Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » BURZY - Filatelie

Vykupminci.cz
Numisargo

BURZY - Filatelie

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pavel niečo som mal pre teba ale maš skryty email.
_______________
Moderátor
Prosím vás, já mám jiný starosti, já nikam jet nemožu. :(
Moderátor
Tady jsem naskenoval ty čtyři ZKD obálky (líce i ruby), pokud by měl náhodou někdo zájem, majitel to nabízí za 15 Kč/kus. A k tomu ještě čtyři kurýrní frankotypy (jen výstřižky), ty jsou za 2 Kč/kus.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Čo mame nove v Chomutove?
_______________
Moderátor
m1234 napsal
Čo mame nove v Chomutove?

Výstava skončila :(.
Moderátor
Pavel_III napsal
Tady jsem naskenoval ty čtyři ZKD obálky (líce i ruby), pokud by měl náhodou někdo zájem, majitel to nabízí za 15 Kč/kus. A k tomu ještě čtyři kurýrní frankotypy (jen výstřižky), ty jsou za 2 Kč/kus.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Můžeš mi to všechno odložit? Určitě se někde zase uvidíme, finance můžu případně zaslat hned.
Moderátor
Můžu to odložit. Kdy se uvidíme? Taky to mohu poslat poštou, leč + za poštovné. ;)
Registrovaný uživatel
Tak musim povedat že v Londýne som sa nenudil.Exponaty nadhera.Nejak som tam nepostrehol ziadneho porotcu z Ćiech iba pana Osuskeho.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
za statne peniaze sa mu robia dobre vylety
_______________
Registrovaný uživatel
Asi nemaš spravne informacie - pokial ja viem tak na taketo akcie sa chodi na pozvanie organizatora.
_______________
Moderátor
m1234 napsal
Tak musim povedat že v Londýne som sa nenudil.Exponaty nadhera.Nejak som tam nepostrehol ziadneho porotcu z Ćiech iba pana Osuskeho.


Tiše závidím
Registrovaný uživatel
Svetova vystava nie je každy den a do Londyna je bezproblemove spojenie a aj to tam trocha poznam tak škoda to nevyužit.Bolo tam čo obdivovat,napr.tento unikat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
tak ten je urcite v kralovskej zbierke
_______________
Moderátor
dejvy napsal
Můžeš mi to všechno odložit? Určitě se někde zase uvidíme, finance můžu případně zaslat hned.

Uvidíme se zítra nebo v sobotu v Kometa Pubu? Bych to tam dotáhl. ;)
Moderátor
Pochlubte se: Ako bolo v Prešpurce?
Moderátor
Pavel_III napsal
dejvy napsal
Můžeš mi to všechno odložit? Určitě se někde zase uvidíme, finance můžu případně zaslat hned.

Uvidíme se zítra nebo v sobotu v Kometa Pubu? Bych to tam dotáhl. ;)

Potřeboval bych to dořešit (abych mohl to kolování vrátit). Takže zítra nebo v sobotu na Vlhké?

No anebo ten převod bankovní (další domluva na svehla.pavel(kyselá ryba)volny.cz ).
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 10. 6. 2015, 14:19. »
Moderátor
Pavel_III napsal
Pavel_III napsal
dejvy napsal
Můžeš mi to všechno odložit? Určitě se někde zase uvidíme, finance můžu případně zaslat hned.

Uvidíme se zítra nebo v sobotu v Kometa Pubu? Bych to tam dotáhl. ;)

Potřeboval bych to dořešit (abych mohl to kolování vrátit). Takže zítra nebo v sobotu na Vlhké?

No anebo ten převod bankovní (další domluva na svehla.pavel(kyselá ryba)volny.cz ).

Osobně to teď nepůjde, na to jsem příliš daleko.
Až se vrátím z práce, dořešíme po mailu.
Moderátor
Dobře.

A vy další, kteří dnes přijdete na Vlhkou na burzu, vy uvidíte i výstavku z mých přetisků. Jednak sedmnáctilistový úspěšný exponátek Lajtabánságu (neb ve Svitavách nebyl každý a navíc rozšířený o jeden list), dvak z rumunských okupací (Sedmihradsko, Kluž, Oradea, Budapešť), Bánát-Bacsku, Skalické a premiérově Šrobára! ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 13. 6. 2015, 4:07. »
Registrovaný uživatel
Ráda bych se zeptala na trošku jiné burzy. Existují vůbec ještě takové ty (dětské) výměnné? Vím, že dřív bývávaly, ale v současnosti se mi nepodařilo dohledat nic takového. Nebo to je třeba jen v rámci dětských filatelistických kroužků? A ty také ještě existují? Víte o nějakých?
Moderátor
Bohužel tě musím zklamat. Dětské burzy opravdu nejsou. Kluby mladých filatelistů- to zas jo. Myslím, že mládežníci chodí hojněji na schůzky v Plzni, Jihlavě, Znojmě. Seznam kroužků bohužel nemám. Nezbývá ti, než nakoupit na normál burze. Vyměnit se tam asi nic obyčejného nedá.
Moderátor
Dětské burzy? To neznám a přitom něco málo přece jen pamatuju. Když teda nebudu počítat "burzu" o přestávce ve škole formou výměny.
Registrovaný uživatel
Příjde se někdo podívat?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pavel_III napsal
Můžu to odložit. Kdy se uvidíme? Taky to mohu poslat poštou, leč + za poštovné. ;)

Dejvy, tož kdy a jak?
Moderátor
Neděle burza Zlín...... ;)
Moderátor
Přes 60 platících- no nic moc, ale tombolu jsem udala celou :D
1- ukázka exponátu a nějaké zlaté.....
2- lidičky
3- Dejvy a pan Peprník
4- Pavlínka a paní Rybnikářová- vedoucí mládežníků ve Zlíně

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » BURZY - Filatelie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1