky:

Registrovaný uživatel
A uvnitř?
- stánků dost, všehochuť, od mincí, až po minerály a knížky
- trochu mi vadila ta chaotická promíchanost, ve které jsem se hůře orientoval, ze Sběratele jsem zvyklý, že "napravo jsou mince, nalevo je filatelie"...
- lidí bylo tak přiměřeně, žádná tlačenice
- oproti loňským rokům, výrazně horší klimatizace, za chvílí nedýchatelno, dost vedro a člověk se potil

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Nevím , jestli tyto moje postřehy tady někdo čte, ale možná, že jo... jak si jinak vysvětlit, že oproti minulým letů, jsem tu našel stánek jak Slovenské pošty, tak německé, ale i (a světe div se) i České pošty! :shock:

S koresponďáky i s razítky....tak to má být, paráda...musím ocenit a pochválit!!!

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Potkal jsem tu pár známých, dali jsme řeč, v klídku, pohoda...
Hele, sice jsem si domů odvezl pouze jeden jediný kousek z té "mé brněnské dvojky", ale jinak za mě dobrý... klidně sem přijedu i příští rok...

Zatímco v Praze tradičně ke Flekům, tady v Blavě, jako každý rok na Klubovňáckou jedenáctku :mrgreen:

Obrázky:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10

Sběratel.com » Pokec o známkách » BURZY - Filatelie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1