Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » Burzy

Vykupminci.cz
Numisargo

Burzy

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ještě bych si dovolil jedno téma otevřít, které tu explicitně nevidím.
Jako začátečník jsem zatím byl asi na 4 otevřených burzách (Sběratel Praha ap.). Utratil jsem tam všechno včetně lístku na autobus - jak jinak. :-)
Jaké tam bývají ceny, osazenstvo atd.? Je to blíž poctivostí a reálností cen spíš burzám ČNS nebo Aukru? Co ti Poláci tam? Bývají tam falza častá?

Mimochodem - napadlo mne podívat se na net, zda se nekoná něco tady v okolí - a zdehle - zrovna u nás ve městě je velká (asi) burza tento víkend! Dokonce s takovými zajímavostmi, jako nejstarší bankovka světa (1368) ap. - to se docela rád podívám. Hned tam vyrazím. Co byste poradili na burzách asi tak sledovat, abych se nejvíc naučil?
(Případně - kdyby někoho zajímalo abych z téhle konkrétní burzy omrknul něco pro něj (ceny?) - ale to asi jako laik nemám šanci...)
odkaz:
http://www.worldmoneyfair.de/bmm/
Registrovaný uživatel
Mě by zajímalo, kde a kdy se konají menší filatelistické burzy v Praze. Nějaká doporučení? Díky
Registrovaný uživatel
Tento dotaz zařaďte do sekce filatelie. Tam dostanete jistě odpověď. Do sekce numismatiky pravděpodobně nechodí tolik sběratelů známek.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Sice je to stary dotaz, ale celkem by me to zajimalo taky (jako cloveka, ktery sice zasadne nikam nejezdi, ale co kdyby se to zmenilo :) Jsou nejake numismaticke burzy tady nebo nejake srazy? Predpokladam, ze CNS neco maji.
Registrovaný uživatel
Taky by mě to zajímalo. Vím že je Mnichov, Vídeň, Berlín.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » Burzy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1